Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות באוטו פיתרון ומוסר השכל טוב לשמחתי

drive21
שימו לב! השרשור הזה בן 6461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי מאזדה 626 2000

לפני כשנה התחילו לי רעידות במהירות גבוהה החל מ110 , בכל אופן החלפתי צמיגים , עשיתי כוון פרונט , איזון גלגלים וכל זה יותר מפעם אחת ,לא עזר . עכשיו בעקבות המלחמה (אני מהצפון) נסעתי לאיזור המרכז בדרך החלו הרעידות ממש להחמיר בצורה דיי מפחידה (אולי זה היה בהשפעת הטילים שנפלו לי בבית)

בכל אופן נכנסתי שם למוסך שם נאמר בלי לבדוק שצריך להחליף ציריות ! אני הסכמתי ובחיפושו אחר ציריות ל626.לא מצא המוסך בכל איזור המרכז וגם בחיפוש שלי במקומות אחרים , המדביק הציע שאני אפרק הוא ישפץ לי ויחזיר לי אותם , לזאת לא יכלתי להסכים בגלל המצב הנפיץ של המלחמה ושאני עם המשפחה ורחוק מהבית .

בקיצור עכשיו חזרתי לצפון הלכתי לעשות כוון פרונט בלי קשר למאזדה 6 שלי ,והכרתי מוסך נחמד .שם הסברתי לו את הבעיה ושיש לי מאזדה 626 ואמרתי לו שאמרו לי וגם לי נראה שצריך להחליף ציריה , בכל אופן הוא ביקש שאביא למחרת את האוטו והוא יבדוק , ואכן היום בבוקר באתי עם ה626 והוא יצא לעשות איתי סיבוב וקבע חד משמעית שזה הג'נטים צריכים איזון ,אני לא כל כך הסכמתי מכוון שעשיתי לפחות 3 פעמים איזון וזה לא עזר .

הוא לקח אותי למקום שהוא מכיר והסביר לו שיעשה לי איזון עם משקולות ולא מדבקות (מה ששמים בד"כ במגנזיום) אני הייתי מאוד סקפתי לגבי כל העניין .

בכל אופן הבעיה הסתדרה בצורה מדהימה אין שום רעידות סתם סבלתי שנה והתבאסתי על האוטו כבר רציתי להיפטר ממנו כמו מחלה עכשיו הוא כמו חדש.

מסקנה

עשיתי איזון והחלפתי צמיגים פעמיים אצל מישהו שרחוק מלהיות מקצועי .

ההתרשמות שלי לצערי שלא מעט אנשי מקצועי עושקים כסף ומטרטרים אותנו סתם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת :

"הוא לקח אותי למקום שהוא מכיר והסביר לו שיעשה לי איזון עם משקולות ולא מדבקות (מה ששמים בד"כ במגנזיום) אני הייתי מאוד סקפתי לגבי כל העניין . "

מה שווה הסיפור בלי שתגיד לנו לפחות לאן שלח אותך .....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת :

"הוא לקח אותי למקום שהוא מכיר והסביר לו שיעשה לי איזון עם משקולות ולא מדבקות (מה ששמים בד"כ במגנזיום) אני הייתי מאוד סקפתי לגבי כל העניין . "

מה שווה הסיפור בלי שתגיד לנו לפחות לאן שלח אותך .....

בכיף :smile: (הסיבה שלא ציינתי את המקומות מכוון שחשבתי שזה לא יועיל .מכווןשההתרשמות שלי שרובכם מאיזור המרכז ואני מהצפון הרחוק \ממעלות )

המקום שעשה לי את האיזון הגרוע והחליף לי צמיגים סתם, וממש לא מקצועי

זאת פנצ'ריה בכניסה למושב מעונה .

המוסך בכלל שפתר לי את כל הבעיה וההתרשמות שלי ממש טובה מהם , אגב הוא לא לקח כסף על הבדיקה וכל הטירחה . שם המוסך הוא "אחים תומא איזור תעשיה במעלות " הם מומחים לבדיקת רכב לאחר תאונה .

והמקום שהוא מכיר ושם הם היו ממש מקצועיים

פנצ'ריה בתחנת דלק סונול בכניסה למעיליה\למצפה הילה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...