Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר חשוב - יד, שנתון או קילומטרז'?

hanang
שימו לב! השרשור הזה בן 1003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 183
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא נוסע הרבה ומתכוון להחזיק ברכב 3 שנים (אבל אי אפשר באמת לדעת)

נאמר שרכב עם נתונים יותר טובים יעלה לי עוד 3K, אבל אין כרגע בשוק וצריך לחכות ולקוות למצוא אחד כזה.

הדאגה העיקרית היא שאני אהיה יד שלישית ויהיה לי אולי בעיה למכור אותו אפילו עוד 3 שנים (אחרי 5 שנים רוב הרכבים הם יד 2, בודדים יד 1 ובודדים יד 3).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שנת 2013. ק"מ נמוך ויד 2 מה שאומר שאני יד 3. מתכוון להחזיק את הרכב שנתיים-שנתיים וחצי. הרכב יחסית לא נפוץ בשוק ואני מחכה כבר הרבה זמן לאחד. כמה נורא זה שאני יהיה יד 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני צריך עזרה, מצאתי מזדה ספיריט שנת 2007 עם 80k אבל יד 4 (!) אבל הרכב נראה מושלם מבחינה חיצונית, פנעמית. הכי נקי שיצא לי בינתיים לראות, נוסע בסדר רק העניין של היד 4 מפריע.

מפריע בצדק ? ללכת על העסקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אלפא 147 ידנית.

מודל 2002 עם 120 כוחות סוס ועם 260,000 ק״מ יד שביעית שמתחייב על מנוע, גיר ושלדה ב9000₪

או

מודל 2006 עם 105 כוחות סוס ועם 185,000 ק״מ יד חמישית עם היסטוריית טיפולים מלאה ב16000₪

מה לדעתכם עדיף יותר?

drive like a LADY, shift like a BOSS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים היבשים לא אומרים דבר. יש לבדוק את שני כלי הרכב ביסודיות - וזה לקבל החלטה. לו אני במקומך - הייתי הולך על החדש יותר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מצאנו במחיר דומה (40K) רכב 09/2013 עם 100K ק"מ ורכב 11/2011 עם 45K ק"מ.

מה נראה לכם יותר חשוב? איזה מהם יותר כדאי לקחת לבדיקה?

שניהם יד שניה (שתי ידיים פרטיות) כשאנחנו נהיה היד השלישית

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...