Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת חנייה בנתב"ג 2000

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 6501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני זוכר מהפעם האחרונה שהייתי שם שיש חנייה למעל 24 שעות, חניה עד 24 שעות וחניה זמנית לצורך הורדת נוסעים בלבד.

מכיוון שהייתי שם די מזמן ואף פעם לא נסעתי לחניה הרגעית לצורך הורדת נוסעים, מישהו יכול לכוון אותי כיצד להגיע לשם? לפי איזה שילוט אני אמור לנסוע?

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה פשוט מגיע מול הדלתות של הטרמינל.

יש לו כמה קומות, נדמה לי שהנוסעים היוצאים זה בקומה השנייה שאליה מביא אותך הכביש. אל תדאג - יש שלטים ברורים.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הרכב, תסובב כמה חוטים מסביב תא המטען ומכסה המנוע

תכתוב שלט "מכונית תופת: מתפוצצת במגע הכי קל" ותתלה במקום נראה לעין

תחנה איפה שבא לך אף אחד לא יגע לך ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע לפי השילוט של "טיסות יוצאות" ולאחר מכן כבר יהיה שלט של חנייה להורדת נוסעים או משהו כזה?

תודה :)

אתה עובר את הבדיקה הביטחונית הראשונה שיש בכניסה לטרמינל.

נוסע לכיוון טיסות יוצאות שזו הקומה השלישית (והאחרונה) ושם יש לך מקום לעמוד בצד להוריד את הקרובים שלך. בכל מקרה המלצה חמה ממני בתור אחד שנמצא שם הרבה אל תשאיר את הרכב בלי השגחה, יגררו לך אותו מהר מאוד.

אם אתה מעוניין להחנות את הרכב ולהיכנס עם הקרובים אז סע לכיוון טיסות נכנסות ואז יהיה לך מצד ימין כניסה לחניון לזמן קצר.

(מהשער של הטיסות נכנסות יש גישה גם לטיסות יוצאות)

תהנה ואל תשכח לבקש משהו מהדיוטי פרי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יוצא מהרכב, אני רק מוריד ונוסע.

זה חוקי לעצור שם? ז"א זה הרעיון של זה או שפשוט אנשים עוצרים שם כי יש שער?(אני מדבר על קומה שלישית)

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב: העצירה ליד דלתות הטרמינל (קומה עליונה לנוסעים יוצאים, וקומה תחתונה אאל"ט לאיסוף נוסעים נכנסים) מותרת לצורך העלאת והורדת נוסעים בלבד, זו המטרה של הרציפים האלו.

אסור לעמוד שם בהמתנה אפילו אם אתה יושב ברכב עם מנוע פועל. תוך כמה דקות תבוא משטרה ותגיד לך להתחפף, ובפעם השניה-שלישית תקבל דו"ח.

אם צריך להמתין, נניח לנוסעים נכנסים שעוד מתעכבים באיסוף מזוודות, אפשר לחנות עד 15 דקות חינם בחניון המיועד לכך (יש שילוט, צריך לחפש אותו), או אם מדובר ברכב ליסינג עם דלק חינם אפשר פשוט לעשות רונדלים, האלגוריתם פשוט: סע לרציף של "נכנסים", המשך, עקוב אחרי השילוט ל"יוצאים", המשך, וחזור שנית. אין רמזורים זו פשוט נסיעה בלופ כפול.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...