Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בדרכים .... איך מגיעים ל....

or213
שימו לב! השרשור הזה בן 6641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחר אני מתחיל השתלמות מד"א מתוקף היותי חובש בצה"ל בבית חולים תל השומר :-)

כיף לי

עכשיו נסעתי לתל השומר לבקו"ם כבר כמה פעמים אבל זה היה מזממממןןן מזמןןן (הפז"ם אתם יודעים )

מישהו יכול להזכיר לי בקשה איך אני מגיע מרחובות לתל השומר ...

תודה

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולה על כביש 4 לכיוון צומת מסובים, בצומת לוקח ימינה לכיוון אור יהודה יהוד.

בצומת סביונים (יש קניון מצד שמאל של הכביש) אתה לוקח שמאלה, ואתה צריך לקחת שוב שמאלה

בפניה הרביעית אם אני זוכר נכון...

אתה תיראה את הבקו"ם מצד שמאל שלך.

בהצלחה!

ד"א- אני יותר פז"מניק ואני זוכר ! :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נגיד ככה , אני לא נוסע עם אוטו ... :-)

אבא לא ישחרר לי אותו

באוטובוס , באתר אגד נראה שיש רק אוטובוס אחד בשש בבוקר וזה ממש לא נראה לי

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה צריך להגיע לבית החולים בתל השומר, יש דרך קלה ומהירה יותר.

סע בכביש 4 מכיוון דרום לצפון. מחלף אחד אחרי מחלף מסובים (מחלף אלוף שדה) היצמד לימין ורד מכביש 4 ימינה (לכיוון רמת-אפעל). המשך ישר, והרמזור השני הוא רמזור הכניסה לתל השומר.

הכניסה לחנייה חינם, היציאה עולה 25 ש"ח כמדומני, ללא הגבלת זמן. אם יש לך תווי חנייה תוכל לנסות לחפש חניה ברחובות הסמוכים, אבל עיריית רמת-גן ידועה בדוחות החניה שלך.

עריכה: אוטובוס זה כבר משהו אחר :wink:

קו 164 עובר במסוף האוטובוסים הסמוך. משם תוכל למצוא כמה וכמה קווי דן שיביאו אותך לכניסה, או ללכת כ10-15 דקות ברגל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...