Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 7600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש מקומות מומלצים לשיפוץ הרכב.

להל"ן הנתונים רנו קלאו 1400.

השיפורים הינם: אגזוז פתוח וכן בולמי זעזועים.

איזה אגזוז מומלץ ובאיזה מוסך סדנה.

איזה בולמי זעזועים מומלץ להחליף אורגינלים או של RSI או משופרים.

אני לא מעונין להנמיך את הרכב משום שהוא משמש אותי לנסיעה גם בדרכים משובשות (טיולים). אך אני רוצה לשפר את תפיסת הכביש שלו (הרכב עבר כ150K ק"מ).

לגבי האגזוז אני מעונין במשהוא בערך באותו הגדול של האגזוז הרגיל.

והאם יש איזה פילטר פתוח ששווה להתקים לרכב זה (בא בקופסה). או דרך אחרת.

תודה מראש למגיבים.

השליטה במכונית הינה המהנה ולא המהירות.

שלוט בכוחות הפועלים על הרכב ותלמד להנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולמים: במידה ואתה נוסע עדיין על הבולמים המקוריים שלך אחרי 150K ק"מ אז בולמים מקוריים חדשים ישפרו לך את האחיזה.

פילטר פתוח: ישנן שני סוגים של פילטרים, אוניברסלי שמתחבר ללא הקופסא של הפילטר המקורי והוא בצורת קונוס, או פילטר INBOX שזהה למקורי בצורתו אך לא עשוי קרטון אלא ספוג או כותנה.

לגבי דוד, קח בחשבון שדוד אחורי יוסיף לך צליל יפה ולא מעבר לזה.

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחחח

מזכיר נשכחות.

אני אענה לך את אותה התשובה שקיבלתי לפני שנה וחודש בדיוק.

אל תשפר - תחליף רכב!

גם לי היתה קליאו 1.4 וגם אני שאלתי את אותה השאלה ואכן החלפתי לRSI.

בנוגע לבולמים, עדיף להחליף למקוריים של הרכב, יש על זה הרבה דיונים בפורום לאחרונה, בצע חיפוש. (הבולמים של הRSI גם מתאימים השאלה אם זה כדאי...)

בנוגע לפילטר, בקליאו עדיף לא לשים פילטר פתוח בגלל מיקומו מאחורי הרדיאטור ולכן עדיף, אם שמים, לשים פילטר INBOX תחליפי, במקרה שלך כמו שאמרתי - עזוב את זה.

בנוגע לדוד אחורי, כמו ששי אמר, יתן לך רעש נחמד וזהו - השאלה אם זה שווה... כבר כתבתי מה אני חושב.

בכל מקרה - הכל תלוי במידת הרצון שלך, אם אתה ממש רוצה להשקיע ברכב וזה הכיף שלך, לך על זה , אבל על תצפה לגדולות.

בכל מקרה, בהצלחה.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...