Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"שיפורים לעניים"

שימו לב! השרשור הזה בן 6597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רעיון נחמד איך לחזק טיפה את המנוע

השתעממתי בעבודה בסופש (אבטחת מתקן) והחלטתי להפריד את הפלנצ" בין האגזוז לדוד עלידי פתיחתו והוספת 2 שייבות פנימה עלידי כך הגזים בורחים משם וכמעט לא נכנסים לדוד מה שמתקבל זה רעש נורא נחמד ועגול (ספורטיבי כזה) וגם האוטו טיפה יותר חזק (וכן מרגישים הבדל ולא פסיכולוגית בגלל הרעש)

השאלה שלי האם יכול להיגרם נזק כלשהו מה"שיפור" הזה וגם האם זה מזהם יותר?

וטסט כבר עברתי ככה שלזה אל תתיחסו.

P1010010.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Guest תמיר .א.

שיפור אולי לא יעשה, אבל יחליש את המנוע? לא הגיוני, ואם אם אם זה יחליש, אז במידה כול כך לא משמעותית. וגם זה אני בספק.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר מה אתה ילד קטן ? עזוב את העגלה הלבנה שלך בשקט...!

רד מהשטויות האילו וגם אם כן תעשה את זה בדרך מכובדת ואלגנטת ותיקנה אכזוז זרימה חופשית של דראגון או רמוס יד שניה ותיהיה בריא .

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest תמיר .א.

מי ישקיע על אגזוז תגיד לי, האגזוז בגולף בסדר גמור, אוטו שקט אז אולי ניגרום לו להרעיש טיפה :).

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון שיפור מערכת הפליטה מבורך מבחינת העלאת ההספק,רק הבעייה ש"שיפור" מסוג זה עלול לגרום לחלק מגזי הפליטה לחדור לתא הנוסעים,ובחורף,כשהחלונות סגורים,זה יכול להיות מסוכן!

שיפורי מערכת פליטה עושים רק במכון שמיועד לכך.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest תמיר .א.

איזה תא המנוע גם מבודד מתא הנוסעים? אז איך עלול לחזור גזי הפליטה אל תוך חלל הרכב.?

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר כמו שיעמום לעניים.

באותה שיטה אפשר גם לחתוך את הרכב לשנים, ולחבר בחזרה עם ברגים ושייבות. ככה זה גם יגדיל את בסיס הגלגלים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם קיים סיכוי תיאורטי,לא כדאי לקחת סיכון,מפני שחלק מגזי הפליטה רעילים,בייחוד חד תחמוצת הפחמן.

ובנוסף,ספק אם "שיפור" מעיין זה מעלה את הספק המנוע.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...