Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלוקה אלחוטית - מעוניין לשמוע דעות בעניין

msds
שימו לב! השרשור הזה בן 6601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פתחתי כבר שירשור לפני מספר ימים בנושא ועדיין אני מתלבט עם העיניין הזה, בכל זאת 500 שקל.

משהו יכול לתת דעה בעניין של התקנת עלוקה אלחוטית (ינשוף)ברכב, ולא מטעמי ביטוח,אלה מטעמי ביטחון אישי ושקט נפשי, האם כדאי? כן\לא ?

תקלות אם יש?

ניתוק אחד כבר יש על הסטארטר.

המליצו לי על שתי ניתוקים אפשריים:

האם מומלץ לשים אותה על הכוייל ולהחביא את היחידה בתוך הכנף? או לשים אותה על משאבת הדלק ולהחביא אותה בתא מטען.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלוקה זה מעולה, לביטוח...

חברות הביטוח דורשות מיגון לפי שווי רכב, ורמת גניבות של אותו סוג רכב.

כפי שרשמתי בעבר, מטרת המיגון הנדרש הינה לעכב את הגנב ולרצות לו לעבור לאוטו אחר, ואכן אם ההתקנה "טובה" (ולא נכנס לזה, אפשר לרשום על זה ספר) , אז יתכן בלבד שהגנב ינטוש את הרכב לטובת רכב אחר, כאמור הכל טוב כל זמן שיש לך מקיף ובצעת את דרישת חברת הביטוח.

אבל:

אם אין לך ביטוח מקיף בכלל, אני ממליץ לך על חשיבה כללית מחדש.

בברכה

דני

.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שזה רק מעכב כל אמצעי המיגון האלו,אך בסה"כ, עיכוב + עיכוב , בסוף = זמן יקר.

כמה זמן מעכבת התקנת עלוקה אלחוטית , גנב מיומן?

בנוסף, האם גנב יעלה על הדעת שיש בכלל עלוקה אלחוטית ברכב בן 15?

בנוסף עוד דבר: האם עלוקה אלחוטית צורכת חשמל בדומה לגלאי נפח\שטח לדוגמא, או שזה פועל על עיקרון של מפסק ON\OFF ואין לו שום צריכה חשמלית בעצם,כאשר הרכב כבוי?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...