Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניו קופל והחלפת צמיגים במסגרת ליסינג תפעולי.

technet
שימו לב! השרשור הזה בן 6419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור התחיל על הבוקר.

מגיע לרכב -הרכב בשיפוע לצד ימין.מבט קליל ימינה מגלה צמיג קדמי שהפך למרובע.

החלפת גלגל זריזה והופה לפנצריה.

בדיקה באמבט ,חור בכתף צמיג לא ניתן לתיקון.

טוב מה עושים....הלו ניו קופל??? סתם

יצרתי קשר עם קצין הרכב בחברת XXX בעלת כ700 רכבים של ניו קופל.

הוזמנתי לכבד בנוכחותי את הפנצריה שליד החברה.

איך שהוא ידעתי שאיך שאני מגיע לשם אני מקבל את ההרצאה הרגילה.

אבל מה נפלו עלי..

על הרכב מאזדה 3 בת 5 חודשים הורכבו מהיצן צמיגי יוקוהומה יפנים כמובן,ומה מציע לי הפנצר מאכר החביב??? כמובן להחליף צמיג אבל מה רק צמיג אחד ולצמיג מעולה של חברת GT המהוללת.

מיטב התוצרת של סין בשתי אותיות בלבד. תענוג.

שיחה טלפון נזעמת לקצין רכב מלווה באיום כי אחרי החלפת צמיג אחד הרכב ילקח בכבוד רק ישירות

למשרד הרישוי להורדה מהכביש.

הבטחה נפלאה על 2 צמיגי GT מהוללים.

לא יקום ולא יהיה .על גופתי המתה תרתי משמע אני אנהג על צמיגים כאלו.

אחרי משא ומתן ארוך ומתיש עם הקצין רכב אין אישור לצמיגים אחרים ולא יעזור בית דין.

מה שכן כנראה לפנצריה אכפת היה יותר ולאחר המון לחץ דין ודברים הוא ארגן לי אישור חריג.

קיבלתי לאחר המון עצבים אישור על צמיגים של חברת פאלקן תוצרת יפן טרים ונפלאים.

כן ככה זה עובד...ומה אומר לי הקצין רכב החביב....מה קרה לך כמעט כל הרכבים פה עם צמיגים של GT ואין לי בעיה איתם...לידע כללי הקצין רכב הינו עובד חברת XXX ולא עובד חברת ניו קופל.

זהו פרקתי את כל אשר על ליבי.

בעלי רכבי חברה שנתקלו בסיפורים דומים מוזמנים להעלות לתר'ד זה.

בתודה ולילה טוב.

משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו מה יהיה עם הליסינג?

חשבתם מחלקים מתנות בחינם?

גם בטיפולים, באיבזור ובכל דבר אפשרי הליסינג חוסכים.

לכם אולי צמיגים פחות טובים בהפרש של כמה עשרות שקלים נראים חסכון קטן - תכפילו את זה בעשרות או מאות אלפי מכוניות ליסינג, ותבינו איך חברות הליסינג מתעשרות על חשבונכם.

אם צועקים מספיק זה עוזר לפעמים (לקוח נודניק עדיף להשתיק, עולה פחות), אבל כדבר שבשגרה, תתרגלו להיות נהגים סוג ב' - איך אמרו חכמים:

You get what you pay for.

ניר, ששמח להסביר כל פעם מחדש למה הוא לא לוקח יותר רכב ליסינג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שסיפרתי עליו פעם בפורום. הבנאדם נוהג בפוקוס קצרה מליסינג, וכשהגיע מועד החלפת הצמיגים, הוחלפה כל רביעיית המישלינים באליאנס.

לא משנה כמה הבנאדם ביקש, התחנן, ניג'ס ואף הציע להשלים את ההפרש מכיסו הפרטי - חברת הליסינג פשוט סירבה לספק לו צמיג נורמלי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...