Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב לנהג צעיר

mazda626
שימו לב! השרשור הזה בן 5644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

שני דברים:

א. בצע חיפוש, נושא זה נידון כבר כמה פעמים בעבר, אני עשיתי והוא מצא כמה קישורים.

ב. תפתח את האתר www.d.co.il ותרשום השכרת רכב, תטלפן לכל החברות המופיעות שם, בעיקר לאלו בלי אתר אינטרנט, ותקווה לטוב.

אני חושב שהסיכוי נמוך ובצדק, אבל תנסה.

בהצלחה,

שחר

פורד אנגליה 1963 95% מושלמת

פיז'ו 304 קבריולט 1973

מועדון פורד אירופה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטופיק שאיתמר קישר לכאן, הגבתי, יש לי נסיון עם אביב השכרת רכב, עד כמה שידוע לי, הם היחידים בתחום, והם בסדר, רק תחשוב אם אתה מוכן לשלם 300-400 ש"ח ליום על האוטו, אני יודע היום, שזה היה שווה, למרות המחיר.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

אהלן,

הגעתי להודעה הזאת מגוגל - אמנם היא ישנה, אבל עדיף על לפתוח שרשור חדש, בנוסף הייתי שמח להתייחסותכם לשרשור ולשינויים בנושא.

האם השתנה משהו מאז שנת 2006 בנוגע לתנאי השכרה? עדיין לא משכירים לצעירים בגילאי 18-20?

נכנסתי לאתר השכרת רכב של אלדן ולא מצאתי פרטים ברורים. אלדן חברה ישראלית, עדיין הם חייבים לעמוד בכללים בינלאומיים כלשהם? (לדוגמא לפי מה שהבנתי, למשל Hertz צריכה לעמוד בתנאים של הרשת העולמית).

יש חוק מסודר בעניין?

תודה. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוק מסודר בנושא. מדובר בחברות פרטיות שלא חייבות לך שום דבר מבחינה חוקית.

השכרת רכב לנהגים חדשים וצעירים אפשרית בעיקר אצל חברות ההשכרה הקטנות. הגדולות לרוב לא רוצות להתעסק עם זה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

למה זאת המדיניות? מישהו יכול להסביר את העניין?

פשוט כי החברות לא רוצות להתעסק עם צעירים שאחוזים גבוהים שהסכנות נחשפות אליהם יותר ממבוגר.

"הפחד הוא רק תחושה , האומץ לנסות זו המעלה."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ביטוח לנהג חדש עולה יותר מביטוח לנהג ותיק? מסתבר שנהגים צעירים, מבחינה סטטיסטית, אחראים ליותר תאונות ונזקים.

היות ואף אחד בחברת ההשכרה לא מכיר אותך אישית (וגם לא רוצה להכיר), ולא יודע מה כישורי הנהיגה שלך - הם מעדיפים לוותר על התענוג המפוקפק.

אגב, תמיד אפשר לשכור רכב לאבא/אמא/סבא/דוד ולהשאיל מהם את הרכב לכמה ימים. אם אתה מתכנן נסיעה ארוכה זה אפילו כדאי, כי לא תצטרך להתחשב בהגבלת הקילומטרים של הרכב השכור.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...