Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

> שיפורים לסאאב 9000 טורבו <

שימו לב! השרשור הזה בן 6575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

ברשותי סאאב 9000 2.0 טורבו עם 185 כוחות סוס.....

אני רוצה לתת עוד כוח לאוטו.

יש לי תקציב של 5 K, איך אני יכול לתת כמה שיותר כוח ולשפר את הטורבו וכ'ו בתקציב הנ"ל?

תודה

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן חבר פורום "סאאב" , אני מציע לך להתייעץ איתו, הוא אלוף בסאבים, וסאב זה אוטו מיוחד ולא לכל יד , דני

.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

ברשותי סאאב 9000 2.0 טורבו עם 185 כוחות סוס.....

מעולם לא הגיעה לארץ 9000 עם מנוע 2000 ו 185 כ"ס ביבוא סדיר.

אני רוצה לתת עוד כוח לאוטו.

יש לי תקציב של 5 K, איך אני יכול לתת כמה שיותר כוח ולשפר את הטורבו וכ'ו בתקציב הנ"ל?

תודה

ניב

ראשית, רשום מספרי שלדה ומנוע מלאים על מנת לדעת בדיוק באיזה גרסה מדובר. אז ניתן יהיה לתת לך המלצות קונקרטיות עם הערכה להיכן אתה צפוי להגיע בהספק ומומנט, וזאת מבלי לאבד כהוא זה מהאמינות ומיכולת השימוש היום יומית.

עצתי הראשונה לך היא לא להרכיב מסנן אוויר פתוח. אתה תגמור את הטורבו כל כך מהר ומיד אחר כך גם את המנוע.

עצתי השניה לך היא לא לגעת בתכנת ניהול המנוע סתם כך. זוהי תכנה של סאאב ולא של בוש במידה והמכונית היא משנת 1993 או אחריה.

שבת שלום ומועדים לשמחה,

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי פילטר אוויר מכותנה/ספוג גומר על טורבינות/מנוע ?! :puzzled:

כל רכב מוגדש שאני מכר ואני מכיר הרבה , נוסע עם פילטר כזה במשך שנים , כנ"ל רכבים אטמ'

יש משהו מיוחד בטורבינות השבדיות ?

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

zak , גם באיביזות , וגם באימפרזות .. כבר קרו מקרים שפילטר אוויר חיסל חיישן ואחריו גם את הטורבו .. בעיקר באיביזות.

יכול שיש רכב ספציפי שיש לו בעיה עם פילטר פתוח.

לפותח השירשור, צנרת 2.5" \ 3" לכל האורך + בדיקה מול גיא פרילינג מה ניתן לעשות בנוגע למחשב רכב יתנו לך הרבה סוסים לשחק איתם (מעל 40-50 אם תעשה את זה בצורה טובה ואצל אנשים כמו גיא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

" לא להרכיב מסנן אוויר פתוח. אתה תגמור את הטורבו כל כך מהר ומיד אחר כך גם את המנוע".

בוא אני אחדש לך משהו: אתה לא תגמור שום דבר, לא טורבו ולא מנוע. א-ב של שיפור מנוע טורבו זה פילטר אויר פתוח ושלא יספרו לך סיפורים,נשימה יותר טובה תיתן לך הספק יותר טוב בתלות בשאר שיפורים ברכב.

ואם אתה עדיין חושב ובטוח מאחורי מה שאתה אומר , אולי תשתף גם אותנו באיזה מאמר על הנושא,אולי אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MSDS , כמו שכבר כתבתי, פילטר פתוח לא מתאים לכל הרכבים ... יש רכבים שהפילטר שלהם בנוי בצורה נהדרת, ויש כאלה שהפילטר שלהם (מי אמר תמא טורבו) יושב ממש למטרה ואוהב לספוג מים בנסיעה בשלוליות, ויש כאלה שהחיישנים מפסיקים לעבוד אחרי ששמים לה פילטר אוויר פתוח (מי אמר איביזה צהובה של יוסי ?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין לומר שהמיקום לא טוב, לבין לשלול בכלל פילטר פתוח ולומר שזה גומר טורבו ומנוע, יש הבדל מין הסתם.

לכל דבר יש פיתרון.

לעשות צנרת,שיפורי ציפ ועוד...ולהישאר עם פילטר אויר מקורי , זה סתאם בזבוז ואי ניצול כל מה שניתן להפיק וחבל.

במנועי טורבו , החלפת פילטר לבדו או חיבור והתאמת קיט יניקה , זה לבד אם מתבצע במקצועיות מוסיף לך כמה סוסים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אורן, לפי אתר CARFOLIO לרכב שלי יש 185 כוחות סוס...איך אני יכול לבדוק כמה באמת יש לי, כי אתה טוען שאין לי את הסוסים הנ"ל.....

תודה,

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצתי הראשונה לך היא לא להרכיב מסנן אוויר פתוח. אתה תגמור את הטורבו כל כך מהר ומיד אחר כך גם את המנוע.

עצתי השניה לך היא לא לגעת בתכנת ניהול המנוע סתם כך. זוהי תכנה של סאאב ולא של בוש במידה והמכונית היא משנת 1993 או אחריה.

1.פילטר פתוח לא יגרום כל נזק.מקסימום תאלץ לכייל מחדש את מד זרימת האוויר.

2. תוכנה של סאאב היא עדיין...תוכנה. היא ניתנת לפריצה -ר' פרילינג והתוצאות יפות.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...