Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תו חניה בת"א לרכב שלא רשום על שם התושב

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 6631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אחותי תושבת תל אביב, והרכב שנמצא בבעלותה הוא הרכב שלי.

מנסיונכם, היא יכולה לקבל עבורו תו חניה, או שהוא חייב להיות רשום על שמה?

כמובן שבמצב אידאלי עדיף לשאול את העירייה, אבל היות והם חבורה של פקידים שכל רצונם בחיים הוא לעזור לאזרח... זה לא מתאפשר.

תודה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני תנאים שצריכים להתקיים

1 שהרכב יהיה רשום על שם המבקש

2 שהמבקש יהיה תושב תל אביב בת.ז

הדרך הכי טובה לעקוף את זה היא להעביר את הכתובת של המגורים שלך בת.ז לכתובת של אחותך וללכת לבקש תו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת לקבל תו חניה לרכב שלא רשום על שם התושב (ותקן אותי אם אני טועה: אחותך שהיא תושבת תל אביב נוסעת ברכב שרשום על שמך) יש להביא תצהיר מעו"ד שהרכב משמש את התשוב בקביעות ואז העיריה תנפק תו חניה לרכב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותי תושבת תל אביב, גם בת.ז., אני לא יכול לרשום את עצמי כתושב מסיבות אישיות.

תצהיר מעו"ד אין לי בעיה להשיג, אתה בטוח לגבי זה?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידע כללי:

שני תווים אזוריים שונים אינם יכולים להנתן לרכב אחד. אלא אם כן למשל יש לך תו איזור 5 ואתה מחליף אותו לתו איזור 1. אינך יכול לקבל 2 תווים שונים לרכב אחד.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידע כללי :

ציפורי האלברטרוס מקננים באוסטרליה הרחוקה רק שגובה הגלים מעל מטר וחצי, האגדה אומרת שהציפורים הן גילגול הנשמות של הגולשים שחטאו ולא קשרו את הליש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותי תושבת תל אביב, גם בת.ז., אני לא יכול לרשום את עצמי כתושב מסיבות אישיות.

תצהיר מעו"ד אין לי בעיה להשיג, אתה בטוח לגבי זה?

לפעמים זה עובד.

קרוב משפחה שלי לא יכול היה לרשום את הפקקטע קקמייקה שלו על שמו (משיקולי גירושין או משהו כזה). הוא פנה לעיריית ר"ג והביא תצהיר שזהו רכבו.

יתרה מזאת, הוא אפילו לא היה רשום בת"ז כתושב ר"ג! אבל הוא הציג חוזי שכירות לדירה המוכיחים שהוא משכיר דירה בר"ג מזה שנתיים.

כמובן שזרקו אותו מכל המדרגות.

אז הוא הלך לועדת חריגים, הסביר את עצמו יפה הציג שוב את המסמכים הנ"ל וקיבל תו חניה אזורי.

בקיצור - בכל עיריה צריכה להיות ועדת חריגים כל שהיא שאליה אתה מערער. אני לא יודע איך עיריית ת"א בהשוואה לעיריית ר"ג אבל יכול לשער שהיא קשוחה יותר.

בכל מקרה שווה לנסות, לערער, לנדנד, להתחנחן ולקנות שוקולדים למלכה (שם בדוי) ממחלקת חניה שאומרת שיש לה בת רווקה בת 37 עם שפמפם שממש שווה לך לפגוש, אבל למעשה היא רוצה להשכיב אותך בעצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אי מתן תו חניה לאחר מתן תצהיר, אינו חוקי ועומד בניגוד לחוק כבוד האדם וחירותו, כלומר מכתב אסרטיבי של עו"ד יבהיר לעירייה שלא כדאי להביא את המקרה למבחן בג"ץ...

אף אחד לא יכתיב לנו על שם מי לרשום את כלי רכב שברשותנו, ולמי לתת להשתמש בהם ולאיזו מטרה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...