Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה שמענינת אותי-(עריכה: כל שאלה מעניינת את השואל) האוטו של מיסטר בין? איזה אוטו זה?

מושיקו.
שימו לב! השרשור הזה בן 6443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמיד שאני רואה מיסטר בין אני תוהה באיזה רכב הוא נוהג.

אז השאלה שלי היא איזה סוג רכב זה?

למי שלא מכיר:

bean_mini.jpg

נ.ב

אני כ"כ אוהב אותו, תורידו מאימיול את כל הפרקים! :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואן אטקינסון, השחקן, ריסק בתאונת דרכים את המק'לארן הפרטית שלו בעבר.

http://news.bbc.co.uk/1/hi/entertainment/485692.stm

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה איזה פרק שהוא לא מצליח לצאת מהחניון בגלל השערים האוטו' והיה שם רכב עם 3 גלגלים בצבע ירוק אם אני לא טועה.מישהו יודע איזה רכב זה?

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר בין הוא השחקן-פנטומימאי רואן אטקינסון.

ואל תשכחו את הפרק שמר בין נוסע לרופא שיניים - מתלבש בזמן נסיעה, נוהג מהמושב האחורי ומצחצח שיניים עם המים מהמתזים. ולא לשכוח איך הוא מונע את גניבת הרכב - לוקח איתו גלגל ההגה או שמשמתמש בסידרה של מנעולים כדי לפתוח את הרכב שכל מפתח מוחבא במקום אחר ברכב.

האיש פשוט קומיקאי דגול.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הירוק בעל שלוש הגלגלים הוא רליאנט רובין,הצהוב הוא מיני כמובן,זה ידוע שהוא חרא של נהג,יצא לו לחתוך בכביש את קלארקסון (מטופ גיר) שמיהר לדווח על כך באחת התוכניות.

ד"א הפרק שהכי הצחיק אותי,זה שהוא פרק שלם ארז מזוודה לקראת נסיעה,הוא מצליח להצחיק בלי להוציא מילה אחת כל הפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר בין הוא השחקן-פנטומימאי רואן אטקינסון.

ואל תשכחו את הפרק שמר בין נוסע לרופא שיניים - מתלבש בזמן נסיעה, נוהג מהמושב האחורי ומצחצח שיניים עם המים מהמתזים. ולא לשכוח איך הוא מונע את גניבת הרכב - לוקח איתו גלגל ההגה או שמשמתמש בסידרה של מנעולים כדי לפתוח את הרכב שכל מפתח מוחבא במקום אחר ברכב.

האיש פשוט קומיקאי דגול.

היה לי פעם אופנוע עתיק ביותר (dr 250 '91) בלי מפתח.. ולמניעת גניבות הייתי לוקח את הקיק סטרט אחרי כל נסיעה...

ואגב הכי אהבתי בסדרה את הרכב הדפוק עם השלושה גלגלים שמר בין היה כל הזמן חותך אותו , והגרוטאה המשולשת הייתה מתהפכת.. ענק!

צונזר.... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות, באמת חבל שהפסיקו לשדר אותו הוא אחד השחקנים!

פשוט התחלתי לראות שוב את כל הפרקים ותהיתי איזה רכב יש לו.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואל תשכחו את הפרק שמר בין נוסע לרופא שיניים

אל תעצבן את שמר.

לאוהבי רואן אטקינסון-יש סדרה בריטית שאם איני טועה נקראת BLACK ADDER. קומדיה בריטית במיטבה (כלומר-מי שאוהב מונטי פייטון יחשוב שזה קורע. מי שלא, יחשוב שזה מטומטם)

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...