Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזעקת ביפר

שימו לב! השרשור הזה בן 5324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם מישהו יכול להמליץ לי על אחת ?

מחירים ?

מקומות התקנה ?

ואילו סוגיים מומלצים

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש אזעקת ביפר מומלץ לרכוש רק אזעקה של GUARD או של רב בריח , כל השאר אלו אזעקות שעולות מעט פחות אבל עושות צרות מכאן להודעה חדשה .

האזעקה של GUARD ושל רב בריח עומדות פחות או יותר על אותם טווח מחירים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אצל "אדי" ניתקלתי בקליפורד יקרה רצח יותר מכפול ממה שקודמי המליץ ומלאה אפשרויות התנעה וכ"ו

(שהאמת גם קיים בגארד ודרך אגב לי יש את הגארד והיא די בסדר.)

עלויות 750-1100+,-.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא מעמינים איזה אזעקה אפשר להביא מחול. ב 300 דולר אפשר לביא קליפורד. ב $400 אפשר להביא משהו מואד רציני. ביפר אם מצלמה פנימית ברכב ומסך צבעוני על השלט. בקיצור אין מילים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עוד מישהו ?

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עכשיו שמתי באוטו שלי הזעקת ביפר של גארד.

עלה לי 1200 שקל כולל התקנה ומרימי חלונות.

אני מאמין שבלי המרימי חלונות זה יעלה לך בסביבות ה1100 שקל כולל התקנה.

עשיתי את זה בגריז מערכות בראשון לציון. אחלה שירות,נשבר לי החיישן של המכסה מנוע, החליפו לי ללא תשלום, באמת שירות טוב, ואנשים שיודעים מה הם עושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי את אזעקת ביפר MVP625 של רב בריח - אחרי כמעט חודש אני מאוד מרוצה ממנה ומהעבודה - רדיו השרון בכפר סבא.

פרטים בפרטי.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי את אזעקת ביפר MVP625 של רב בריח - אחרי כמעט חודש אני מאוד מרוצה ממנה ומהעבודה - רדיו השרון בכפר סבא.

פרטים בפרטי.

ליביו

כמה הוא עלה לך?

יש לו אפשרות התנעת רכב משלט?

לא בוכים על חלב שנשפך :fist:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם יש אפשרות התנעה משלט.

המחיר לא רלוונטי לכם כ"כ כי הוא נקנה עם הנחה מיוחדת לחברי מועדון PSI ועל האזעקה עצמה הוספתי עוד חיישנים וצופר עם סוללת גיבוי.

אני אחפש כמה היה המבצע שלנו.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את האזעקה של דראגון מבית אפריל טק ליין,אזעקה דומה בכל האפשרויות שלה ל MVP של רב בריח המחיר שלה קרוב ל 650 ש"ח.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אוטו, איזה שנה, ואיזה גיר יש לאוטו שאתה רוצה להתקין בו אזעקת ביפר? --ידני/אוטומטי?

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי אזעקת ביפר של GAURD לפני כשבוע בערך - מאוד מאוד מרוצה, וכן יש בה אפשרות של הפעלה של כל דבר שבעצם אתה רוצה.

כלומר, יש לה 3 ערוצי הפעלה - אחד מהם זה הערוץ של הפתיחה והנעילה של הרכב, מה שמשאיר לך שתי ערוצים פנויים, שבחיבור כמעט כל דבר שדורש הפעלה מרחוק למוח של האזעקה, נותן לך בעצם את השליטה.

לדוגמא, התנעה מרחוק, פתיחה של תא המטען, הדלקת אורות וכו'....

בגדול - אני מאוד מרוצה מהאזעקה, עלתה לי 900 ש"ח - נוסיף את ההתקנה שעלתה 300 ש"ח (כמובן גם עם לחצן למכסה המנוע)

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי קולט 94 אוטומט

עם מרימי חלונות קיימים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...