Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצה על מוסך באיזור פתח תקווה

sagi
שימו לב! השרשור הזה בן 6564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני זקוק להמלצה על מוסך אמין באיזור פתח תקווה (או כפ"ס מזרח) שיכול לאבחן (ובמידת הצורך לתקן) תקלה במערכת הקירור/מנוע של רנו קליאו 96.

אבחון במוסך מקומי קבע שמדובר בתקלה שדורשת פתיחת ראש מנוע, אך אני רוצה חוות דעת אמינה נוספת.

(פתחתי שרשור דומה בשבוע שעבר עם סיפור ארוך ומשעמם על כל התקלה ולא זכיתי לתגובה. אני שולח הודעה זו בתקווה לקבל המלצה כלשהי על מוסך בלבד).

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זקוק להמלצה על מוסך אמין באיזור פתח תקווה (או כפ"ס מזרח) שיכול לאבחן (ובמידת הצורך לתקן) תקלה במערכת הקירור/מנוע של רנו קליאו 96.

אבחון במוסך מקומי קבע שמדובר בתקלה שדורשת פתיחת ראש מנוע, אך אני רוצה חוות דעת אמינה נוספת.

(פתחתי שרשור דומה בשבוע שעבר עם סיפור ארוך ומשעמם על כל התקלה ולא זכיתי לתגובה. אני שולח הודעה זו בתקווה לקבל המלצה כלשהי על מוסך בלבד).

תודה מראש

נסה במוסך התלתן. אולי הם יסכימו לגעת בצרפתייה :)

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך מנור ישראל מורשה רנו וניסאן אלכסנדר ינאי 17 פתח-תקוה טל. 03-9347282

מוסך רון מורשה רנו וניסאן כפ"ס מזרח רח' הפרסה 3 כפר-סבא טל' 09-7656827

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה - אני מכיר את המוסכים המורשים, אך אני חושש שתיקון תקלה כזו שם תעלה בחצי משווי הרכב.

בפעם האחרונה שהייתי אצל מנור היה מאוד נחמד, אבל החשבון היה כמעט 300 ש"ח עבור ראש ידית הילוכים (חתיכת גומי שלא ניתן היה להשיג בשום מקום אחר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שגיא !

אתה דברתי על חוות דעת שניה, לא על תיקון - קח בחשבון שהמוסכים המורשים מכירים את הרכב הכי טוב, וגם אם יעלה אצלם קצת יותר יקר - לפחות תדע שהרכב תקין, במיוחד אם מדבור בתקלה שלא ברור בהיכן היא נובעת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...