Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צלחת לווין של "יס" ברכב

erezmi
שימו לב! השרשור הזה בן 6644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה נתקלתי באחת מהסדנאות באיזור באדם שהתקין על ריכבו צלחת לווין של יס (זה לא נראה כמו צלחת - יותר בכיוון של גגון גדול),

לדבריו העסק עלה לו כ- 7000 דולר :shock:

+חיוב חודשי רגיל של יס,

בפנים רואים כמובן את כל התחנות וזה כולל ממיר...

מצטער אם פתחו על זה נושא, כי לא מצאתי בחיפוש...

בכל אופן מישהו יודע אם ניתן להשיג דבר כזה במחיר ריאלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר הוא צריך לחנות, ולתת פקודה למערכת להינעל על הלויין.

לא נראה לי שיש מצב שהעסק יכול לעבוד בזמן נסיעה ממש.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את האנטנה הספציפית הזאת, אבל אני יודע שיש אנטנות שיודעות לחפש את הלווין וכשהם מוצאות אותו הם ננעלות עליו וממשיכות לעקוב אחריו גם תוך כדי תנועה (בטלפונים לוויניים ביאכטות לדוגמא).

205 1400 כחולה (כבר לא) - עכשיו.... שברולט אוואו - וחזרנו לפיז'ו, 206 xs - ושוב האוואו...וגטס (למה מכרתי את ה - 205???)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא קרא מה שמר כתב...? צלחת רחבה.....

מי בכלל קורא את מה ששמר כותב?! :wink:

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנטנה בזווית רחבה - עוצמת הקליטה אמנם נמוכה ,אבל במקרה של יס , שמפציצים את הלווין - זה מספיק.
יש חברה באזור התעשיה "אירפורט סיטי" שמיתעסקת בפיתרון כזה... צלחת שמיתכוונת לבד... כיום החברה עדיין בשלבי "מיזעור" הטכנולוגיה... ניראה מה יהיה איתם...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו פיתוח של חברה ישראלית בשם RAYSAT, כל הפיתוח והרעיון נוצר כאן אבל כבר יש להם סניפים בכל העולם כמו שתוכלו לראות באתר.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו פיתוח של חברה ישראלית בשם RAYSAT, כל הפיתוח והרעיון נוצר כאן אבל כבר יש להם סניפים בכל העולם כמו שתוכלו לראות באתר.

איציק.

זאת החברה שראיתי מותקנת על הגג שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...