Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המשטרה:ראיות שכרמון פטר מפורסמים מקורס נהיגה מונעת

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 6515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תיק החקירה נגד מי שהיה מנהל המכון הארצי לנהיגה הועבר השבוע לפרקליטות, וזו תכריע אם להגיש נגדו כתב אישום.

המשטרה סיימה השבוע את החקירה נגד חנוך כרמון- לשעבר מנהל המכון הארצי לנהיגה, שנחשד כי העניק עשרות פטורים למיוחסים מקורס לנהיגה מונעת.

על פי התחקיר העניק כרמון בניגוד לחוק פטור מהשתתפות בקורסים האלה לעובדי ציבור בעבר ובהווה, לבדרנים ולידוענים, לבעלי עמדות כח במשק ולמשפטנים.

בין המפורסמים שנכללו ברשימה:

שופט מחוזי לשעבר שנפטר בינתיים, המפכ"ל לשעבר רפי פלד, יו"ר דן יורם שרעבי, דודו טופז וכו'..

כרמון הודה בפני החוקרים במעשים שיוחסו לו.

עם זאת טען כי היה רשאי לשחרר נבחנים אם הייתה לכך סיבה מוצדקת, וכי פעל על פי נורמה שהייתה מקובלת עוד קודם כניסתו לתפקיד.

"ידיעות אחרונות"

26-05-06

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי ברור שהחוק מיועד לאדם הפשוט, ולא לאנשים רמי מעלה כמו דודו טופז.

הם לא צריכים נהיגה מונעת, כמו עורך הדין שהרג לא מזמן אישה ואת בתה כאשר הג'יפ שלו פגע ברכבם.

מישהוא שמע על גזר הדין??? אני מניח שהוא יצא מבית המשפט נקי וזכאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

motor head - כמה תאונות היו בחצי שנה האחרונה?

על כמה מהתאונות האלו שמעת את גזר הדין? 0..

ולמה אתה כלכך אובססיבי לגבי התאונה הספציפית הזאת? כי זה בן אדם בעל כסף, וצרו?ת העין שלך מחייבת לדעת איך דפקו אותו, איך השחילו לו וכמה זמן הוא הולך לשבת בכלא על זה.

גועל נפש.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגזים, שומעים על גזרי דין של תאונות, הבעיה שלוקח בסביבות השנה עד לגזר הדין ולכן עד ששומעים עליו עוברת יותר מחצי שנה.

והוא אובססיבי לגבי העורך דין בגלל שזה נראה כמו ניסיון טיוח מסריח של המשטרה ועם מה ש'התגלה' לאחרונה על המשטרה אני לא אתפלא אם באמת יש פה טיוח רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מגזים בכלל..

הסיבה היחידה שהפכו את התאונה הזאת לכזה דבר עצום בתקשורת ובדעת-הקהל זה בגלל העובדה שהאדם המעורב והאשם (בזה אני לא מתווכח כלל) בתאונה הוא בעל ממון והיה עובד עבור ראש הממשלה לשעבר.

לפני שבועיים היה שבוע של תאונות מחרידות.. אם אני זוכר נכון, 12 אנשים נהרגו בשבוע אחד בתאונות.

הייתה כתבה בעיתון, והכל נשכח. נעלם. כאילו לא היה.

התאונה המדוברת קרתה לפני למעלה מחודש, ועדיין אפשר לראות בתקשורת (טלויזיה, עיתונים ואינטרנט) כתבות על התקדמות החקירה.

עדיין אפשר למצוא אנשים שטורחים לגשת בדיוק לעניין הזה, למרות שאין שום קשר לנושא השיחה..

ולמה? בדיוק מהסיבה שרשמתי למעלה - צרו?ת עין, והרצון הישראלי העז כלכך לדפוק את מי שמצליח יותר ממך.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והוא אובססיבי לגבי העורך דין בגלל שזה נראה כמו ניסיון טיוח מסריח של המשטרה ועם מה ש'התגלה' לאחרונה על המשטרה אני לא אתפלא אם באמת יש פה טיוח רציני.
למה נראה לך שהכל מתחיל ונגמר תמיד במשטרה....?

ובכל מקרה אני מסכים כמעט במאה אחוז עם מר דיסקאברי כאן מעליי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נראה לך שהכל מתחיל ונגמר תמיד במשטרה....?

ובכל מקרה אני מסכים כמעט במאה אחוז עם מר דיסקאברי כאן מעליי

המשטרה מנהלת את החקירה, ואם היא מסרבת להתייחס לכל מיני גורמים בטענות טיפשיות אז כנראה המשטרה אשמה בטיוח.

ולדיסקבר, שוב זה לא היטפלות לאדם עשיר אלא זה פשוט כעס על זה שיש פה אנשים שנמצאים מעל החוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יש את התאונות האלה שנחקקות בתודעה יותר מתאונות אחרות.

אני עדיין זוכר תאונה שבה נהג משאית נכנס חזיתית {בשוגג} בקרוב משפחה שלו והרג אותו ואת בת זוגתו.

או תאונה שבה גלגל משאית שלא חוזק כראוי עף על רוכבת אופניים והרג אותה.

וגם התאונה של שבוע שעבר עם השוטר שעבר באור אדום היא מסוג התאונות האלה שזוכרים.

אז לא הכל קשור לממון ולמצב העו"ש , זה לא תמיד העניין.

במקרה הזה מה שנתפס חזק לדעתי זו העובדה שהפוגע , זה שעבר על החוק , הוא דווקא עורך דין - דמות שהיית מצפה ממנה להכיר את החוקים טוב טוב.

גם זה וגם העובדה שנציג של מערכת המשפט עומד עכשיו למשפט בעצמו.

כל הסיפור הזה מאוד קליט : גדול מול קטן , יקר מול זול , נשים וילדים מול גברים , תושב ותיק מול עולים חדשים , וכן גם אנשים עשירים מול אנשים קשה יום - אבל לא רק.

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם דודו-טופזים למיניהם גם מקבלים אישורים למידות צמיגים חריגות, קריטריונים אחרים לבדיקת זיהום אוויר שנתית, הרשאה לנסוע בלי חגורה ועוד אי אלו הקלות שבכירים במשרד התחבורה יכולים להעניק למפורסמים, שכמובן נוהגים יותר טוב ובטוח מהשאר ולכן אפשר להתיר להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מגזים בכלל..

הסיבה היחידה שהפכו את התאונה הזאת לכזה דבר עצום בתקשורת ובדעת-הקהל זה בגלל העובדה שהאדם המעורב והאשם (בזה אני לא מתווכח כלל) בתאונה הוא בעל ממון והיה עובד עבור ראש הממשלה לשעבר.

לפני שבועיים היה שבוע של תאונות מחרידות.. אם אני זוכר נכון, 12 אנשים נהרגו בשבוע אחד בתאונות.

הייתה כתבה בעיתון, והכל נשכח. נעלם. כאילו לא היה.

התאונה המדוברת קרתה לפני למעלה מחודש, ועדיין אפשר לראות בתקשורת (טלויזיה, עיתונים ואינטרנט) כתבות על התקדמות החקירה.

עדיין אפשר למצוא אנשים שטורחים לגשת בדיוק לעניין הזה, למרות שאין שום קשר לנושא השיחה..

ולמה? בדיוק מהסיבה שרשמתי למעלה - צרו?ת עין, והרצון הישראלי העז כלכך לדפוק את מי שמצליח יותר ממך.

לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר.

עו"ד דורי קלגסבלד עוד לא נענש (מעבר לשלילת רשיון מנהלתית) עדיין, משום שטרם היה משפט.

הוא אכן צריך להיענש, אך בניגוד לנהגים אחרים שהרגו, הוא כבר נענש עוד לפני המשפט.

מישהו יודע את שמו של נהג המשאית שהרג נהג גרר ובחורה ופצע קשות אופנוען, כאשר הם היו על השוליים?

מישהו ראה את תמונתו של נהג המשאית שהשתחרר לו גלגל והרג רוכבת אופניים צעירה ומבטיחה?

לא, הם אלמונים וישובו לאלמוניותם.

על דורי קלגסבלד תמיד יצביעו ברחוב.

כמו שנאמר לפני, קינאה וצרות עין תמיד יהיו, אך הם לא סיבה להמציא קונספירציות על "למה הוא לא נענש".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתן _כ

אני מציע שתעשה ניסוי קטן , תפוס מחר מישהו ברחוב מעמך ישראל , ושאל אותו מי זה דורי קלגסבלד.

אני מוכן לשים כסף שרוב האנשים לא ידעו לענות לך.

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונספירציות על למה הוא לא נענש? אני מדבר על טיוח של המשטרה בחקירה לא על קונספירציות.

כמו זה שהם טוענים שהם לא יודעים את מהירות נסיעתו כאשר המידע נמצא בחיישנים של כריות האוויר.

וזה שהם לא יודעים אם הוא נהג בשיכרות כשכל מה שצריך לעשות זה לחקור את חבר שלו שהיה איתו בזמן שהוא שתה יין במסעדה לפני שהוא נסע. והם מסרבים להתייחס לבדיקה שהעלתה אפשרות שהוא נהג בשיכרות בגלל שהיא בוצעה בבית חולים ממשלתי אחד (שהוא לא מוסמך משפטית) ולא בשני.

לא מכעיס אותך שהבן אדם הולך לצאת זכאי בגלל שהמשטרה מתרשלת/מטייחת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם טוענים שהם לא יודעים את מהירות נסיעתו כאשר המידע נמצא בחיישנים של כריות האוויר.

פעם ראשונה שאני שומע כזה דבר. יש לך אסמכתאות לגבי חיישנים בטוארג?

לדעתי, חוסר האפשרות לדעת את מהירות הנסיעה נובעת מזה שכשיש ABS, אין סימני בלימה על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע כזה דבר. יש לך אסמכתאות לגבי חיישנים בטוארג?

לדעתי, חוסר האפשרות לדעת את מהירות הנסיעה נובעת מזה שכשיש ABS, אין סימני בלימה על הכביש.

לא, ראיתי חדשות באיזה יום שישי אחד :)

לא זוכר בדיוק מה הם אמרו אבל זה או שהכריות מתעדות את עוצמת הפגיעה ושומרות אותה או את מהירות הרכב.

בכל מקרה, אין סימני בלימה כי הוא לא בלם, נכנס בהם בכל הכוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...