Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה FETISH החדש שלי....(נהגי היי טק משתוללים)

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 6524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתאר לעצמי שיש כאלה שבהחלט יחשבו שאני שמוק.... אבל יש לי תחביב חדש. אתם מכירים את המצב המגוכך...אתה נוסע בכביש ופתאום עוקפת אותך מאזדה שלוש קומברס, ממשיכה בחיתוך אופנתי מהשוליים ,מאלצת מישהו לרדת מהכביש וכו..

אז יש פיתרון...:-)

לפני כמה זמן נסעתי לצפון עם איזה רכב ספורטיבי .אני משתדל לא להשתולל בכבישים ציבוריים-כי אני לא צריך שמישהו יראה "רכב הדגמה" משתולל ויתקשר לחברה לשאול "מי המשוגע?" ואני אוכל אותה...

מאחורי מגיעה אימפרזה 1600 לבנה של "מל"מ מחשבים" והבן אדם מתחיל בכוונה להתקרב אלי.

כאילו..מה אתה בדיוק רוצה ממני?!?רייס??? עם מה?!? עם אוטו שמפיק פי 3 כוח ממך??

אתה רוצה להרגיש רמבו בדרך למשרד???

והבן אדם לא מרפה. הוא עוקף אותי מהשוליים (!!!) כי נסעתי 100רגוע בימין ומתחיל בסידרת חיתוכים איומה (כאילו....הבן אדם לא יודע לנהוג, שזה מפחיד. לא יודע לחזות איפה נפתח חור, לאן להיכנס..) אז יוצא שאני נוסע 100- ועדיין לפניו.... מגיעים ליציאה מגלילות ומה לעשות שהוא לא שומאכר-ואני עוקף אותו מבפנים בסיבוב- וזה בכלל שיחרר לו פלאג. והוא התחיל ממש לנסות אשכרה להידחף לפני (לא נתתי...:-) ). בסוף הוא נדבק אלי מאחור ועשיתי לו את הקטע (המצחיק...יש לציין) של משיכה קצרה בבלם היד .זה ממש הבהיל אותו (אימא!!! אור ברקס לא נדלק!!!) והוא פשוט נסע. ואני....אני רשמתי את מספר הרכב- התקשרתי למל"מ, הסברתי להם שיש כאן משוגע במכונית מספר ####### מדגם וכו וכו וכו ואז זה בא לי...

וואלה...

זה כיף!

אני פונה אל כל אנשי ההיי טק...מה לעזאזל גורם לכם לחשוב שאתם שומאכרים????? ולמה אתם נוהגים כל כך חרא?. איזה תיסכולים אתם אוגרים במשרד שגורמים לכם להוציא הכל על הכביש???

אני לא מתכוון לקטע של "תנהגו כמו בני אדם" אלא לקטע של "יא חנאנות!!!!!!!!!! אתם לא נהגי מירוצים!!!!אתם עושים את זה ממש גרוע!!!!!!"

זה די מצחיק לראות איזה מישהו בן 30 פלוס, יוצא מהמשרד, מפנטז על גראנד הפרי האישי שלו במכונית הספורט שלו... נכנס לפקעקטע יונדאי אקסנט שלו - וחותך נתיבים כאילו אין מחר! יש משהו בתרבות ה"מגיע לי" שכבייכול מעניקה לך לגיטימציה להשתולל באוטו שלא שלך- כי אם מישהו לא יתן לך להידחף במכונית האישית שלך- היא (חלילה!!!) תידפק. אבל באוטוליסינג??? אז מה?????? שידפק.... לו זה לא יפגע בסוכן הביטוח. לך עוגמת הנפש ממש לא שווה.

וואלה...אין לי בעיה ...אם אני רואה במראה משהו שרק נראה לי כמו אימפרזה טורבו או קליאו 172 או מיאטה -אני אזוז הצידה- ואין לי בעיה -שישתולל בכיף. גם אני היתי עושה את זה אם זה היה רכב שלי והיתי במקומו....אבל אין משהו יותר מצחיק מלראות את הגיקים האלה שהלאנטיס ליסינג הופכת אותם לרמבו שלוש...

בהתחלה חשבתי שזה מקרה נקודתי..אחד שכנראה ישיבה מול מחשב שורפת לו פיוזים...אבל מסתבר שזו תופעה גורפת. אני נמצא הרבה על הכביש ונראה לי שאני יודע מיהו נהג טוב ומיהו דפקט.(אני שוב פעם אומר.אין לי בעיה עם מי שנוהג מהר. אבל כל מני דפוקים שמשתוללים על האוטוליסינג...) אנשים אשכרה דפוקים....אולי זה משהו במקצוע הזה שגורם לך לרצות להיות מה שאתה לא...אנא עארף מה זה? אבל בשורה התחתונה...אין דבר יותר מצחיק ממישהו שמוציא אגרסיות באופן גרוע עם אוטו ליסינג על הכביש. אני חוזר ואומר- מכונית ספורט? בכיף! אבל לאנטרה!?!?! אימפרזה 1600!?!?

יש לאנשים האלה גם איזה תבנית מעוותת בראש של מהי נהיגה ספורטיבית- זיגזגים היסטריים כולל שוליים בין כל המכוניות תוך קיק דאונים וחוסר זיהוי מוחלט של התנועה מסביבם. וקולטים שזה לא מישהו שממהר- אלא פשוט מישהו שרא אתמול מהיר ועצבני.

שתיים...

זה לא שרשור על תהיו בני אדם ותנהגו יפה. על הז** שלי. גם אני לא נוהג יפה. זה קטע של "מה יש בג'וב שלכם שגורם לכם לחשוב שאתם סופרמנים??? אתם נראים מגוכך!!!"

אז, בהמשך לדברי מקודם- כשאני רואה "שומאכר גייטס" אני מתקשר ל144, מבקש את שם החברה, מתנשף קצת לפני השיחה, מבקש את קצין הרכב בקול ממש מבוהל וצועק לתוך השפופרת:

הלו???הלו??? מי זה???? אתה אחראי??יש כאן אוטו עם מדבקה שלכם!!!! מספר רישוי ## ### ##!!!!!! (מאוד חשוב מספר רישוי ודגם!!!!!!שיזהו מי החרייאט!!!) הוא ניסה להוריד אותי מהכביש!!!!! שיגיד תודה שאני לא שוטר!!!!! אשתי באוטו והיא כמעט התעלפה!!!!!! (חשוב...להתנשף) אני מגיש תלונה למשטרה!!! שיגיד תודה שאין לי מצלמה!!!!!!! אני בהלם!!!!!!!!! יש לו בכלל רישיון????? (לצעוק ולהתנשף) אני פונה למנכ"ל שלכם!!! שידע איזה משוגעים הוא מעסיק!!!!!! זה עוד יגיע לחדשות!!!!!!!

אחרי זה קצין הבטיחות מרגיע אתכם. בד"כ מדובר באיזה יוצא נגמ"ש אז הוא יגיד בטון סמכותי ש"זה מטופל" ובקול מייבב תודו לו.

עשיתי את זה כבר כמה פעמים. כל פעם שאיתרתי רמבו לאנטיס.

וואלה...זה עובד.

אפילו חוזרים כדי להגיד לך שהנהג טופל!!!!!! (אלה שאתה ממש מצליח להפחיד ולגרום להם לחשוב שאתה על סף התקף לב אפילו חוזרים תוך 10 דקות).

יש הרבה מכוניות שיש להן מדבקת "איך אני נוהג?" אבל מי מתייחס לזה...

אז כדאי להתייחס לזה ועוד איך! ואם אין - תתקשרו ל144! חשוב לעשות את זה בזמן אמת!!! כי כשאתם כבר בבית...העצבים נרגעו ואתם נשמעים לא אמינים - "שלום. צהריים מקסימים לך יקירי. במתוטא ממך...מכונית שלכם התנהגה באופן שאינו נחמד"...

פאק איט!!!!! להתקשר באותו רגע!!! בשיא העצבים!!!! שיתקשרו אל שומאכר באותו רגע לסלולרי ויבהירו לו שהוא חנאנה בלנטיס ושירגיע מהר!!!!!!!!

הרי מדובר בנושאים שיסגרו בתוך החברה. זה לא שמחר משטרת התנועה תקרא לכם כי הלשנתם. זה עדיף- כי ממש קל לטפל בזה בתוך המערכת- וגם ככה יאמינו לכם...כי איזה אינטרס יש לאדם פשוט מן הרחוב להתקשר סתם ככה, בהיסטריה גמורה ולהתלונן שניסו לרצוח אותו על הכביש???

מקסימום... חנאן הלוחם בדרכים יקבל זימון ונזיפה. ויזכר במכוניות שהוא חתך אתמול .

אז אני עכשיו פותח בקמפיין חיים הכט אישי. תומר הכט.

מישהו עם משקפיים ומבט זועם במאזדה שלוש ליסינג ניסה לעשות לכם נורגרונגרינגנגנגנג באיילון? תרשמו מקום ומספר רכב ותתקשרו!!!!!!!

אתם לא יודעים איזו תחושת פורקן זה נותן. זה כמו לדפוק את המערכת.

כאילו....כמה פעמים מישהו זיין אותכם בכביש ואמרתם בלב "מי זה האפס הזה??? אם רק היה לי איך להתנקם בו???היתי עכשיו שורף לו את הבית!!!!!"

ולקח לכם 5 דקות להירגע- ובסוף אתם התעצבנתם. שעה אתם חושבים על כמה שההוא היה אידיוט ...וכמה זה לא בסדר.... וכמה אין מה לעשות...

אז עכשיו יש מה לעשות. ותכל'ס- זה גם די מגיע להם.

תנסו!!הנאה מובטחת

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 224
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה מאנייק, ובצדק!!

קבל ח"ח!! :)

נראה לי שאני הולכת לאמץ את השיטה שלך... נמאס לי מאנשי HTEC מתוסכלים שהמחשב שרט להם את המוח והם חושבים שהם ב-NFS (ברמה של המתחילים)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שתזומן לעדות במשפט(באם יתקיים בעניין)+באם לא מסרת פרטים הענין לא שווה הרבה..

אני "נוסע" כל יום בכביש 5(תרגיש חופשי להתרגש)נראה כאילו אני ביפן/סין/קוריאה

מה שכן..הדלקן,ידידי,הדלקן.

לפחות אני לא חלק מהעדר.:fist:

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אויש...כל בוקר אני עובר את זה בגהה , אצלי זה גטס בשלל צבעי המטאל.

אם הייתה לי דיבורית הייתי מכפיל את הסכום של הפלאפון בשיחות תלונה על החארות האלה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש...כל בוקר אני עובר את זה בגהה , QUOTE]

ואתה חותך תמיד לכיוון רמלה. אני רואה אותך.כמה אלפאסוד יש בגהה בעשרים לשמונה בבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מצחיק אותי, שכל המדבקות "איך אני נוהג האלו", המשפט הזה כתוב עליהן בענק, אבל הטלפון בגודל מקסימום 8 ב-Word. צריך להתנגש בבן אלף בשביל לדעת למי להתקשר.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, יכולים ו...מפטרים על דברים כאלה , אז לפני שאתה מתקשר, תדע לך שיכולים לפטר את אותו איש הייטק.

אתה יודע מה...לא לפטר, אבל לנזוף בו, אתה יודע מה, לא לנזוף בו , אבל להזמין אותו לשיחה..אתה יודע מה ..מצידי שיפטרו את השומאכר הזה, מה איכפת לי.

עכשיו ברצינות: כן מפטרים על דברים כאלה.

הקטע של אנשי ההייטק הממהרים הוא , לא מעניין אותם אם אתה נוהג במרצדס\פורש או פרארי, ממש לא, מה שמעניין אותם זה שיש להם רכב בליסינג שמשלמים עליו כל חודש סכום קבוע, שהם יכולים לקרוע לו את הצורה ולבזבז דלק עד מחר כי הם לא משלמים על זה כלום.

לכן הם קורעים את כל העולם , כי ממש לא מעניין אותם הרכב , מנצלים אותו עד תום עם רגל עד הסוף בעצם...כל הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע טב יש לציין,

אך אני מאמין ויודע שהכל זה רק עסק של דלק!!!

שלכם יהיה דלק חינם, אני בטוח שתתמו קיקים גם באמצע שינה ועוד עם אוטו חדש.... אני בטוח...

הישראלי כרגיל יודע להגזים מה חדש?!?...

מישהו ראה פעם תדפיס הוצאות דלק של חברה? או בכלל של רק רכב אחד מחברת הייטק??? אז מי שכן אני בטחוח שהוא היה המום עד כמה כסף אפשר ל"בזבז" על דלק בחודש...

2200 זה המקסימום שראיתי , בשלושה חודשים כאלה הם חוסכים לאיזה פלאזמה... תחשבו על זה

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאני הולכת לאמץ את השיטה שלך... נמאס לי מאנשי HTEC מתוסכלים שהמחשב שרט להם את המוח והם חושבים שהם ב-NFS (ברמה של המתחילים)
מה רע בBAMBA? :roll:

את האמת, מה אתם מאשימים את אנשי ההי-טק, מיסכנים... יושבים כל היום מול המחשב, מורידים מישחקי מחשב ומשחקים ב"מרוצי מכוניות" במחשב... לפעמים, אחרי יום שלם של מישחקים במרוצי מכוניות טיפה קשה לעשות את ההבדלה בין מציאות ודימיון...

תגידי תודה שהם לא משחקים DOOM...;)

אני, כשאני רואה אחד כזה שמישתולל ועוקף, אני מפנה לו את הדרך... תפאדל אחי... תעשה תאונה.. אני לא רוצה להיות לידך כשאתה עושה אותה... ושלא "תאסוף" אותי כשאתה עובר 3 נתיבים בלי איתות... ואל, זה לא מוריד מכבודי, להפך...

תומר, עיסקי ה"מלשנות" הם מישחק מסוכן...

יום אחד מיתקשר אלי הקצין רכב שלנו וצורח עלי "מישהו ראה אותך נוסע ממש מהר"...

OK, מי? איפה, מתי???

ליד הכניסה לרעננה.... נסעת לפחות 140...

איזה שעה זה היה? אני שואל...

בערב...

אני מנסה לחשוב מה קרה באותו יום... ואז אומר לי קצין הרכב (כדי להראות את אמיתות המידע) אחד המנהלים ראה אותך... והוא רוצה להגיש נגדך תלונה במישטרה, אני צריך את רישיון הנהיגה שלך...

:shock:

זהו, ניזכרתי... היתה איזו פונטיאק ענקית שלא ממש זזה מהשמאלי, הישתרכה של האיטיות מופגנת, הנהג, מיצידו לא שם לב שאני מהבהב לו כי הוא היה עסוק בכתיבה/קריאה מאיזה פינקס ודיבור בפלאפון... אחרי סידרה קצרה של היבהובים, הבנתי שהאיש לא ממש נוהג, אלא מיתגלגל ולא מחובר לכביש, חזרתי לימני, הורדתי הילוך ונסעתי משם...

500 מטר אחרי זה הוא ניזכר שהוא "צריך להחזיר לי" ועקף אותי תוכך כדי ציפצופים ותנועות זיגזוג עם האוטו סטייל "אני יכנס בכך, אני ימעך לך את האוטו"... ככל הניראה בשלב הזה הוא ראה את המדבקה של החברה בה הוא עובד והחליט להיתנקם...

שאלתי את קצין הרכב אם מדובר המכונית ההיא... הוא שתק, ואחרי כמה שניות ענה שכן...

אמרתי לו "OK, אני רוצה להגיש נגדו גם תלונה, אלא שבניגוד אליו לי יש הוחכות, איתי נסע חבר שהוא שוטר, שראה אותו מדבר בפלאפון וראה אותו נוהג בצורה מסוכנת, אני מבקש את פרוט השיחות שלו באותו יום!!!! שאלה, אם אני הייתי נוסע באמת 140 ועוקף אותו, באיזו מהירות הוא נסע? 150? 160???"

באותו רגע, תם הדיון, האיש קיבל נזיפה (ואת זה אני יודע כי המזכירה שלו משעה אותו צורח על הקצין רכב כשהוא בא להיתלונן עליו...;)

בקיצור, לא חסרים נהגי משאיות/מוניות/אוטובוסים שעושים דברים בהרבה יותר מסוכנים... ועוד האנשים האילו אמורים להיות נהגים מיקצועיים, חלקם מוביל אנשים וחלקם מוביל משא רב מישקל...

על אותם אנשים צריך להיתלונן...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר. בתור אחד כזה שיושב כל היום מול המחשב ועובד באחת החברות האלו .תן לי לציין בפניך כמה עובדות:

1. שיש לך דלקן\פזומט אתה מרגיש שאתה חייב לנצל. כל כך הרבה משלמים על הרכבים האלו שמרגישים צורך ללחוץ עד הסוף מתי שאפשרי.

2. שיש לך אוטו בלי עלות תיקונים ואתה לא צריך לדאוג לו - כנ"ל.

3. שאתה יושב כל היום מול המחשב ואתה יוצא בערב מהעבודה, אתה מרגיש שיצאת מעבדות לחרות ולכן ציפור הדרור בנפשך מתחילה להשתולל ודוחפת את רגל ימין למטה למטה וחזק.

4. האשה בבית כועסת ומחכה עם המערוך בגלל שאתה עובד 12 שעות ביום. לא תמהר? תגיד את האמת. לפי התמונה שלך אני מעריך שאתה יודע על מה אני מדבר.

5. לטלפן למדבקות האלו לא עוזר בכלום. אין בזה מעבר לביזבוז שיחת טלפון. הבטחה שלי: זה בדיוק ככה - אתה מקבל איזה מייל סתמי מהקצין רכב ואז או שאתה מיד מוחק אותו או שאתה מראה לאחרים וכולם מסביב צוחקים עליך ואז אתה מוחק אותו...

6. יש כאלה ריגשי, שצוחקים עליהם, הם הולכים לחפש עו"ד שיעזור להם להגיש תביעה על הוצאת דיבה. במקרה כזה אתה תזומן למשפט. לא נעים. היה סיפור על אחד כמוך שיצא משם מופסד ונאלץ לשלם! תחשוב על זה.

7. המכוניות האלו כ"כ אפורות ומשעממות שאין בהן ריגוש מלבד נסיעה מהירה על פסי האטה וריחוף קל האוויר או נסיעה פרועה בין נתיבים.

גם לי הייתה תקופה מסויימת מכונית כזו - ואני מוכרח לציין שהאפרוריות משתלטת עליך ואתה חייב לגוון! למזלי אני נפטרתי ממנה מהר מהר לפני שיהיה מאוחר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. במל"מ עובדים הרבה חארות, אני יודע כי עבדתי שם.

2. דלק בחינם ואוטו שלא שלך מוציאים מכל ישראלי את הנהג הכי רע שיש בו.

3. יש לי פוקוס כסופה, אנא פקח עלי עין גם כן.

4. נהגי מוניות הרבה יותר גרועים, בוא נראה אותך מתקשר לתחנת מוניות.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך לפני חודש בדרך חזרה הביתה מהעבודה בשעות הערב עמדתי ברמזור אדום שפונה ימינה. לפני עמדה מאזדה 3 ליסינג (נראה לי שהיא היתה של HP או משהו בסגנון).

בכל אופן, הכביש שחצה אותנו היה ריק והליסינג-מאן החליט שלא ממש בא לא לחכות לירוק, אז הוא פשוט פנה ימינה ברמזור אדום.

אני יודע שאם הייתי בארה"ב אז בכלל לא הייתי עושה מזה עניין ואולי אפילו הייתי נוהג כמותו, אבל אני לא בארה"ב ואין סיכוי שבארץ אני אפילו אחלום על לעשות דבר כזה. וכן, זה ממש הרתיח אותי לראות מישהו שמצפצף על החוק בצורה כל כך בוטה. זה לא שהוא עבר שניה אחרי שהתחלף לאדום, הוא אשכרה עמד וחיכה לירוק ובסוף נמאס לו אז הוא עבר.

חיכיתי בסבלנות לירוק שהגיע תוך משהו כמו חצי דקה (אולי פחות), ועד הרמזור הבא כבר הייתי מאחורי הליסינג-מאן. חייגתי למספר שהתנוסס בגאון על הפגוש האחורי שלו והגעתי למענה קולי. השארתי את כל הפרטים (מיקום, תאריך, שעה, מס' רישוי, סוג רכב, צבע, שם ומספר טלפון שלי), ומאז אין לי מושג מה קרה עם זה. אף אחד לא חזר אלי... :roll:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך לפני חודש בדרך חזרה הביתה מהעבודה בשעות הערב עמדתי ברמזור אדום שפונה ימינה. לפני עמדה מאזדה 3 ליסינג (נראה לי שהיא היתה של HP או משהו בסגנון).

בכל אופן, הכביש שחצה אותנו היה ריק והליסינג-מאן החליט שלא ממש בא לא לחכות לירוק, אז הוא פשוט פנה ימינה ברמזור אדום.

אני יודע שאם הייתי בארה"ב אז בכלל לא הייתי עושה מזה עניין ואולי אפילו הייתי נוהג כמותו, אבל אני לא בארה"ב ואין סיכוי שבארץ אני אפילו אחלום על לעשות דבר כזה. וכן, זה ממש הרתיח אותי לראות מישהו שמצפצף על החוק בצורה כל כך בוטה. זה לא שהוא עבר שניה אחרי שהתחלף לאדום, הוא אשכרה עמד וחיכה לירוק ובסוף נמאס לו אז הוא עבר.

חיכיתי בסבלנות לירוק שהגיע תוך משהו כמו חצי דקה (אולי פחות), ועד הרמזור הבא כבר הייתי מאחורי הליסינג-מאן. חייגתי למספר שהתנוסס בגאון על הפגוש האחורי שלו והגעתי למענה קולי. השארתי את כל הפרטים (מיקום, תאריך, שעה, מס' רישוי, סוג רכב, צבע, שם ומספר טלפון שלי), ומאז אין לי מושג מה קרה עם זה. אף אחד לא חזר אלי... :roll:

למעט מספר מדינות בארצות הברית אתה מחוייב לפנות ימינה באדום ולתת זכות קדימה בירוק בשמאל (במקרים מסויימים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5. לטלפן למדבקות האלו לא עוזר בכלום. אין בזה מעבר לביזבוז שיחת טלפון. הבטחה שלי: זה בדיוק ככה - אתה מקבל איזה מייל סתמי מהקצין רכב ואז או שאתה מיד מוחק אותו או שאתה מראה לאחרים וכולם מסביב צוחקים עליך ואז אתה מוחק אותו...

6. יש כאלה ריגשי, שצוחקים עליהם, הם הולכים לחפש עו"ד שיעזור להם להגיש תביעה על הוצאת דיבה. במקרה כזה אתה תזומן למשפט. לא נעים. היה סיפור על אחד כמוך שיצא משם מופסד ונאלץ לשלם! תחשוב על זה.

.

5.טעות. יש כאן חבר'ה שכבר ציינו שבחברה שהם מועסקים יש לזה משקל.חברים שלי שמועסקים בחברות אחרות טוענים שיש לזה משקל גדול. חברה שיופעל עליה מספיק לחץ תשים לב. במיוד כיום לאור לחצים ציבוריים בנושא בטיחות בדרכים.

6.ניתן לתבוע על החזר הוצאות משפט ואפילו על הרבה מעבר. במיוחד כיום (ראית לאחרונה חיים הכט וכאלה?) אנשים כמוני אפילו "יוצאים צדיקים:-D" וחברת ההיי טק אפילו מעודדת אותנו לעשות זאת כשהיא מפרסמת את המספר שלה, כך שהיא נושאת באחריות משפטית גבוהה. אם שמעת סיפורים על כאלה שתבעו על דיבה, הם מצוצים מהאצבע. כולנו "שמענו".... יש כאן אפילו תקדים משפטי מעניין כי החברה אפילו מבקשת מהציבור "להוציא דיבה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...