Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חחות דעת על פיג'ו 607 שנת 2002

sdoch
שימו לב! השרשור הזה בן 6608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב מאוד מפואר, מאוד מפנק, אך המנוע, בשילוב עם תיבה בעלת 4 הילוכים בלבד לא מספק.

הבעיה המרכזית של הרכב הזה הוא השוק שלו, או יותר נכון העדר השוק, ולכן ניתן להתמקח על המחיר אך מצד שני תהיה בעיה בעת המכירה.

אמינות? כמו כל פיג'ו, אין בעיות כרוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מאוד מפואר, מאוד מפנק, אך המנוע, בשילוב עם תיבה בעלת 4 הילוכים בלבד לא מספק.

הבעיה המרכזית של הרכב הזה הוא השוק שלו, או יותר נכון העדר השוק, ולכן ניתן להתמקח על המחיר אך מצד שני תהיה בעיה בעת המכירה.

אמינות? כמו כל פיג'ו, אין בעיות כרוניות.

האם השורה האחרונה נכתבה בצחוק או ברצינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שיצא לי לנהוג רבות על אחת כזאת מהמודל הנ"ל:

רכב מרווח, מאוד מרשים מבחינת פאר ועיצוב פנימי. מנוע בעל פעולה חלקה ושקטה גם כשמושכים אותו.

האוטו בעל נסיעה נוחה שקטה ונעימה. מושבים מעולים כמובן. יש הרבה גאדג'טים שהיום כבר פחות מרשימים.

מבחינת כוח מנוע האוטו דווקא מרגיש טוב, גם אין בעיה לנצל את הכוח ולמשוך הילוכים מכיוון שהמנוע שקט ומעודן. אל תצפה לתאוצות מרשימות- הרכב ממש לא מסוגל לזה.

הנפילה העיקרית שלו היא מבחינת הנאה מנהיגה. האוטו מוצלח מבחינת הנאה מהנסיעה, או הנאה מהאוטו כמוצר מעוצב ויוקרתי, אבל לא מהנהיגה. הוא מרגיש מעט מנותק, גדול ולא הדוק סביב הנהג, ולא כיף לתקוף איתו סיבובים. לסיכום, אם אתה מעוניין להרשים את הנוסעים שאיתך ברכב מפואר, מעוצב ומעודן - אחלה קניה.

אני אישית כל הזמן חשבתי לעצמי שהרכב ממש לא שווה מחיר כפול מאשר פיזו 406. יש לו 10% יותר רוחב ו10% יותר אורך ו 20% יותר כוח סוס, והוא מרופד בחומרים יקרים יותר אבל לשלם על זה כפול? מילא 30%-40% יותר.

וכנראה שזה נכון לגבי כל מכוניות סלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[/b]

האם השורה האחרונה נכתבה בצחוק או ברצינות?

לא נמאס לך?

במקרה נהגתי השבוע 500 קילומטרים באימפרזה בת פחות משנה, וצר לי לדווח לך, או ליתר דיוק אני מאושר להודיע, שיש בה תקלות. הבדיחה שהם קוראים לה בקרת אקלים, מצוידת בנורות שלא מתפקדות. את רעשי הרוח שהקופסה הזו מייצרת אני לא שומע בסיטרואן שלי גם בחמישים קמש יותר. המיזוג מתעלם לחלוטין מהניסיון שלי לקבוע טמפרטורה, ופשוט ממשיך להקפיא כל הזמן. הנעילה המרכזית מגיבה לשלט המקורי רק ממרחק של חצי-מטר או פחות. אז בקיצור, כשיפנים מנסים קצת לפנק ולפאר, מסתבר שיש להם גם תקלות. ומה שקוראים אצלכם פינוק הצליח בעיקר להצחיק אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

הנפילה העיקרית שלו היא מבחינת הנאה מנהיגה. האוטו מוצלח מבחינת הנאה מהנסיעה, או הנאה מהאוטו כמוצר מעוצב ויוקרתי, אבל לא מהנהיגה. הוא מרגיש מעט מנותק, גדול ולא הדוק סביב הנהג, ולא כיף לתקוף איתו סיבובים. לסיכום, אם אתה מעוניין להרשים את הנוסעים שאיתך ברכב מפואר, מעוצב ומעודן - אחלה קניה.

...

Why do you think that someone who asked about 607 realy care about how it

"attacks turns"?

It's ain't 106Rallye.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מבחן שהיה עליה באחד העיתונים (אני חושב שב"אוטו"), רשמו שפז'ו ניסו ליצור מתלים מתוחכמים נוחים במיוחד - וכשלו במשימה והם פחות נוחים מהמתלים ה"נחותים" שיש ב407 לדוגמא..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון אז בכמה וכמה כתבות רכב דווקא הגדירו את המתלים של ה 407 "יצירת אומנות" ודווקא מאוד שיבחו אותם. לצערי עדיין לא יצא לי לנהוג כמו שצריך עליה אז אני עדיין לא יכול לאמת את זה ממקור ראשון.

בקשר ל 607- שאלתי שכן שהוא בעלים של אחת שנת 2002 יד ראשונה והוא אמר שהוא מאוד מרוצה מהרכב וחוץ מטיפולים שוטפים עוד לא יצא לו להיכנס איתה למוסך. מה שכן הוא נוהג משהו כמו 7000-8000 קילומטר לשנה .

אופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

fish כתב:

אם אני זוכר נכון אז בכמה וכמה כתבות רכב דווקא הגדירו את המתלים של ה 407 "יצירת אומנות" ודווקא מאוד שיבחו אותם. לצערי עדיין לא יצא לי לנהוג כמו שצריך עליה אז אני עדיין לא יכול לאמת את זה ממקור ראשון.

בקשר ל 607- שאלתי שכן שהוא בעלים של אחת שנת 2002 יד ראשונה והוא אמר שהוא מאוד מרוצה מהרכב וחוץ מטיפולים שוטפים עוד לא יצא לו להיכנס איתה למוסך. מה שכן הוא נוהג משהו כמו 7000-8000 קילומטר לשנה .

אופק.

המיתלים ב-407 רחוקים מאוד מלהיות משו שקרוב אפילו ליצירת אומנות. הרבה כתבי רכב אמרו שפיז'ו קצת פישלה עם המיתלים האלה שלא מספקים לא נוחות צרפתית ולא התנהגות שהכרנו מפיז'ו.

מהבחינה הזאת המיתלים של ה-C5 הרבה הרבה יותר טובים והרבה יותר קורבים למונח יצירת אומנות גם בנוחות הנסיעה ואתה יודע מה, גם בהתנהגות הכביש(במצב ספורט) היכולת שלה לא נופלת מזו של הפיז'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון רב מאוד- המתלים ב407 נוטים בהחלט לכיוון הנוקשה, עם התרככות קלה אחרי כשנה על הכביש. הנסיעה פחות נעימה מאשר ב406. מצד שני האוטו משנה כיוון כמו שד ואוחז פשוט מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...