Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר התחברות למחשב במוסך...

VCluBBer
שימו לב! השרשור הזה בן 6461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחירים להתחברות סורק תקלות נעים בין 100-400 ש"ח וגם צפונה.

לעיתים, המוסך מקזז את מחיר הבדיקה במידה והינך מבצע את התיקון אצלם, כדאי לברר זאת מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על דיאגנוסטיקה לרכב ?

=\ לי בחור אחד כמו שאומרים שהוא מקצוען רצה 350 שקל לקחת לי =|

לפג'ו 205 שנת 95

אני פשוט לא רוצה להפיץ שמות של אנשים אבל זה היה באשדוד.

אולי בגלל שאני ילד הוא אמר לי מחיר כזה..

ומה שיותר מצחיק כשדיברתי איתו או עם השותף שלו אמרו לי 250 [שזה גם לא כך כך זול]

בכל מצב הגעתי אליו לאחר יום יומיים למוסך וכשאמרתי לו את זה בפנים שהם אמרו לי בפון 250 הוא אמר לי "אני עובד פה מאז שהמקום נפתח ובחיים לא לקחנו מחיר שכזה" [וכמובן התעצבן]

אמרתי לו בסדר והלכתי מהמקום ולא התקרבתי לשם יותר ! רק בגלל שאנשים רמאים למרות שהמליצו עליו [פה בפורום]

אז תזהר מאנשים ! ותבדוק במכמה מקומות !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הבדיקה במורשה הוא פר זמן בדיקה, אם היתה חצי שעה בדיקה יחייבו חצי משעתון הבדיקה. לכל דבר יש מחיר שעתון וממנו גוזרים את המחיר של חלק מהשעתון אם יש צורך.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחייב, מוסכים מתמחרים את הבדיקה עפ"י שיקול דעתם, או לפי שעתון או לפי מחיר גלובאלי.

ביצוע דיאגנוסטיקה אינו כלול בשעות עבודה בפיקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על דיאגנוסטיקה לרכב ?

=\ לי בחור אחד כמו שאומרים שהוא מקצוען רצה 350 שקל לקחת לי =|

לפג'ו 205 שנת 95

אני פשוט לא רוצה להפיץ שמות של אנשים אבל זה היה באשדוד.

אולי בגלל שאני ילד הוא אמר לי מחיר כזה..

ומה שיותר מצחיק כשדיברתי איתו או עם השותף שלו אמרו לי 250 [שזה גם לא כך כך זול]

בכל מצב הגעתי אליו לאחר יום יומיים למוסך וכשאמרתי לו את זה בפנים שהם אמרו לי בפון 250 הוא אמר לי "אני עובד פה מאז שהמקום נפתח ובחיים לא לקחנו מחיר שכזה" [וכמובן התעצבן]

אמרתי לו בסדר והלכתי מהמקום ולא התקרבתי לשם יותר ! רק בגלל שאנשים רמאים למרות שהמליצו עליו [פה בפורום]

אז תזהר מאנשים ! ותבדוק במכמה מקומות !

למה לא לרשום שמות ולהגן על חברייך האשדודים מרמאים. חיים הכט עושה את זה בלי למצמץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שמכיר טוב את המוסכים המורשים(יבואן) ומגיע מתוכם. לכל מוסך יש מחיר משלו לא קשור לזמן הבדיקה הכל וסליחה על הכנות נובע ממי הלקוח (סוחרים,חב ליסינג וכו') כאשר יועץ שרות במוסך מזהה כי הרכב הגיע רק לאיבחון ובלי ביצוע עבודה, הוא מרים את מחיר הבדיקה. אבל ישנם מוסכים שכאשר לקוח מבצע את העבודה הם מקזזים את הבדיקה. גם סוג הרכב ומהות התקלה חשוב. אבל הכי חשוב זה לדעת שלא תמיד מה שסורק מדווח זאת הבעיה !!!!!

ולא משנה מי המוסך ואיזה סורק משנה מי מפעיל את הסורק. ולבעלי המקצוע זה ידוע טוב מאוד ככה שהתחברות לסורק יכולה להיות 10 דקות אבל איתור ופתרון הבעיה יכול לקחת גם 4 שעות !

בברכה KamiTech!

בברכה !

KamiTech

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לרשום שמות ולהגן על חברייך האשדודים מרמאים. חיים הכט עושה את זה בלי למצמץ
הוא מתכוון לכך שאם בעל מוסך רוצה סכום כזה לאיבחון , אז הוא מייד גנב ורמאי.

זה לא נכון, איבחון זה לא רק חיבור מכשיר לאוטו, לפעמים והרבה פעמים המכשיר לא מאבחן את התקלה, לעיתים גם מצביע (גם אם יש הגיון מובנה למפעיל סקנר שמצליח להבין אותו) על תקלה אחרת.

זכותו של כל אחד לחפש חיבור מכשיר בזול יותר ואו כמעט בחינם, אבל רק לקחת בחשבון שהמכשיר אינו קוסם, והבנת המכשיר על ידי מפעילו ,נסיונו , ועוד, חשובים הרבה יותר.

לכן לדעתי, יש לפצל את הבדיקה לשתיים כמומלץ להלן:

בדיקה ראשונית: חיבור סקנר והסבר האם הוא נותן קודי תקלה ואם כן , מה כנראה יכול להיות ,ולעיתים אכן הרישום יהיה גם התקלה הסופית. על בדיקה כזו יש לגבות 90-250 שח.

בדיקה המשכית/יסודית: הכוללת חיבור סקנר וביצוע פעולות איבחון נוספות לאחר מכן, ובדיקה זו צריכה לעלות יותר, ככל שיש צורך בכזו.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולדעתי, בבדיקה הראשונית, שכתב דני, יש גם לכלול את קריאת וסריקת כל נתוני המע' הנבדקת ולא רק לראות אם יש איזו תקלה רשומה.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...