Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בהקמת רשת ביתית עם מודם ETH AZTECH DSL 600E

BigMak
שימו לב! השרשור הזה בן 6423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

האם מישהו התנסה בחיבור מודם שכזה ברשת ביתית ?

הכוונה היא כי המודם "יחייג" בעצמו לרשת, ו"יחלק" כתובות IP למחשבים ברשת.

אגב, יש לי ניסיון עבר עם האלקטל השחור.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה את זה לא רע.

תתחבר דרך הדפדפן שלך לכתובת 10.0.0.138, ותגדיר משם. אם הסתדרת עם האלקטל, אני לא צופה בעיה.

כמו כן, אם אני זוכר נכון, יש לו רק יציאה אחת, אז תזדקק לSwitch בשביל לחבר מס' מחשבים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי מודמים, אבל ראוטרים של D-link מגיעים עם הכתובת 192.168.0.1, ראוטרים של 3COM בכתובת 192.168.1.1 ועוד ועוד.

שתי הSubnets הללו (10.0.0.0 ו 192.168.0.0) הן שמורות לרשתות פרטיות, ולא מוקצות לאינטרנט, כך שתמיד זה יהיה בתחום הזה.

אתה יכול למצוא את הכתובת של המודם שלך באמצעות חיבור שלו למחשב, הרצת הפקודה cmd (דרך run), ואז הרצת ipconfig. תחת gateway תהיה רשומה הכתובת של המודם או הראוטר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...