Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשלם דרך PAYPAL עם כרטיס לא בינלאומי, אפשרי ?

-D4wN-
שימו לב! השרשור הזה בן 6504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקיצור..

אם יש לך כרטיס אשראי עם 16 ספרות, אז כן..

אם רק 8 (זה כרטיס ישראלי) אז לא..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כרטיס אשראי עם 16 ספרות אך בכרטיס למעלה רשום:

Valid only in Israel

ככה שאני יודע שאני לא יכול לשלם איתו בחו"ל

השאלה אם יש לאתר הנ"ל חשבון בארץ ללקוחות ישראלים כך שאני כן יוכל לשלם עם כרטיס זה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש בו ב PAYPAL, אני השתמשתי עם הכרטיס חייל שלי שהיה מוגבל ל 500 שקל , אלקטרון, וכמובן .. VALID ONLY IN ISRAEL ..

אל תדאג, ויזה זה ויזה, זה עובר בכל מקום... ויזה בינלאומית זה בשביל תשלומים, בתשלום אחד הכל עובר בכל ויזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה.

זה חשבון וירטואלי

אתה מפקיד אליו כסף דרך הויזה שלך (הם גובים נגיד 20 דולר בויזה שלך , ואז אתה רואה יתרה של 20$ בחשבון שלך בפאי פאל)

אתה משתמש באיביי כדי לקנות, ברגע שזכית במוצר מסויים, אתה מקבל את האימייל של המוכר

ואז בפאיפאל אתה הולך ל PAY זתומרת לשלם , ואז מכניס את הכתובת אימייל של הבנאדם, וזה שולח לו את הכסף שיש לך בחשבון פאיפאל..

זה על רגל אחת ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה?

העלות היא אותה עלות, בינלאומי או ישראלי לא משנה כלום חוץ מהעובדה שאתה חופשי להשתמש בכרטיס מחוץ לישראל...

* מודה, אני אספן כפייתי של כרטיסי אשראי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה.

זה חשבון וירטואלי

אתה מפקיד אליו כסף דרך הויזה שלך (הם גובים נגיד 20 דולר בויזה שלך , ואז אתה רואה יתרה של 20$ בחשבון שלך בפאי פאל)

אתה משתמש באיביי כדי לקנות, ברגע שזכית במוצר מסויים, אתה מקבל את האימייל של המוכר

ואז בפאיפאל אתה הולך ל PAY זתומרת לשלם , ואז מכניס את הכתובת אימייל של הבנאדם, וזה שולח לו את הכסף שיש לך בחשבון פאיפאל..

זה על רגל אחת ..

לא וירטואלי בכלל - חשבון לכל דבר ועניין.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה הייתה היא שהחשבון עצמו וירטואלי (אין בנק ללכת אליו) , וכמובן שמדובר בחשבון לכל דבר, יש אפשרות למשוך את הכסף לחשבון בנק שממוקם בארה"ב\קנדה\כל מיני ארצות שישראל לא כלולה בהן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

220 שקל בשנה, מול 60 שקל בישראלי. דמי שימוש למקרה שעושים פחות מ6 קניות בחודש.
1. בכל הכרטיסים שלי יש לי פטור מלא מדמי ניהול (לא מוגבל בזמן), זה עניין של מ"מ.

2. אני משלם רק דמי הגבלת אחריות (21 ש"ח לשנה) וגם זה - רק על הכרטיסים מתשלובת ישראכארט, שאר הכרטיסים (לאומי כארד וכ.א.ל) פטורים אצלי גם מזה.

3. עזוב מ"מ - מישהו באמת מבצע פחות מ6 עסקאות בחודש???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...