Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשן לבן מהאגזוז... .

cektar
שימו לב! השרשור הזה בן 6596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חדש פה... .לא מזמן קניתי לי פיג'ו 309 160 ק"מ 1.4,השגתי לי אגזוז לחץ הלכתי למוסך השארתי להם את הרכב כי היה עמוס מדי חזרתי והכול היה מותקן(50ש"ח סביר),ואז מגיעה הפצצה המוסכניק אומר לי הרכב שלך מעשן אני מתניע דורך על הגז במצב עמידה ורואה עשן לבן יוצא בעת דריכה על הגז,למען האמת כאשר קניתי את הרכב לא ראיתי שום עשן שאלתי את המוסכניק מה אני עושה יש לי טסט עוד כמה ימים,הוא עונה לי טסט אתה לא עובר בטוח מה שכן אתה צריך להחליף את כל המנוע שכל זה יעלה 3200 ש"ח כולל ההתקנה.

א.יש קשר לעשן הלבן לזה שהחלפתי לאגזוז לחץ??? ?

ב.יכול להיות שהמוסכניק עשה משהו בשביל להרוויח כסף??? ?

ג.אי אפשר להחליף משהו במנוע שלא יהיה עשן לבן??? ?

ד.והכי חשוב אני בטוח לא עובר טסט??? ?

בבקשה תעזרו לי אני לא יודע מה לעשות(לא מבין בגרוש ברכבים לפני שבוע הסתיים לי המלווה)

תודה מראש!!! :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלמד ותשנן את המשפט לשארית חייך : "קמצן \ חסכן משלם פעמיים"

לעיניין העשן הלבן !

האפשרות הראשונה היא מים מראש \ בלוק המנוע מחלחלים לסעפת הפליטה ונשרפים .

הבדיקה הראשונית היא האם חסרים מים ?

הבדיקה המישנית במוסך באמצעות מכשיר לחץ לרדיאטור .

האפשרות השניה שמן מגומיות הראש או רינגים חלשים

הבדיקה האם חסר שמן מנוע ?

הבדיקה במוסך היא באמצעות מכשיר קומפרסיה .

האפשרות האחרונה היא שמישהו או איכשהו שמו צינור מים זורמים באגזוז והרטיבו לך את המערכת !

על מנת לעשות עליך קומבינה !

גש למוסך שאתה סומך עליו

האם לעשן יש ריח מוזר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קמצן לא קמצן זה לא משנה עוד חודש יש לי טירונות ויש לי סכום מוגבל בכדי לעבור טסת...

כן כל 250-500 ק"מ אני מוסיף מים...ויש ריח מוזר קצת...

מה זאת אומרת צינור מים זורמים??? ?

תגיד ככה טסת אני לא עובר בטוח??? ?

תודה... .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי תבדוק במוסך אמין שאתה מכיר,לנו היה אותו סיפור ב לנסר 93 ואמרו מנוע ,ובסוף זה התברר כ גומיות שסתומים,יצא נזק 400 ש"ח במקום 4000ש"ח

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הגאונים - מי אמר שהוא לא עובר טסט ככה ? נגיד שזה מים על מה בדיוק יחשילו אותו הריי הוא לא דיזל והוא לא נותן גז בטסט, אז מה בדיקת זיהום אוויר ? מי אמר שבגלל מים הבדיקה יוצאת חריגה ?

אל תמהרו לקבוע מי עובר טסט ומי לא עובר טסט - במיוחד (ואני לא רוצה לנקוב בשמות) שכמה מהמשרשרים פה הם בעלי מושג במכונאות כמו שלי יש מושג איזה ארוחת בוקר אכל אנואר סדאט לפני מותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי תתקן מה שאתה יכול בדברים הבסיסיים מנורות וכדומה ותלך לטסט. אם זה רק מים יש מצב שתעבור תלוי בבוחן (ראיתי כבר מכוניות עם עשן לבן שעוברות טסט ) ובמקרה שיכשילו יגידו על מה ואז כבר תטפל בבעיה.

ובנוסף אם זה באמת מים אז אין כל סיבה להחליף את כל המנוע אלה רק שיפוץ ראש שיעלה פי 3 פחות ממה שהמוסכניק אמר.

ועוד משהו אם המוסכניק שלך אומר על סמך עשן לבן שיוצא מהאוטו שצריך להחליף את כל המנוע זה אומר שהוא רואה נסתרות או חפר או גנב. ובשלושת המקרים היתי בורח ממנו מהר מאוד !!

לפחות זו דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...