Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים 195\65\15

The REAL B.r
שימו לב! השרשור הזה בן 6594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכוון להחליף את ארבעת הצמיגים שלי מחר. ורציתי לקבל המלצות למידה 195\65\15 לסקודה אוקטביה. התקציב הוא כ1000 שקל לארבעתם. ואם מישהו מכיר חנות זולה בעפולה או בנצרת אני ישמח אם תפרסמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב הוא כ1000 שקל לארבעתם. ואם מישהו מכיר חנות זולה בעפולה או בנצרת .
יש בשפרעם אם אתה מעוניין.

דנלופ 490 תאריך של 2006, רביעייה כולל ונטלים חדשים\איזון\הרכבה ב 1300 ש"ח מזומן .

אז מה המצב? למה לענות סתם ללא קשר?

לפותח השרשור, ניסית לבדוק בבית שאן ב"ביטון"? אני תמיד הייתי קונה שם, והמחיר היה מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדין לא בדקתי. אני יסע כנראה לנצרת. שם אפשר להתמקח קצת. רק רציתי לדעת בעיקר על איזה דגמים להסתכל כדי שלא ידפקו אותי במחיר. אני לא מבין גדול בצמיגים. אבל מחיפוש בפורום הבנתי שיש פלקון 326 ודנלופ SP SPORT 200 או 2000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון להחליף את ארבעת הצמיגים שלי מחר. ורציתי לקבל המלצות למידה 195\65\15 לסקודה אוקטביה. התקציב הוא כ1000 שקל לארבעתם. ואם מישהו מכיר חנות זולה בעפולה או בנצרת אני ישמח אם תפרסמו.

אני לא מבין גדול בצמיגים ואין לי פנצ'רייה,

1000 שקל זה סכום לא הגיוני למציג בגודל של 15' אני מאמין שצמיג טוב יעלה לך בסביבות 1500. במקרה הטוב.

וחלילה, אני לא בא להיכנס לכיס של הבן אדם רק לידע אותו, כי תכלס זאת השקעה לטווח ארוך ויותר מזה זאת בטיחות, ועל בטיחות של מתפשרים!!

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יעלה קצת יותר זה בסדר. אם אין בררה כמובן. בעיקרון אני מחפש צמיג הכי טוב שאפשר בטווח מחירים הזה. אני רוצה צמיג שמתאים לרכב ולאקלים ולכביש הישראלי. אני בדרך כלל נוהג רגוע.. בדרך כלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי סקר שוק ואני מתלבט בין שני אלו:

KLEBER:

http://www.klebertyres.co.uk/KleberUK/front/affich.jsp?&codePage=KLEBER_PAG_DynaxerHP2&codeRubrique=12042005114511&lang=EN

או DUNLOP sp490 או DUNLOP SP200

כולם עולים לי 1300 שקל. האם המחיר בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...