Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר אוויר פתוח לג'יפ

Pontiac
שימו לב! השרשור הזה בן 6651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

לחבר שלי יש סופה עם פילטר אוויר פתוח של K&N

היינו יום שישי בשטח הג'יפ התלכלך ואיתו גם הפילטר...

עכשיו באנו לנקות אותו והצלחנו להוריד 95% מהבוץ שהיה עליו.. בכל מקרה הגענו למסקנה שהפילטר כבר ישן ועכשיו גם מלוכלך אז זאת הזדמנות לקנות חדש..

אז אם יש לכם הצעות לחברות מסוימות ומוקומות לקנייה אשמח לשמוע..אם אפשר גם לפרט מחירים יהיה עוד יותר טוב..

תודה מראש לעונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה חבר בפורום שנקרא חנן-גיפולוג.

תתייעץ איתו, הוא מבין כנראה הכי טוב בגי'פים פה.

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד ניקיתם את הפילטר לפי הוראות היצרן אין שום סיבה להחליף... אם ניקיתם בלחץ אויר או עם זרם מים רציני (או מים חמים מאוד) אפשר פשוט לשים אותו בפח הקרוב הוא כבר סיים את חייו.

ולפעם הבאה שאתם מתכננים לרדת עם רכב שמצוייד בפילטר פתוח לשטח תקנו את הגרב המיוחדת הזו ש-K&N עצמם מוכרים במיוחד לרכבי שטח... הם אגב גם מייצרים את הפילטרים הכי טובים בעולם.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר K&N לא נועד לבוץ. בכלל פילטר פתוח לא הגיוני לשים ברכב שטח. תקופה מסוימת השתמשתי בפילטר פתוח בג'יפ שלי, זה נראה טוב אבל דרש ניקוי כל הזמן. הפילטר הוא בפירוש לא לכל החיים כמו שהפרסומות אומרות - הוא לא מחזיק בשטח. טיול אחד שעובר בשטחי אש טחונים מעמיס על הג'יפ כמות אבק שמכונית פרטית לא רואה במשך כל הקריירה שלה.

carb27.jpg

אני יכול רק להמליץ לחזור לפילטר דוד המקורי של סופה/סיקס צבאי, פילטר נייר גדול מאד עם שטח סינון ענק בתוך מיכל אטום, עם זריקה של האבק לצדדים בצנטריפוגה בשלב ראשון של הסינון. אלמנט הנייר עצמו זול וזמין. עוד יתרון הוא שכשפילטר נייר נסתם עם הזמן, הוא פשוט נסתם - הוא חונק את המנוע, אתה מרגיש את זה (אם אתה לא טורח להחליף אותו יזום כמובן) אבל הוא לא מאפשר לאבק להכנס בשום מקרה. עם הפילטרים הפתוחים, אתה אף פעם לא בטוח.... אצלי הדוד בכלל בתוך תא הנוסעים מאחורי הדשבורד, שואב אויר נקי יותר, ובעיקר רואים מאיפה הוא לוקח - אם נכנסים אליו מים, זה רק אחרי שהביצים של הנהג כבר קפואות.

filter1.jpg

Jeepolog.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע כבר שנים ברכב שטח עם פילטר K&N

גם בבוץ, גם בשטחי אש מאובקים עד חנק !!!

חובה, חובה להשתמש רק בפילטר REPLACEMENT, או כפי שניקרא INBOX,

זאת ע"מ שהוא לא יחטוף מטחי בוץ או טינופת שתסיים את חייו כפי שמוטי כתב, אם אכן ניקיתם עם לחץ אוויר או מים רותחים או בלחץ גבוה - הפילטר לפח ומייד !!!

* עריכה * אכן EBAY הוא מקור נהדר, בשבוע שעבר קניתי K&N לרכב הפרטי משם, כולל משלוח וכולל קיט ניקוי יצא לי יותר זול מפילטר רגיל, הפילטר נחת אצלי בבית תוך 4 ימים !!!

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...