Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה סאב וופר יותר טוב ואיכותי? על איזה אתם ממליצים

שימו לב! השרשור הזה בן 6184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סאב וופר 12 אינץ CVR Kicker

תמונה של הסאב:

1146046384.jpg

פירוט:

http://www.pompa.e-shop.co.il/Product.asp?Pid=COMPVR&Cat2Cat1ID=61&Cat2ID=177&aff=Zap#

לאומת הסוב וופר הזה:

סאב וופרו12ואינטשוRockfordוP212S4ו

תמונה:

1101915809.jpg

פירוט:

http://www.pompa.e-shop.co.il/Product.asp?Pid=P212S4&Cat2Cat1ID=61&Cat2ID=177&aff=Zap#

שתיהם עולים בסביבות 730 שקל, ככה שאין הבדל רציני במחירים.

מה אתם הייתם ממליצים לבחור בין שתיהם?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 סאבים שונים לחלוטין שלא ראויים להשוואה בכלל. תבצע חיפוש על קומפ ויאר וP2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם קופצים מעל הפופיק מבלי להבין יותר מדיי מה בעצם פותח הדיון מחפש[איזה סוג אופי באס הוא מחפש].

נוסף על כך פרט מאד חשוב ששכחתם לשאול שאילוליו מאד קשה להמליץ על סאב כזה או אחר.

ובקיצור-איזו הגברה אתה הולך לנפק לסאב העתידי?[מגבר,הצהרות?]

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאב וופר 12 אינץ C

שתיהם עולים בסביבות 730 שקל, ככה שאין הבדל רציני במחירים.

מה אתם הייתם ממליצים לבחור בין שתיהם?

תודה רבה

למה קופצים מעל לפופיק?

הבחור שאל מה אתם ממליצים? אני אישית המלצתי לו, הוא לא נתן פרטים על סוג מוזיקה מגבר וכו'

הוא שאל על המלצה ואני המלצתי, להגיד מעל הפופיק זה זלזול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך על הקומפ וי אר מבלי למצמץ אפילו אבל השאלה היא איזו הגברה יש לך.. זהו סאב שקצת קשה לנצל אותו

hu-pioneer 7500

amp-Hifonics Titan TX4405

component-morel pulse 6.5

sub- JBL gto 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ,זה פשוט לא מקצועי.

נו אתה רוצה סאב שיפציץ את השכונה ,אני נניח ימליץ לך על HX2 בעוד וההגברה העומדת ברשותך הינה 150RMS -זה לא יעיל !

אם כל הכבוד שהמלצת לו מה לדעתך ההמלצה בלי לקחת בחשבון פרמטרים לא פחות חשובים שעליהם אתה מבסס את תשובתך [כמו הגברה,אופי באס-גם אם הוא לא שאל ,תגדיל ראש ותשאל לפני שאתה ממליץ לו על סאב X בעוד שההגברה שלו לא ראויה לסאב או נניח שאופי הבאס של הסאב לא יתאים לו].

ככה שבמקום להיות ילדותי וקטנוני ,תשקיע את האנרגיה שלך עבור פותח הדיון ותשאל אותו איזה הגברה יש ברשותו ואיזה גוון של באס הוא מחפש ולאחר מכן תתן לו חוות דעת מניסיונך ובהתאם לממצאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת כואב ועצוב לראות משתמש חדש מתחצף למשתמש ותיק כמו asafay1 שבהחלט יודע מה הוא אומר!

קודם כל - בין שני הסאבים האלה באמת אין מה להשוות - האופי שלהם שונה לחלוטין

שניהם "דופקים חזק" אבל הP2 הוא סאב חד כמו סכין, הוא נותן מכה איומה שנכנסת לתוך הלב והראש ויוצאת לפני שמספיקים להבין מאיפה בכלל המכה הגיעה.

ואילו הקיקר הוא יותר עמוק ממנו ויותר חזק אם מתכוונים למושג "הפצצה"

שני הסאבים האלה דורשים הגברה רצינית בכדי לקבל מהם תוצאה נכונה ולכן השאלה של אסף היא מאוד רלוונטית כי אם המגבר יהיה חלש יחסית לסאבים העדיפות תלך לסאב הנציל יותר ולזה שהמהלך שלו (xmax) קטן יותר ומן הסתם רצוי שגם צריכת ההספק שלו תהיה יותר נמוכה.

בנוסף לכך - את הP2 הייתי שם אך ורק בתיבה אטומה מתוך היכרות עם הצליל שלו והטעם האישי שלי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה אחי אני מקווה מאוד שהוא לא לקח אישית אני צעיר שמנסה לעזור בדיוק כמו כל אחד , ושקורה שאני טועה אני לומד מזה,

מצטער על התגובה הבוטה והמזלזלת,

מקווה שנעזור לפותח הת'רד לבחור את הבחירה הטובה ביותר ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לP2 ולCVR ישנה נצילות זהה [86db-86.4 לטובת הCVR.] ככה ששניהם יחסית נחשבים ללא נצילים אבל אין לישכוח שההספק הנומינלי שהP2 מסוגל לספוג הוא חצי מסה"כ ההספק הנומינלי שהCVR מסוגל לספוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טבו במקרה אתם פתחתם פה את הנושא הזה ובקשר אלייך asafay1 תשמעו מישהו יכול להסביר לי למה לא נמכר בארץ(הכוונה בכללי לא הרבה) סאבים של PUNCH עם הספק יותר מ200 RMS.... חוץ מזה אם 200 RMS מוציא מה שהוא מוציא שהוא מפלצתי מה ייצא כבר מ400 רמס של רוקפורד בבקשה מקווה שתסבירו לי

תודה ,

אמיר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מבחינת RMSים זה לא כל כך משנה לאוזן

בתוך האוטו גם סאב של 200 RMS יישמע לך חזק ומצויין - לSQ אתה יכול להסתפק גם בסאבים עם עוצמות נמוכות יותר.

ככל שהסאב יותר חזק הוא יכול לקבל הגברה יותר חזקה מבחינת SQ זה אומר שאתה תשיג תוצאות טובות יותר בפחות מאמץ מבחינת SPL זה אומר שאתה תצליח לדחוס יותר גלי קול = יותר דציבלים = תחרותיות.

מבחינת האוזן שלך אתה תהיה מרוצה משניהם ושניהם ישמעו חזק וטוב בתוך הרכב.

עם סאב 200 RMS אתה תצליח להעיר X תושבים בשכונה, עם סאב חזק יותר (כמובן גם הגברה תואמת) אתה תצליח להעיר X+Y תושבים... עם סאב חזק יותר והגברה חזקה יותר סביר להניח שסף העיוותים מהמערכת עצמה יהיה גבוה יותר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוכרים פאנץ' יותר מ200RMS כי כנראה לפי החישובים של היבואן ייצא מחיר גבוה מידי בשביל הסאב הנ"ל והביקוש יהיה נמוך בגלל המחיר הגבוה, כי גם ככה הP2 של ה200W לא סאב זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...