Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלון חשמל מחליט לרדת על דעת עצמו, ועוד חלון שמסרב לרדת

Bartzy
שימו לב! השרשור הזה בן 6596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בפוקוס 2004 GHIA שברשותי, החלון הקדמי-ימני לא יורד כשמנסים עם הכפתור בצד הנוסע (על הדלת), אלא רק עולה. כשמנסים בקונסולה של הנהג (על דלת הנהג), הכל בסדר והחלון עולה כרגיל.

כמו כן, בפוקוס יש נעילה של החלונות. משום מה, החלונות נעולים לשימוש ע"י שאר הנוסעים ברכב כשהנורה של הנעילה ירוקה, ופתוחים כשהנורה אדומה. זה לא אמור להיות הפוך ?

בנוסף על כך, שמתי לב היום שהחלון האחורי-שמאלי יורד על דעת עצמו בזמן נסיעה. ממש כך. מסתכלים עליו, ופתאום הוא יורד. לפעמים קצת, לפעמים הרבה. נכנסה לי רוח רפאים לאוטו ? מה שכן, אם אני נועל את החלונות (והנורה הופכת לירוקה משום מה, כמו שאמרתי), ההטרדה הזו מפסיקה.

מוזר והזוי, אבל אני מקווה שתוכלו לעזור לי.

תודה,

בר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר גם על החלון שיורד לבדו, וגם על החלון שלא מוכן לרדת ?

מה עושים עם הנעילת חלונות ? למישהו יש פוקוס והוא יודע אם זה אמור להיות שהאדום זה מצב פתוח והירוק זה מצב סגור ?

תודה,

בר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זכרוני אינו מטעה אותי, יש בעיה במנגנון החלונות של הפוקוס. דיברנו על זה בהשתלמות שעברתי לפני כמה חודשים. ה-GEM (המחשב של החלונות) משתגע.

גש למוסך לאבחון.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הנורה, ככה זה היה בפוקוס שהייתה לי.

אם תנסה למצוא בזה היגיון, כשזה אדום, הילדים מאחורה יכולים לפתוח חלון ולקפוץ (מסוכן).

כשזה ירוק, הם כלואים ברכב (לא מסוכן)

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי ילדים קופצים מהחלון ? הזוי :D

בכל מקרה, ניסיתי למצוא בזה היגיון, ואז התבלבלתי וכמעט התנגשתי בעמוד, אז הפסקתי.

מחשב של החלונות ? הביל גייטס הזה :( הרכב עוד באחריות, נראה מה הבעיה.

תודה,

בר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...