Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה באילת - אופנוע הופך רכב.

toyota man
שימו לב! השרשור הזה בן 6576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע שעבר הייתי באילת ויצא לי ליראות תאונה.

האופנוע כניראה נסע מהר מידי לא הספיק ליבלום מתי שראה ג'אסטי עושה פרסה, פגע בדלת הנוסע הקידמית והפך את הג'אסטי.

רוכב האופנוע ניזרק מעל הג'אסטי, ניפגע קשה לפי מה שראיתי (דימומים, זעזוע מוח - ניפגע בראש)

בקיצור הרבה בלאגן היה שם...לא נעים

הנה קצת תמונות שהספקתי לצלם עם הפלאפון ליפני שהגיעו לשם כל כוחות ההצלה ופיזרו את כולם.

שיהיה סוף שבוע רגוע תיסעו בזיהרות.

DSC00444.JPG

DSC00447.JPG

DSC00448.JPG

DSC00449.JPG

DSC00450.JPG

DSC00454.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמעט כל התאונות עם אופנועים הן בגלל רכבים אשר לא מודעים לאופנוע, ומבצעים פניות ותמרונים ללא התחשבות ברוכבי הדו גלגלי.

רואים את האופנוע בתמונה?

הרבה לא נשאר ממנו לאחר שרכב ביצע פניה פרסה וגרם לאופנוע להתנגש בו.

כאן במזל הרוכב עף מעל הרכב, ולא נפצע כלל,מלבד כמה חבלות קטנות.

הרכב ירד מהכביש לצמיתות, וכנראה שגם האופנוע...

ל'

ויאפאר.JPG

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל התאונות עם אופנועים הן בגלל רכבים אשר לא מודעים לאופנוע, ומבצעים פניות ותמרונים ללא התחשבות ברוכבי הדו גלגלי.

ואיך בידיוק את קובעת את העובדה הזאת?

ממה שאני רואה בשטח, רוכבי הדו"ג הם פרחחים שלא שמים על כלום, נוסעים מהר, חותכים, עוקפים מימין, נצמדים לצד הרכב, לא מעניין אותם כלום.

האופנוען הוא זה שצריך להזהר, לא אני. הוא זה שפגיע יותר, אותי לא יעניין אם איזה אופנוען יתחיל לעקוף אותי מימין בזמן שאני מתחיל פניה או פרסה, ולבסוף ימצא את עצמו מתעופף כמו סופרמן. זו בעיה מלאה שלו שהוא שם קצוץ על חוקי התעבורה ומזלזל על חייו.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אז מה אתם אומרים, לקנות לחברה שלי ג'אסטי ? :shock:

attachment.php?attachmentid=59538

זאת מכה מאופנוע ?!?! מעניין מה היה קורה אם משאית היתה פוגעת בה כך.

מפחיד.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הנ"ל אני דוקא חושב אחרת.. , אם מספיק מכה של אופנוע בשביל להפוך ג'אסטי , מה היה קורה לג'אסטי אם במקום האופנוע היה פרייבט או SUV??

מישהו יודע מה שלום הנוסעים ונהג האופנוע?

אלכס.

דרושים מסגרים עם ניסיון בCO2

מחפש כנפונים לטנדר מאזדה 2003-2007

מחפשים מסגר? חפשו בפייסבוק: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002187529747&sk=wall#!/profile.php?id=100002187529747&sk=wall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך בידיוק את קובעת את העובדה הזאת?

ממה שאני רואה בשטח, רוכבי הדו"ג הם פרחחים שלא שמים על כלום, נוסעים מהר, חותכים, עוקפים מימין, נצמדים לצד הרכב, לא מעניין אותם כלום.

האופנוען הוא זה שצריך להזהר, לא אני. הוא זה שפגיע יותר, אותי לא יעניין אם איזה אופנוען יתחיל לעקוף אותי מימין בזמן שאני מתחיל פניה או פרסה, ולבסוף ימצא את עצמו מתעופף כמו סופרמן. זו בעיה מלאה שלו שהוא שם קצוץ על חוקי התעבורה ומזלזל על חייו.

בדיוק הטעות שיש לך, אותו הדבר יכולים להגיד נהגי המשאיות :

"הרכב הוא זה שצריך להזהר, לא אני. הוא זה שפגיע יותר, אותי לא יעניין אם איזה רכב יתחיל לעקוף אותי מימין".

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו לא נפתח ויכוח ישן בין נהגי הרכב לנהגי האופנוע.

נהגת שודים - מה שאת אומרת זה קיצוני וגם מה שהבחור הגיב לך זה קיצוני.

את לא יכולה להגיד שכל התאונות הם בגלל נהגי הרכב שלא שמים לב(או משהו אחר) על נהגי האופנועים, כי זאת הגזמה.

את בעצמך יודעת שהרבה מאוד מהתאונות נגרמות גם באמשת נהגי האופנוע, בגלל החוצפה ובגלל ההרגשה שלהם שמותר להם הכל.

מצד שני, הבחור שכתב שהוא עם הרכב ולכן לא צריך להיות אכפת לו - שטויות לגמרי.

הדבר היחד שצריך הוא - תרבות נהיגה.

ברגע שבין כל הנהגים יהיה כבוד הדדי, הכל ייראה הרבה יותר ורוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך בידיוק את קובעת את העובדה הזאת? עובדה משפטית וסטטיסטית, תתפלא!

ממה שאני רואה בשטח, רוכבי הדו"ג הם פרחחים שלא שמים על כלום, נוסעים מהר, חותכים, עוקפים מימין, נצמדים לצד הרכב, לא מעניין אותם כלום. באמת? פרחחים? אולי פשוט תירה בי?

עכשיו רק תסביר לי הגיונית: אם הוא עוקף מימין, ואתה עושה פרסה (פעם אחרונה שבדקתי זה שמאלה) איך הוא בדיוק ימצא אותו מתעופף? מעבר לזה, רכב שפונה שמאלה בצומת (כולל פרסה) מותר לעקוף מימין על פי חוק! אז על מה אתה מקשקש? תבדוק את הכתוב שלך לפני הקשת ה-ENTER.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק הטעות שיש לך, אותו הדבר יכולים להגיד נהגי המשאיות :

"הרכב הוא זה שצריך להזהר, לא אני. הוא זה שפגיע יותר, אותי לא יעניין אם איזה רכב יתחיל לעקוף אותי מימין".

ל'

אני מחזקת את דבריה וכדוגמא לכך ראינו מה נהג משאית שלא בראש שלו להיות בפקק רצח אנשים חפים מפשע!!!!!!

הכל בגלל זלזול נהגים לקורה בכביש, לאופוריה שהם נמצאים בה ולחוסר סבלנות שהם מפגינים בכביש!!!!

סתם חיים נקטפים כאן!!!

תחשוב קצת!

י.

CRAZY - JUDE

I'm not your angel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו לא נפתח ויכוח ישן בין נהגי הרכב לנהגי האופנוע.

את לא יכולה להגיד שכל התאונות הם בגלל נהגי הרכב שלא שמים לב(או משהו אחר) על נהגי האופנועים, כי זאת הגזמה. נכון- אבל כולם צריכים להיות זהירים בכביש- כולם!!!!! לאף אחד אין פטור או הקלות!!!!

את בעצמך יודעת שהרבה מאוד מהתאונות נגרמות גם באמשת נהגי האופנוע, בגלל החוצפה ובגלל ההרגשה שלהם שמותר להם הכל. ונהג המשאית לא חשב שמותר לא לסטות מהכביש כדי שהוא "יצא גבר" ויעקוף את כולם!!

מצד שני, הבחור שכתב שהוא עם הרכב ולכן לא צריך להיות אכפת לו - שטויות לגמרי.

הדבר היחד שצריך הוא - תרבות נהיגה. ופה אני מסכימה איתך

ברגע שבין כל הנהגים יהיה כבוד הדדי, הכל ייראה הרבה יותר ורוד.

על כולם חלה החובה לזהירות במיוחד היום שיש כל כך הרבה תאונות קטלניות שמסיימות חיים סתם!!!!

זאת אומנם קלישאה אבל נכונה- "עדיף לאבד רגע בחיים מאשר חיים ברגע!!!"

CRAZY - JUDE

I'm not your angel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחריות על מניעת התאונה תמיד מוטלת על הצד החזק. בכביש, שרשרת המזון היא : הולך רגל

לטעון "שהאופנוע יזהר כי הוא הפגיע" זה כמו לא לעצור במעבר חציה ולומר "שהזקנה עם ההליכון תיזהר". כנהג מכונית, עליך להשמר לנפשם של החלשים ממך כמו שאתה מצפה שנהג האוטובוס או הסמיטריילר לא יעיף אותך מהכביש כי הוא גדול יותר.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה לחזק את דברי ליטל:

כמעט כל התאונות הן בגלל רכבים אשר לא מודעים לקיומם של אנשים נוספים מלבדם בכביש, ומבצעים פניות ותמרונים ללא התחשבות בסובבים אותם.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו רק תסביר לי הגיונית: אם הוא עוקף מימין, ואתה עושה פרסה (פעם אחרונה שבדקתי זה שמאלה) איך הוא בדיוק ימצא אותו מתעופף? מעבר לזה, רכב שפונה שמאלה בצומת (כולל פרסה) מותר לעקוף מימין על פי חוק! אז על מה אתה מקשקש? תבדוק את הכתוב שלך לפני הקשת ה-ENTER.

אתה וכל אלה שמגנים על האופנוע:

כמה פעמים יצא לך ליסוע בכביש מהיר כששני אופנוענים בידיוק באים כל אחד מכל צד ועוקפים אותך צמוד או דברים כאלה? לא יעזור! מי שיש לו אופנוע חושב שהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה על הכביש.

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואב, מה לעשות והסטטיסטיקה חד-משמעית. על-פי נתוני משטרת ישראל, נהג המכונית אשם ברוב התאונות (משהו כמו 80%) בהן מעורבים מכונית ואופנוע. ככה זה בכל העולם, אגב.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...