Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קארטינג הקריון בקריות סוגר את שעריו.

ScrewedUp
שימו לב! השרשור הזה בן 6654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום רביעי קארטינג הקריון נסגר.

הבעלים לא הצליחו להחזיק את הקארטינג עקב דרישה נמוכה, קצת גובל בסוג של חוסר תרבות מוטורית בצפון.

ככה לפחות אני חושב, אחרת איך תסבירו את העובדה שהקארטינג במרכז כן מצליחים?

כל החלקים יימכרו לקארטינג קניון חיפה,כולל הקארטים עצמם כמובן, מה שלפי דעתי ישפר את הקארטינג בקניון (למרות שאישית אני לא אוהב את המסלול עצמו ואת התנאים שם).

בקיצור, כל מי שרצה ודחה את הענין, כל מי שרוצה לחוות את המסלול בפעם האחרונה, יש לכם עד יום שלישי.

חבל שמיזם בהשקעה כזו נאלץ לסגור את שעריו עקב חוסר מענה מצידינו חובבי המוטוריקה..:roll:

"Everybody loves house music, its a spirtual thing, a body thing, a soul thing"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום רביעי קארטינג הקריון נסגר.

הבעלים לא הצליחו להחזיק את הקארטינג עקב דרישה נמוכה, קצת גובל בסוג של חוסר תרבות מוטורית בצפון.

מאוד פשוט, במרכז המסלולים פרוסים בצורה הגיונית, וכל אחד חולש על טריטוריה. באזור חיפה לעומת זאת, יש שלושה מסלולים באזור גיאוגרפי מאוד מצומצם: אלפא קיריון, אלפא חיפה (קניון) ו"גרין-קארט".

חבל שסוגרים, במיוחד שלא הספקתי לבקר שם.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, הקארטינג בקריון היה מיועד לקהל היותר צפוני, זאת אומרת אזור קריות, הכפרים באיזור, וצפונה יותר, עכו נהריה..

שזה נפתח דווקא חשבתי שיהיה פוטנציאל לא רע בכלל, בהתחשב בעובדה שהקארטינג בקניון חיפה מרוחק ממנו בהרבה ופונה לקהל יעד שונה, את הקארטינג השלישי שציינת אינני מכיר, איפה הוא ממוקם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת גובל בסוג של חוסר תרבות מוטורית בצפון.

איזור המרכז מושפע מחברות מבוססות כלכלית, מה שכמעט ואין באיזור חיפה והקריות, כמו גם התחרות שיש בין 3 מסלולים..

מקומות כאלה מתקיימים בעיקר מאירועים פרטיים (מיני ליגה, מירוצי סיבולת, סדנאות וכו') שעורכים לחברות (בעיקר היי טק - אך לא רק)..

הנחמה היא שהקארטים האלה יגיעו למקום לא פחות טוב מהקריון, מכיוון שהקארטים הנוכחים בקניון חיפה כבר עשו את העבודה שלהם..

גרשון - יש לך הזמנה אישית ממני להגיע עד יום שלישי בערב..

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרשון - יש לך הזמנה אישית ממני להגיע עד יום שלישי בערב..
את יתאפשר לי אני בהחלט אגיע.

אגב, צפונה יותר יש עוד 3-2 מסלולים לא כ"כ מוכרים (ולא כ"כ מקצועיים), אבל קיימים. מעלות, עין חרוד וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ יש בזה משהו, אני מבין שאתה מתוך הענף.

בכל מקרה זה חבל, המסלול היה באיכות טובה והקארטים היו במצב מעולה, גם המקום עצמו היה על רמה.

אני מקווה שדברים כאלה לא ירחיקו יזמים שקשורים למוטוריקה מאיזור הצפון, גם ככה בעסה באיזור שלנו מבחינות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

עוד לא סיימתי את המנוי שלי שם....

חבל! אהבתי שהקפידו להחליף את צורת המסלול כל כמה זמן.

מצד שני המסלולים לא היו הכי מאתגרים והיו הבדלים רציניים

בין הקארטים.

יש לכם מושג אם אני יכול לנצל את המנוי בסניף "אלפא" אחר?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שנסגר.

היה מסלול מהנה עם קארטים טובים.

אני זוכר שהם הראשונים שהשתמשו בקארטים "שומאכר".

אבל מאור אתה ואני לא כל כך צריכים לדאוג, יש לנו קארט בחנייה :razz:.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכם מושג אם אני יכול לנצל את המנוי בסניף "אלפא" אחר?

הסניפים של אלפא קארטינג אומנם חולקים את אותו שם, אך הם בבעלות נפרדת ככה שאני בספק. תבדוק את זה, חבל על הכסף שלך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...