Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה מעצבנת בפיאסטה 00'-חסר לי ברכב פתיחה פנימית לתא מטען(לא מגיע מהיצרן)

nath
שימו לב! השרשור הזה בן 6652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

בשעה טובה נוספה למשפחתנו פיאסטה משנת ייצור 2000. קדם לתהליך חיפוש מייגע ומומשך אחרי אקזמפלר במצב טוב שכידוע , רובם ככולם פליטות השכרה ו/או ליסינג (מדיניות השיווק של דלק מוטורס).

אך אליה וקוץ בה , בכל הפיאסטות מהדגם הנ"ל אין כפתור לפתיחת תא המטען בדלת או בפנים ,אלא רק באמצעות המפתח . כמו כן שמתי לב שבפיאסטה דיינמיק למשל ,שנתונים 97 , 98, יש כפתור שכזה מתוך תא הנוסעים .לצערי , אין לי את הזמן לרוץ אחרי פירוקיות למיניהן כדי לחפש לי מנגנון שכזה .

האם למשהו יש רעיון איך לחבר לי כפתור פתיחה שכזה מתוך תא הנוסעים כדי שלא אצטרך לצאת מהרכב כל פעם שאני מגיע לאזור בדיקה בטחונית ?

תודה למשיבים ,

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה...

אתה יכול ללכת לפירוקיה ולקנות את כול החלקים שנחוצים (מנעול...ידית...חוט וכו..) מאותו דגם כמו האוטו שלך שיש לו את הפתיחה מבפנים

או נדמה לי שראיתי שמוכרים באינטרנט כול מיני קיטים כאלו ואחרים שמאפשרים זאת..תחפש באינטרנט

שבוע טוב :)

"בשביל להגיע לתוצאות משמעותיות יש לערוך שינויים משמעותיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

בשעה טובה נוספה למשפחתנו פיאסטה משנת ייצור 2000. קדם לתהליך חיפוש מייגע ומומשך אחרי אקזמפלר במצב טוב שכידוע , רובם ככולם פליטות השכרה ו/או ליסינג (מדיניות השיווק של דלק מוטורס).

אך אליה וקוץ בה , בכל הפיאסטות מהדגם הנ"ל אין כפתור לפתיחת תא המטען בדלת או בפנים ,אלא רק באמצעות המפתח . כמו כן שמתי לב שבפיאסטה דיינמיק למשל ,שנתונים 97 , 98, יש כפתור שכזה מתוך תא הנוסעים .לצערי , אין לי את הזמן לרוץ אחרי פירוקיות למיניהן כדי לחפש לי מנגנון שכזה .

האם למשהו יש רעיון איך לחבר לי כפתור פתיחה שכזה מתוך תא הנוסעים כדי שלא אצטרך לצאת מהרכב כל פעם שאני מגיע לאזור בדיקה בטחונית ?

תודה למשיבים ,

שים לב מה הוא רשם...

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה רוצה להרכיב מנגנון פתיחה בלי שיהיה לך אותו? אתה יכול ללכת ליבואן ולקנות מנגנון במחיר מופקע. אך לפי דעתי עדיף לך לחפש בפירוקיות ,כמו כן נראה לי שיש פה מספיק אנשים שיגידו לך איפה יש פירוקיות טובות ואף כאלו שראו פיאסטה שאתה מחפש ויכוונו אותך לפירוקיה הספיציפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי , תודה רבה על התגובות .

tommyy 26 , האם תוכל לפרט לגבי אופן הפעולה של ההתקן שקנית .כלומר האם זה כפתור שיושב על לוח השעונים ואתה שולט בו ידנית בעת פתיחת דלת תא המטען ?

נראה לי שזה בדיוק מה שאני מחפש .

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...