Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בקניית רכש משפחתי

טייס
שימו לב! השרשור הזה בן 6429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני מבקש עזרה ברכישת רכב משפחתי, לשני מבוגרים + 3 ילדים, עברתי בפורום וקראתי על טיוטה קורולה נפח 1.6 (שנתון 94-96), סובארו לאגסי נפח 1.8(שנתון 93-95), בלנו (ירדתי ממנה), וולוו 850 נפח 2.5(שנתון 94-95). אני יודע שאין קשר בין המכוניות.

חוץ מעודף אינפורמציה לא הצלחתי לקבל החלטה.

איזה מהם עדיפה מכל הבחינות? לאחרונה ראיתי מודעה לגביי לגאסי 2.0 האם היא מומלצת?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב הינו בין 25K ש"ח ל- 30 ש"ח, והדרישות הן אמינות, אחזקה זולה, בטיחות ומרווחת. (ביצעתי חיפוש בפורומים הן לפי תקציב והן לפי סוגי רכבים ותאמת *** תאמת = את האמת *** נהייתי מבולבל. מכל הרכבים שהועלו נראה לי כי שלושת הרכבים שציינתי מובילים (אולי קצת הוולו חריג באחזקה אבל יש לו העדפה בטיחותית)).

נ.ב.

לי כיום יש סובארו ליאונה שנת 87, לא בטיחותית אבל מאוד אמינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שהוולוו יותר "מקצת" חריגה בעלויות האחזקה, אחזקה יקרה וצריכת דלק גבוהה.

יחד עם זאת אם אתה מחפש בטיחות ברכבים בסדר גודל ממוצע של 27K זה לא יהיה זול,גם לא אמין במיוחד שכן היפניות של תחילת/אמצע שנות ה-90 לא הצטיינו במיוחד בתחום זה אם כי היה מדובר בבטיחות סבירה למקובל לפני 10 שנים.

קורולה,ליאונה,לנטיס וניסאן אלמרה הן האופציות המקנות אמינות ושקט נפשי ברכבים בגיל ובעלות כנ"ל. הקורולה מעט צפופה מאחור אך אם מדובר בילדים קטנים הדבר אינו קריטי.

לא משנה במה תבחר,אל תתפשר ובחר ברכב שמור ומטופל עם "היסטוריה" סבירה+

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו חייב ליהיות אוטומט?

במחירים האלו אתה יכול לרכוש קסארה בעלת שנתון יותר גבוהה מרוב מה שרשמת שהיא אופציה מצוינת.

(ואין מה לדאוג - אין בו שום מערכת הידראולית או שטיק זה או אחר של סיטרואן - סה"כ המנועים פשוטים למדי)

וככה תוכל לרכוש רכב שפחות זמן על הכביש והרבה יותר חדיש משאר האופציות.

וזה לפני שמדברים על דברים כמו נוחות מצוינת ואיבזור לא רע.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נושא הבטיחות מטריד אותך, ייתכן שתוכל למצוא רנו מגאן בתקציב הנ"ל. לה דרוג הבטיחות הגבוה ביותר מהרשימה הנ"ל.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי טויוטה קרינה יכולה להיות אופציה מצויינת ביחס לרוב דרישותיך אם כי היא בינונית בתחום הבטיחות (כמו הקורולה והסובארו). במידה ותותרו קצת בפן האמינות אז כפי שכבר נאמר, מגאן (רצוי ידנית) יכולה להיות אופציה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על העצות!!

ל- Liviurלא משנה לי אם זה אוטומט או גיר רגיל.

לגבי הקסארה, אופציה מעניינת שלא בדקתי במחירון, ויכול להיות שזה בגלל "הסטיגמה" כי סיטרואן לא אמינה, אני לא מכיר את הקסארה אישית מבחינת אמינות, אלה מבחינת נסיעה ונהיגה (במסגרת עבודה בלבד), האם היא אמינה?! ואיך האחזקה שלה? יקרה כן/לא.

לגבי האופציה של הקרינה אני גם כן לא מכיר.

אם אתם יכולים לתת לי קצת יותר אינפורמציה עבור הרכבים קסארה וקרינה אשמח.

היום במקרה ראיתי ברחוב סובארו לגאסי 2.0 למכירה שנת 93, והתקשרתי אליו, התברר כי היא אחרי החלפת מנוע (לפני כשנה וחצי) והחלפת גיר (לפני כחצי שנה), היא אצלו כ- 8 שנים.

רציתי לדעת באופן כללי האם לגאסי ממולצת ואיזה נפח מומלץ 1.8 או 2.0 (אמרו לי כי 1.6 חלש בשביל בודי כבד כמו של לאגסי).

תודה שוב פעם על העזרה והעצות!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...