Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת תספורת לזקן

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 6550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום... אני משרת עכשיו בצה"ל (זאת אחת הסיבות שאני בקושי כותב פה, אין זמן...) ומאז שהתגייסתי יש בעיה אחת שמפריעה לי והיא הגילוח...

אני לא מסוגל להתגלח כל יום כי מופיעים לי פצעים וחתכים ולכן בדרך כלל לפני הצבא התגלחתי פעמיים בשבוע, לא יותר...

אבל מכיוון שאני במ"צ נאלצתי להתגלח כל יום...

אחרי כשבועיים הוצאתי פטור מגילוח (רפואי) והתגלחתי להנאתי רק פעמיים בשבוע, אלא מה, לאחרונה נפלתי על רופא נאצי שלא מסכים לתת לי פטור וככה בחודש וחצי האחרון אני בלי פטור מגילוח...

למזלי הצטלמתי לחוגר עם זקן, ולכן לפני כשבועיים הוצאתי פטור מגילוח בגלל התמונה בחוגר... אבל כמובן שלא הכל ורוד, ואסור לי לגלח את הזקן אלא רק לקצץ (מכיוון שהפטור הוא לא רפואי אז אם אני מגלח את הזקן הפטור מתבטל)... הבעיה היא שלפני הצבא כשקיצצתי כמה פעמים עם קוצץ פיאות של מכונת גילוח, זה גרם לי ליובש בעור ולפצעים (בגלל הגירוי ובגלל שכנראה קוצץ פיאות לא מיועד לזקן)...

ניסיתי פתרון אחר והוא להתגלח ישר איך שאני מגיע לבית בשישי בבוקר וככה עד ראשון בבוקר כשאני חוזר לצבא יצמח לי קצת הזקן ואז שוב לא להתגלח עד יום שישי, אבל אז שוב יש בעיה כי הזקן נהייה ארוך מדי וכאשר אני מתגלח מופיעים לי פצעים...

בכל מקרה נותרו לי רק 2 פתרונות אפשריים...

1. אולי מישהו מכיר רופא צבאי (או אולי יש פה רופא צבאי?) שיכול לתת לי פטור רפואי מגילוח? :-P

2. חשבתי לקנות מכונת תספורת שהיא מיועדת לזקן ושפם ולקצץ איתה...

מישהו ניסה פעם לקצץ זקן עם מכונת תספורת? (למשל כזאת http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=33546 )

מה דעתכם?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית, מכונת גילוח עושה פצעים וסכין גילוח מניבה תוצאת דימום כזו של דקירה..

תנסה להתגלח אחריי מקלחת ו\או מכונת תספורת בלבד תקצץ לך כמו שאתה רוצה, אתה יכול ללכת לספר ולבקש ממנו טובה שיקצץ לך את הזקן והשפם עם מכונה של תספורת.. אחרי זה אם מצאה חן בענייך התוצאה תקנה מכונה דומה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העיצה, זה מה שאני עושה בדרך כלל, כלומר מתגלח אחרי מקלחת, ואכן בתקופה שבה התגלחתי פעמיים בשבוע (או פעם ב3 ימים יותר נכון) לא היו לי פצעים (ברוך השם, בלי עין הרע :-P )...

עכשיו אבל גם אחרי מקלחת, בגלל שהזקן ארוך מדי, מופיעים לי פצעים...

כנראה שאני אגש באמת לספר ואבקש ממנו לנסות לקצץ את הזקן עם המכונת תספורת...

פשוט רציתי לשמוע אולי מכאלו שניסו לקצץ עם מכונת תספורת מה דעתם...

*דרך אגב, אני לא מעוניין בעיצות כמו להתגלח בלי קצף וכדומה כדי שיופיעו פצעים, כי אני רוצה דווקא ההיפך, שלא יהיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתגלח במכונת תספורת? ועוד אצל הספר?

כלל ראשון, לא מתגלחים עם סכין של מישהו אחר!!! וזה אומר גם לא מכונת תספורת שעברה על כמה וכמה ראשים וכ"ו. מעבר לזה שמכונת תספורת לא מורידה כמו מכונת גילוח

זה בדרך כלל גורם לגירוי בעור, וגם מכונת גילוח עושה גירוי למרות שמישהו אמר לי שיש לו שיטה נגד זה, הוא פשוט ממלא את הפנים בטאלק ואז מתגלח עם המכונה. הוא טוען שזה מונע גירוי פצעים וכ"ו.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחדד את השאלה...

אסור לי לגלח את הזקן אלא רק לקצץ אותו וכך נוצר מצב שאני מגלח את הזקן פעם בשבוע (עם סכין גילוח כי מכונת גילוח גרמה לי לפצעים), ישר איך שאני חוזר מהצבא...

בגלל שהזקן נהייה ארוך יחסית במשך שבוע שלם, אז אחרי שאני מתגלח יש לי פצעים בפנים...

אני רוצה לקנות מכונת תספורת לזקן לא כדי לגלח את הזקן לחלוטין (או כתחליף למכונת גילוח) אלא כדי לקצץ את הזקן בזמן שאני בצבא כדי שלא יהיה ארוך מדי (כמו שאמרתי ניסיתי לקצץ עם קוצץ פיאות של מכונת גילוח, אבל מכיוון שהקוצץ הוא ממתכת ואין לו ראש פלסטיק אז זה גורם לגירוי בעור וליובש ולפצעים)...

מקווה שעכשיו הבהרתי את עצמי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונת תספורת זה הפתרון האולטמטיבי. רק לקצץ יש "להבים" הפלסטיקים הללו במספרים.

מ0-4. ש0 זה קצוץ קצוץ.

שוב, המטרה היא לא שיצא חלק כמו שיוצא עם סכין גילוח אלא שהמכונה תקצץ את הזקן בלי לגרום לגירוי כמו קוצץ פיאות...

ותודה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תהיה מעוניין אני מוכר מכונת תספורת של פיליפס סדרת הביתית הדגם הכי יקר שלהם!

היה לפני שבועיים ב-ZAP במחיר של 700 ש"ח לא יודע לאן נעלם אני מוכר ב-500 ש"ח

חדש חדש בחיים לא נפתחה הביאו לי כמתנה ואני ממש לא מעוניין בה.

להמחשה:

http://www.geizkragen.de/preisvergleich/suchergebnisse/134206.html

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונת תספורת היא הפתרון

כבר 4 שנים אני מתגלח עם מכונות תספורת שונות. ממליץ על מכונה ~לא~ נטענת, מכיוון שהעוצמה של הסוללה של המכונות הנטענות הולכת ודועכת עם הזמן (במיוחד אם אתה מתגלח לפחות 3 פעמים בשבוע)

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...