Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת תם - איך מנקים מכחול?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבריה.

לא, לא חזרתי לימים העליזים של צבעי גואש בגן חובה, החלטתי לפנק קצת את האוטו המסכן שעבר כל כך הרבה שריטות בקצת תיקוני מכחול.

יש לי צבע יסוד פרימייר וצבע "מקורי" של טויוטה.

אחרי צביעה ביסוד, איך מנקים את המכחול? טרפנטין או מים? וכנ"ל אחרי הצביעה בצבע הרכב (לבן אגב).

תודה לכל הציירים והאומנים שיוכלו לעזור.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חבריה.

לא, לא חזרתי לימים העליזים של צבעי גואש בגן חובה, החלטתי לפנק קצת את האוטו המסכן שעבר כל כך הרבה שריטות בקצת תיקוני מכחול.

יש לי צבע יסוד פרימייר וצבע "מקורי" של טויוטה.

אחרי צביעה ביסוד, איך מנקים את המכחול? טרפנטין או מים? וכנ"ל אחרי הצביעה בצבע הרכב (לבן אגב).

תודה לכל הציירים והאומנים שיוכלו לעזור.

איתמר.

אני מנקה את המיברשות שלי ע"י טינר ואחרי זה שוטף אותן עם שמפו ומייבש אותן...

הסבון ממיס את הטינר ונישטף איתו במים.

למה לא להישתמש בצביעה ע"י ספוג טבול בצבע (מדולל) וטפיחות בימקום משיכות מיכחול? הצביעה יוצאת יותר חלקה...(רק תקפיד על ספוג "חדש" ולא מיתפורר!)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וצריך לעשות קודם נייר מים ופרימייר?

הספוג באמת מתאים לפגיעה של קיר אידיוט שלא ראה את האוטו שלי מתקרב ועשה לו שפשוף קל בכנף.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לנחש, האידיוט גם ברח אחר כך בלי להשאיר פרטים. אין היום כבוד...

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמו למעלה, טינר, טרפנטין וכו' יעילים מאוד, אך הכי מומלץ לבדוק מה הבסיס הכהיל בצבע שאתה משתמש בו ולנקות את אותו עם אותו בסיס. בד"כ רשום על האריזות עם הצבע על בסיס מינרלי, מים, שמן, טינר, אלכוהול קנביס (טוב נו, לא) וכו'...

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לנחש, האידיוט גם ברח אחר כך בלי להשאיר פרטים. אין היום כבוד...

כן! חבל לך על הזמן! קלטתי רק את ה 4 אותיות הראשונות שלו, זה היה א-י-ט-ו... ת'כלס אני די בטוח שזה היה איטונג!!! מנייאק!! אני אתפוס אותו יום אחד...

לגבי הצבע, אין לי שום פרטים שלו... קיבלתי אותו ממוסך טויוטה מורשה.

טוב, נעשה מחר (נו כבר שמש, צאי) ניסוי ומקסימום נזרוק מכחול בשווי 4.5 ש"ח לפח.

תודה!

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...