Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות גרוע בפיאט !!!

Leonid
שימו לב! השרשור הזה בן 7590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:x :x :x:x

ב10 בבוקר נתתי את הפיאט מראה לטיפול 80 אלף ! ב10 בבוקר !

עכשיו כמעט 3 ! והם עדיין רק "בדקו אותה"

מניא*** !!!

1200 שקל טיפול ! :x

+400 שקל על איזה רצועות שאני בכלל לא יודע מה הן עושות !

+1700 שקל הם רוצים על החלפת רצועות כלשהן, שביגללן יש נזילת שמן, ואח"כ לעשות "טיימינג". מה זה לעזאזל ??? יש לי נזילת שמן מאגן השמן !!! למה זה צריך לעלות 1700 שקל ?! מה זה קיבינימט "טיימינג" ?!

קיצר ביקשתי רק טיפול + הרצועות האלה ב400.

מניא*** בני מניא*** ! מוסך מרכזי עלק !!! חולבים עד הטיפה האחרונה !!!

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא הוצאת את האוטו מהמוסך ואתה כבר מחליט שהשירות גרוע :?:

מי שרוצה שהרכב שלו יצא מהר מהטיפול מכניס אותו למוסך ב-7:30 בבוקר ולא ב-10:00

לפי מה שאמרת הם דווקא משתדלים...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זו החליבה הזו ?! מוציאים ממני את הגרוש האחרון !!!

מה זה "טיימיניג" לעזאזל??? ואבא שלי עשה את זה ב60K, למה צריך לחזור על זה שוב?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תרגע.

מניסיון, כשנרגעים מפסיקים לדבר שטויות. אולי גם אצלך זה יעזור.

כמו שכבר אמרו לך - לא תמיד המוסך יכול לעמוד לשירותך בשניה שאתה נכנס. במיוחד לא כשאתה מגיע ב-10 ולפניך יש 20 איש שבאו ב-7:30.

דבר שני - אם רצועת התזמון של המנוע (טיימינג) הוחלפה ב-60000 באותו המוסך (או במוסך מורשה כלשהו) - אין צורך להחליפה ב-80000, אלא רק אם נתגלה כי משהו לא בסדר בה (ואז צריך לבדוק באשמת מי זה).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אני רואה שאתה לא ממש מבין במכוניות, לכן לפני שאתה מאשים אותם תתן להם לטפל באוטו. תבקש חשבונית + פירוט על כל העבודה שנעשתה כולל מחירים ואז נוכל להגיד לך אם זו "חליבה" או לא, עד אז אתה אפילו לא יודע מה הוחלף ומה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החליפו רצועת טיימינג ב60 אז באמת לא נדמה לי שצריך עכשיו להחליף אותה שוב.

אבללל... תבדוק בהמלצת יצרן מתי מחליפים רצועת טיימינג

גם ב60 וגם ב80 ממש לא הגיוני

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום PITCHSHIFTER.

קודם כל,הרשה לי להציג את עצמי.שמי תומר ואני שייך לאגף הטרייד אין של חב' פיאט.בין השאר,אני גם חבר בקארזפורום.

רק עכשיו ראיתי את הת'רד.

מכיוון שדי כעסת,לא פירטת את אופי הבעיה.לא הצלחתי להבין אם מדובר כאן בהחלפת רצועת טיימינג שלא לצורך,נזילה מהמנוע או זמן המתנה ארוך.

למרות שלא מדובר בנושא שנמצא בסמכויות הטיפול שלי ולא מדובר במחלקה שאני נוהג להתערב בעינייניה,פניתי אל מנהל המוסך המרכזי - מר יעקב דגן,ע"מ שיחקור באופן אישי במה מדובר ויפתור את הבעיה.אם מדובר בשירות קלוקל ,גביית מחיר שלא לצורך,או ניצול לרעה של זמני שעתון מוסך,אני בטוח שהנושא יטופל בהקדם.

מה שכן - הצורה שבה התבטאת בהחלט אינה נאותה לפורום ציבורי.

בוא נעזוב לרגע את העובדה שאני עובד בפיאט,זה לא קשור לשום דבר.

הזמן שאני מקדיש לך עכשיו (אני יושב כבר 10 דקות מעבר לשעות העבודה שלי במקום ללכת לחדר כושר....) בא על חשבוני האישי והמטרה היא באמת לעזור לך -כחבר קארזפורום ולווא דווקא כלקוח פיאט.

נסה להבין שכאשר אני קובע פגישה עם מנהל הקומפלקס,אין לי את היכולת להגיש לו דף מודפס מלא קללות ולבקש ממנו לעזור לבעל המריאה המסכן...

הרי מנהל פיאט המרכזי אינו "מוסכניק שחור" ומן הסתם,תגובתו הראשונית לדף מלא ביטויים בסגנון "פיאט מניא**" לא תהיה דחף לעזור ללקוח שנגרם לו עוול.

(ד"א - פיאט אינו מנ***.פיאט הוא קונצרן תעשייתי.לא אדם פרטי .קונצרן יכול להיות מוגדר כהרבה דברים,אבל עוד לא שמעתי על קונצרן מניאק...)

באמת שאני מבין שאתה כועס-אבל הרבה פעמים בחיים,צריך לדעת להירגע קצת,להסביר את עצמך בצורה יותר רהוטה - ותתפלא איזה דלתות זה יכול לפתוח לך.

בכל מקרה-הנושא מטופל.מכתבך (לצערי,במהדורה הבלתי מצונזרת) הועבר אל מנהל המוסך ואני מקווה שלפחות במעט הזה יכולתי לעזור.

שלך-

תומר

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, אני אסיר תודה על תשומת לבך. באמת שכן.

ההתבטאויות הנ"ל באו בזמן של עצבים, ואני חייב להסכים איתך - זה באמת היה לא במקום ולא מכובד מצדי.

מה שכן - אני בהחלט הולך לנסח מכתב למנהל המוסך המרכזי של פיאט, עם כל התלונות שלי. את המכתב אני אכתוב בסוף השבוע - אחרי שאני אטפל בבעית השמן שלי לא במחיר של 1500 ש"ח + עבודה (כמו שהציעו לי שם). אני אדאג שעותק יגיע לידך.

שוב תודה , ושוב קבלו את התנצלותי. :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, אני אסיר תודה על תשומת לבך. באמת שכן.

ההתבטאויות הנ"ל באו בזמן של עצבים, ואני חייב להסכים איתך - זה באמת היה לא במקום ולא מכובד מצדי.

מה שכן - אני בהחלט הולך לנסח מכתב למנהל המוסך המרכזי של פיאט, עם כל התלונות שלי. את המכתב אני אכתוב בסוף השבוע - אחרי שאני אטפל בבעית השמן שלי לא במחיר של 1500 ש"ח + עבודה (כמו שהציעו לי שם). אני אדאג שעותק יגיע לידך.

שוב תודה , ושוב קבלו את התנצלותי. :oops:

יפה שאתה מתנצל, אבל עוד לפני שאתה מתחיל במכתבי תלונה. חכה רגע ותנסה להבין מה בדיוק קרה. לפי מה שאני רואה - לא קרה שום דבר רע. לא דפקו אותך, לא שילמת אלפי שקלים על כלום. אתה רק חושב שהם רצו לדפוק אותך ולגרום לך לשלם אלפי שקלים. אולי הם בעצם צודקים?

הכי טוב תעשה - תשאל אותם בדיוק מה צריך לעשות ולמה. אם אינך בטוח שהם אמיתיים איתך במאה אחוז, פנה לפורום וכתוב בדיוק את כל הפרטים.

מבטיח לך שזה יהיה פשוט ויעיל הרבה יותר מאשר לצרוח בפורום "דופקים אותי!!"...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא, אני לא חזק בתיקוני רכב, יש לי מישהו שאני סומך עליו 100%, ואני אבקש ממנו שיבדוק את זה.

בכל אופן, במוסך שאבא שלי עשה בו טיפול 60K, הטימינג עצמו עלה 160 שקל. רק הטימינג, הכיוון של החגורה הזו. פלוס בטיפול 60K הוא החליף כל מיני רצועות וכו' וכו' בשביל הטיימינג. סה"כ יצא לו 800 שקל כולל עבודה.

פה הם רצו טיימינג בלבד (!!!) 1500 שקל. לא היה צריך להחליף כלום ! רק להוריד את הרצועה הזו כדי להגיע לאיזה משהו, ואז לעשות לה טיימינג.

ניסו לדפוק אותי או לא? אני מאמין שכן. אם אתם רוצים אני אסרוק את 2 החשבוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא שמעתי רק דברים טובים על המוסך המרכזי של פיאט.

חבר טוב מאוד שלי מטפל בפונטו שלו שם כבר שנים והוא מאוד מרוצה - לדעתו השירות אדיב והמחירים הוגנים. כמו כן, שמעתי בפורום של YNET רק דברים טובים על המוסך הזה.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, לקח איזה 30-40 דקות עד שטיפלו בנו.

אח"כ עוד איזה חצי שעה עד שלקחו את האוטו.

פתחו מכסה מנוע, הרימו אותו, וזהו.

ניגש אליו פעם בחור שהוריד לו ג'נט אחד.

בזמן נתון, לפחות 3 עובדים מדברים בפלאפון.

ושיטת העבודה היא : 1 עובד, 3 מסתכלים. מסתכלים = עומדים ליד, נותנים עצות, מסתובבים מתחת לאוטו.

קיצר, אני איבדתי יום שלם, על עבודה של של שעה וחצי מקסימום שהם משכו במשך יותר מ6 שעות. זה מקובל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה לא מקובל :)

יש לי 3 כללים לגבי טיפולים במוסכים, אולי תפנים משהו ... 8)

1. אני תמיד הולך למוסך שאני מכיר (אותו מוסך) ואני יודע מי מטפל לי באוטו.

2. אני בא ב7 בבוקר כדי לקבל את האוטו לפני הערב

3. אני תמיד נשאר שם אחרת אם אני הולך אני חוזר ואומרים לי : "תקשיב, היינו חייבים להחליף א' ב' ג'.. "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי היה מטפל ב א.א.רול ביפו, מוסך דיי טוב לטעמי, אבל לקחו לו את הרשיון משום מה... :shock: (למוסך)

אז נסענו למרכזי. מה שהסתבר כטעות.

אבל לא היה את הקטע ש"נאלצנו להחליף א' ב' ג'" כי ביקשתי מהבחור שטיפל בנו במפורשות שברגע שהם רוצים לעשות משהו שחורג מטיפול 80K, שייתן לי צלצול, ושלא יעשו שום דבר בלי אישור שלי. וכך זה היה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...