Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גן עדן לגרוטאות

דני יונגר
שימו לב! השרשור הזה בן 6456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במהלך ביקורי באזור המרכז חזרתי לסמו חלקים בצומת ירקונים ע"י סגולה , במקום התגלה גן עדן עבור כל אוהבי רכבי האספנות , לא צילמתי כיוון שלא הייתה לי מצלמה אבל : יש שם קורטינה חלודה לחלוטין לטובת חלקים , טרנספורטר חלודה לחלקים 70+ עבור ברק , אמריקאית שש צילינדר + גיר , פיאט 132 אם זיהיתי נכון , המון חלקים לג'יפים סיקס חדשים בניילון ועוד המון דברים נחמדים - שווה ביקור !

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שהגענו למצב של הפסקת אש,

אתה שולח פצצה?????:-P

אתה מיתכוון ליד "המקום של יגאל"

יש שם גם אוטובוס צבאי לשעבר לא????

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך ביקורי באזור המרכז חזרתי לסמו חלקים בצומת ירקונים ע"י סגולה , במקום התגלה גן עדן עבור כל אוהבי רכבי האספנות , לא צילמתי כיוון שלא הייתה לי מצלמה אבל : יש שם קורטינה חלודה לחלוטין לטובת חלקים , טרנספורטר חלודה לחלקים 70+ עבור ברק , אמריקאית שש צילינדר + גיר , פיאט 132 אם זיהיתי נכון , המון חלקים לג'יפים סיקס חדשים בניילון ועוד המון דברים נחמדים - שווה ביקור !
מביקור שם לפני שנתיים הם לא רצו למכור לי חלקים ישירות באתר אלא הפנו אותי לאזור התעשיה בפ"ת שם הם מוכרים את החלקים.

דני

פיאסטה MK1 שנת 79 בשלבי שיפוץ ->[thread=41214]כאן[/thread]

מנוע:1L, ממוזגת+ תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מוזר לי... אם אנחנו מדברים על סמו- אז הוא מוכר חלקים בעצמו, ככל הידוע לי! תבוא- תיקח! יש לו שם מלא משאיות צבאיות ולא צבאיות ישנות- ביניהן כמה D500 ו-400, אבל כולן ללא ניירות, לפי מה שאני יודע- כואב הלב! והמשרד שלו- זה אוטובוס צבאי לשעבר- D500, שפורקו ממנו כסאות, הורכב מזגן-חלון, אבל לדעתי נשארו כל החלקים המכניים, כולל ההגה, שתקוע לו ליד השלחן!:-)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מוזר לי... אם אנחנו מדברים על סמו- אז הוא מוכר חלקים בעצמו, ככל הידוע לי! תבוא- תיקח! יש לו שם מלא משאיות צבאיות ולא צבאיות ישנות- ביניהן כמה D500 ו-400, אבל כולן ללא ניירות, לפי מה שאני יודע- כואב הלב! והמשרד שלו- זה אוטובוס צבאי לשעבר- D500, שפורקו ממנו כסאות, הורכב מזגן-חלון, אבל לדעתי נשארו כל החלקים המכניים, כולל ההגה, שתקוע לו ליד השלחן!:-)
אני מקווה שאני לא מטעה.:?

אני מדבר על הפירוקיה שניתן לראות מהכביש- מלא רכבים וחלקים מסודרים בקומות.

אם יש פירוקיה שפיספסתי שם אז אני מתנצל מראש (בעצם לאחר מעשה...)

דני

פיאסטה MK1 שנת 79 בשלבי שיפוץ ->[thread=41214]כאן[/thread]

מנוע:1L, ממוזגת+ תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאני לא מטעה.:?

אני מדבר על הפירוקיה שניתן לראות מהכביש- מלא רכבים וחלקים מסודרים בקומות.

אם יש פירוקיה שפיספסתי שם אז אני מתנצל מראש (בעצם לאחר מעשה...)

דני

אכן אתה טועה, אתה מדבר על הפרוקיה של "היפר חלף", שם הם מפרקים את המכוניות ומוכרים את החלקים ב"חנות" בצומת סגולה.

מה שדני יונגר מדבר עליו נימצא לפני הפרוקיה של היפר חלף ואני לא בטוח שזו פרוקיה אלא יותר מיגרש מכוניות ישנות שנימצאות שם המון שנים בתוך עשביה ואין שם יותר מדי דברים מעניינים,

הייתי שם לפני כמה שנים והמקום מלא עשבים, באתי בקיץ והתקרבתי לאיזה רכב ויצא משם נחש ממש גדול, תפסתי את הרגליים וברחתי משם, אגב, המחירים שהוא רצה על כמה חלקים ששאלתי אותו היו מאוד יקרים לדעתי.

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אתה טועה, אתה מדבר על הפרוקיה של "היפר חלף", שם הם מפרקים את המכוניות ומוכרים את החלקים ב"חנות" בצומת סגולה.נכון מאוד !

מה שדני יונגר מדבר עליו נימצא לפני הפרוקיה של היפר חלף ואני לא בטוח שזו פרוקיה אלא יותר מיגרש מכוניות ישנות שנימצאות שם המון שנים בתוך עשביה ואין שם יותר מדי דברים מעניינים, כשהייתי שם מצאתי המון דברים מעניינים , וסמו הוא סוחר קשוח אבל בסה"כ בחור נחמד - בחור בן 80

הייתי שם לפני כמה שנים והמקום מלא עשבים, באתי בקיץ והתקרבתי לאיזה רכב ויצא משם נחש ממש גדול, תפסתי את הרגליים וברחתי משם,גם היום יש עשבים ונחשים בגודל של דינוזאור ננסי אגב, המחירים שהוא רצה על כמה חלקים ששאלתי אותו היו מאוד יקרים לדעתי . יש שם בחור בשם ראנם והוא שמח לעזור לכל מי שיבקש עם השופל שלו - לקח לו בדיוק 25 דקות למשוך את הרנו החוצה מהעשביה ולפרק עבורי את הבולמים + עוד כמה חלקים בשרות עצמי :wink:

אופיר

חוץ מזה צריך לגשת לסמו ולמסור ד"ש מדני משלומי עם הרנו 4 :-P

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...