Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשים אני חייב את העזרה שלכםםםםםם

שימו לב! השרשור הזה בן 6552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סאב ג'בי אל בזוקה 500 וואט..פיתאום הוא התחיל להכניס לי את המגבר?(JBL 75.4 GTO) לפרוטקשינים בהפרש שניה ביניהם.. בין כל פרוטקשין לפרוטקשין הסאב פועל לאותה שניה, ובעוצמה ממש חלשה הסאב פועל רגיל וכשאני מגביר לעוצמה סבירה הוא מכניס את המגבר לפרוטקשינים.. בדקתי את זה והסאב עושה את הבעיה כאילו זה לא בעיה במגבר או משו... כאילו הסאב מקצר משהו. אז רציתי לשאול אותכם אם הסאב נישרף לי? אם אפשר לסדר אותו? ואם כן על איזה מקום אתם ממליצים או שאם אפשרי לסדר אותו בבית אני אשמח.

תודה מראש לכולכם מקווה שתעזרו לי.. למה זה ממש מבאס הסאב הזה היה קטלני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תערוך את הכותרת שלך לפני שימחקו אותה

דולפינים יש בנשיונל ג'יאוגרפיק - לי יש אלפיין (RST)

היה לי סיוט היום בלילה - חלמתי שהמגברים שלי נכנסים למצב הגנה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...