Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרישת שלום ממונקו

איל פלד
שימו לב! השרשור הזה בן 6522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחר (שבת, 10.6.2006) בשעה 20:50 בערוץ 10 מתחילה עונה חדשה (שנה 13 אבל מי סופר...) של "מסע עולמי".

לא הייתי מטריח אתכם לצפות דווקא בתכנית ה-223 בסדרה אלמלא חשבתי שיש שם משהו שעשוי לעניין במיוחד אתכם. אז ככה: התכנית עוסקת בריביירה הצרפתית ורואים קצת את קאן וניס ואת מה שביניהן, אוכל של אלן לורקה וציורים של מאטיס ורנואר (מזון לגוף ולנפש) וגם את מונקו. ושם, במונקו, בין קזינו מונטה קרלו לקפה דה-פריס אני מבקר (איך לא?) באוסף המכוניות של הנסיך רנייה. ויש לו, ברוך השם, חת'כת אוסף: מאיזטה ופיאט 500 עד מרצדס, בנטלי, יגואר ורולס רויס.

שבת שלום, מונדיאל שמח, אושר ובריאות...

איל

טריומף TR3A שנת 1958

וולוו P1800 "המלאך" 1965

ותמיד מחפש עוד רודסטארים/מכוניות ספורט אירופאיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
מחר בשעה 20:50 בערוץ 10 מתחילה עונה חדשה (שנה 13 אבל מי סופר...) של מסע עולמי. וציורים של מאטיס ורנואר (מזון לגוף ולנפש) ...באוסף המכוניות של הנסיך רנייה. ויש לו, ברוך השם, חת'כת אוסף: מאיזטה ופיאט 500 עד מרצדס, בנטלי, יגואר ורולס רויס.

מצויין, אומנות מכל הסוגים.

בהצלחה בעונה החדשה!

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה רבה בעונה החדשה !

נצפה בתכנית הראשונה - ועוד כזו , עם כאלו "ממתקים"

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן, אתה מגזים.

תחשוב שכל פעם בזמן החדשות אנשים היו מהר נוסעים להביא עוד גרעינים וחוזרים

אתה יודע כמה פקקים זה כשכולם יוצאים באותו הרגע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה,ניקח הפסקה מהכדורגל ונצפה(אם שמי מוכר לך-נכון ,מהכיתה המקבילה בתיכון.. תמשיך לעשות חיים).

קיה פיקנטו 2015,סיאט לאון 2002 ,פיג'ו 206 2002 (אופל אסטרה 1995 ,פיאט אונו 1985 ,פורד אסקורט 1974 )

אדם כילה יומו, איגרת נכתבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הקלטתי אבל האוסף ממש מרשים

מפיאט ועד לרולס רויס

חלום רטוב של כל אספן

אחלה תכנית אייל

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר (שבת, 10.6.2006) בשעה 20:50 בערוץ 10 מתחילה עונה חדשה (שנה 13 אבל מי סופר...) של "מסע עולמי".

לא הייתי מטריח אתכם לצפות דווקא בתכנית ה-223 בסדרה אלמלא חשבתי שיש שם משהו שעשוי לעניין במיוחד אתכם. אז ככה: התכנית עוסקת בריביירה הצרפתית ורואים קצת את קאן וניס ואת מה שביניהן, אוכל של אלן לורקה וציורים של מאטיס ורנואר (מזון לגוף ולנפש) וגם את מונקו. ושם, במונקו, בין קזינו מונטה קרלו לקפה דה-פריס אני מבקר (איך לא?) באוסף המכוניות של הנסיך רנייה. ויש לו, ברוך השם, חת'כת אוסף: מאיזטה ופיאט 500 עד מרצדס, בנטלי, יגואר ורולס רויס.

שבת שלום, מונדיאל שמח, אושר ובריאות...

איל

שלום.

ראיתי את התוכנית חבל על הזמן!

אגב אני הייתי דורש תוספת שכר על עבודה קשה ומעייפת 0002006E.gif .

תעשה חיים!!!

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את החוברת של המוזיאון עם כל התמונות של הרכבים מדהים לראות את האוסף הזה הוא פשוט מושלם.

GMC SAFARI 4.3 1989

CHEVROLET CORSICA 1995 2.2

לשעבר בעליה של פונטיאק לה מנס 1974 5.7 שנמכרה בצער עקב קניית דירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך מונקו, מונקו.... גן עדן לאקזוטיקה :smile:

היתה אחלה תוכנית, רק חבל שלא הראו קצת יותר ממה שחונה בכניסה לקזינו.... iconbb5yq.gif

קצת תמונות מהרשת, מצטער מראש שזה יותר אקזוטיקה מאשר קלסיקה אבל אני מאמין שגם זה טוב:

zag27ta.th.jpg dsc036322qf.th.jpg th_79037_Phantom_VII_72.JPG th_79612_Phantom_VII_81.JPG th_79950_Phantom_VII_88.JPG th_72898_DSC05831_copie.jpg th_59319_360_Modena_91.JPG dsc035974yd.th.jpg barchetta1dd.th.jpg kyter1858lamborghini9zi.th.jpg kyter1846combo6lc.th.jpg lambo217tv.th.jpg lambo1182lv.th.jpg lambo954fc.th.jpg dsc034993nt.th.jpg 015qc1.th.jpg img33588kc.th.jpg z3mai20068copie9ir.th.jpg z2mai200610copie2pm.th.jpg z2mai200627copie9uo.th.jpg

MCC= MC12 Corse כבר במונקו :shock:

scf550ha.th.jpg scf574gf.th.jpg scf565eo.th.jpg scf587cb.th.jpg mc12corsa12ik.th.jpg

ואם תרצו תוספת לא בעיה לארגן עוד תמונות.... :wink:

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה לעונה החדשה

מונקו גן עדן למכוניות

אך איזה כבישים מפותלים תענוג

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...