Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השתלמות נהיגה רענון - שאלה

eladb101
שימו לב! השרשור הזה בן 6535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

בהמשך לאשכול על נהיגה מתקדמת בצבא

קיבלתי הזמנה להשתלמות בנהיגה -רענון (שלוש שנים רשיון)1

אני חייל קרבי - מה שאומר שאין לי זמן לעשות אותו לפחות לא ב10 חודשים הקרובים שהוקצו לזה

עכשיו השאלות:

1.האם ניתן לדחות את זה?איך?ולכמה זמן?

2.האם אפשר לעשות את זה דרך הצבא?

חיפשתי באתר של משרד התחבורה והוא לא היה לעזר....

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(1)ניתן לקבל דחיה עד למועד חידוש רשיון הנהיגה או גיל 21(המוקדם מבניהם). טלפונים לבירור בטופס שקיבלת(בתחתית כמדומני).

לא רצוי לדחות יותר מדי, התאום בין המוסדות המפעילות את הקורסים לבין רשות הרישוי קצת לוקה ב"דיליי".

(2)ניתן לבצע את הקורס בצבא(תברר ביחידה), יש צורך לפקסס/לשלוח בדאר את האישור על מעבר הקורס.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפי, למה צריך "לבקש" דחייה?

לנסיוני (עם קורס הנקודות דווקא :? ) אפשר להתעלם באלגנטיות מהזימון ולפנות אל המוסדות שמעבירים קורסים בזמן שמתאים לך כדי לבצע את הקורס.

הסנקציה היחידה של משרד הרישוי על אי עשיית קורס היא אי חידוש רשיון - ולבחור שלנו יש עוד כ-4 שנים עד החידוש הבא אם אני מחשב נכון, כך שהוא יכול לבחור מתי יש לו זמן לקורס הזה.

כמובן לא לדחות לחודש לפני החידוש, אלא לעשות לפחות חצי שנה לפני כדי שיתעדכן להם במחשבים.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורס נהיגה מונעת של צה"ל אכן פותר מהצורך בהשתלמות נהיגה אזרחית.

א-ב-ל, כדי להכנס לאחד כזה צריך להלחם עם המון המון נגדים כבדים, שבלי הקורס הזה לא יוכלו לקבל רכב ת"ש לשבת.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפי, למה צריך "לבקש" דחייה?

לנסיוני (עם קורס הנקודות דווקא :? ) אפשר להתעלם באלגנטיות מהזימון ולפנות אל המוסדות שמעבירים קורסים בזמן שמתאים לך כדי לבצע את הקורס.

הסנקציה היחידה של משרד הרישוי על אי עשיית קורס היא אי חידוש רשיון - ולבחור שלנו יש עוד כ-4 שנים עד החידוש הבא אם אני מחשב נכון, כך שהוא יכול לבחור מתי יש לו זמן לקורס הזה.

כמובן לא לדחות לחודש לפני החידוש, אלא לעשות לפחות חצי שנה לפני כדי שיתעדכן להם במחשבים.

אני עדיין לא עברתי את הקורס, כל פעם ששלחו לי זימון תקעו את הימים במועדים הכי לא נוחים שיכלו להיות.

חידשו לי את הרישיון ללא שום בעיה.

:neutral:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...