Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקניית מכונת תספורת

swiftoren
שימו לב! השרשור הזה בן 6451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם !

בימים הקרובים אני מתכוון לרכוש מכונת תספורת , לאחר הבדיקות והסינונים הגעתי ל 3 מועמדים סופיים :

Pihilips HQC888 שעולה 520 ש"ח + -

Babyliss E770TT שעולה 320 ש"ח + -

Remington HC363 שעולה 300 ש"ח + -

עכשיו ידוע לי שהפילפס היא המובילה מבין ה 3 אבל כמו שאפשר לראות היא גם היקרה מבינהן.

אני הולך הכי לכיוון של הרמיגטון (ולא בגלל המחיר) מכיוון שעוד לא שמעתי מילה רעה ממישהו על המכונה הנ"ל.

לגבי הבייביליס אומרים שהיא רושעת מאוד , ולגבי הפיליפס הבעיה היא שאין להם מכונה בסדר גודל של ה 300 ש"ח.

יש להם זולות יותר שהבנתי שהן פשוטות יותר ואת המכונה הנ"ל.

אשמח לשמוע חוודת דעת על החברות , ועל הדגמים הספציפים אם מישהו מכיר.

בתודה מראש לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על תספורת ראש , אחת לחודש + - (אני חייל).

חשוב לציין שכבר עברתי 2 מכונות "זבל סיני" שחשבתי שבשביל תספורת אחת לחודש הן יחזיקו לי מעמד .

אני רוצה מכונה שכאשר אני בא באמת להסתפר לא תעשה בעיות ואני אוכל לגלח את הראש ציק צק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנא הזהר במעשיך.

כחייל בגולני אני מצפה ממך לזכור ולתאם את גילוח הראש עם חבריך, כי שלושה ומעלה שמגלחים את הראש זה מרד.

וידועה לך בוודאי הרגישות בגולני למרידות.

בברכת אזרחים שומרי חוק -

ידידך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מכונה מאותו הדגם לפני כ-6.5 שנים. זו חברה גרמנית ידועה בתחום. אני משתמש במכונה הזו בממוצע אחת ל-3 שבועות מאז שהיא אצלי (תספורות שלי ושל אח שלי) ומעולם לא התקלקלה. אני קניתי אותה בזמנו ב-400 ש"ח. היום היא הרבה יותר זולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על הפיליפס היא שווה את התוספת במחיר.
מתוך סקרנות - מדוע היא שווה את התוספת?

ושמר, להבא, כשאתה מסכים לגבי דבר מה, אל תשים תמונה של מיקי בוגנים - זה מבלבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיתעלק על השירשור,

אפשר בבקשה המלצה על מכונה לגילוח שיער ערווה ?

:onfire:

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אלה 2 המועמדות הסופיות :

הבייביליס :

http://www.lastprice.co.il/product.asp?productid=1415

והרמינגטון :

http://www.lastprice.co.il/product.asp?productid=3024#

ההתלבטויות הן ככה : ישנם כמה ביקורות על הבייביליס שהיא רועשת.

מול זה לרמינגטון יש פחות גדלי חיתוך , שהכי נמוך הוא 3 מ"מ (שבשבילו הוא ארוך מידי לא ?!).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך סקרנות - מדוע היא שווה את התוספת?

ושמר, להבא, כשאתה מסכים לגבי דבר מה, אל תשים תמונה של מיקי בוגנים - זה מבלבל.

יש לי חבר שהוא ספר, שאלתי אותו את השאלה הנשאלת תוך מתן כל הפרטים והוא אמר שגם אם הוא קצר במזומנים שווה להוסיף את ה200 שקל בשביל לקבל מכונה טוב שתחזיק לו הרבה זמן וגם תתן תוצאות טובות.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי הולך על המלצה של ספר מקצועי. זה כמו לשאול שיפוצניק איזה מקדחה שווה לקנות. הוא בטח ימליץ על הסדרה המקצועית של בוש או על מקיטה כי אצלו הכלי הזה עושה הרבה שעות מנוע וכלי פשוט יחסית יחזיק חודש. למי שמשתמש בכלי במשך רבע שעה פעם בחודש שווה לחסוך ולקנות משהו שעל אותן שעות מנוע יחזיק לו עשר שנים.

אני לא ממליץ אף פעם לקנות זבל שיתקלקל אחרי שתי פעמים, אבל לא תמיד משתמש ביתי צריך להשקיע בציוד מקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לדבריו של אישפוז,

אם הינך משתמש בייתי , תשתמש חופשי כי לא יכולים לעצור אותך על סחר.

משהו שעדיין לא הבנתי, אם אתה בצבא ואתה עושה גלח, למה לא לעשות זאת אצל הספר הצבאי ? , מה יש לפספס ?

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...