Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מסחרי בנזין או דיזל!

שאדי
שימו לב! השרשור הזה בן 6638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,:wink:

רציתי לשאול לגבי רכישת רכב מסחרי ,מה כדאי מנוע בנזין או דיזל?? אם אני נוסע כל יום לא פחות מ*120 ק"מ.(עבודת הפצה)

שאלה שנייה: מהו הרכב המסחרי המשתלם ביותר עד 15k ? האם טנדר סקודה של שנת 96-2000 משהו כזה רכישה טובה ,האם מנוע ה-1300 בנזין של הסקודה מתאים לעבודה הנ"ל?

תודה מראש:-)

חולה על VOLVO וחולם על בימר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיק-אפ של סקודה שווק בשנים 96-2000 רק עם מנוע דיזל.

מנוע בנזין היה בשנים המוקדמות יותר 92-95.

היה לי כזה אחד בעסק פרטי שהיה לי באותה תקופה ואחזקתו היתה קטסטרופה עד כדי כך שהחלטתי להשביתו.

בסופו של דבר הוא נמכר לפקח של המועצה המקומית שרצה להדביק עליו את מדבקת הפינוי. הוא היה כ"כ מופתע שחשב שקנה מציאה אוטו בן חמש שנים ב-5000 ש"ח...

עד היום הוא נוסע בטנדר הזה ומקלל אותי...

בקיצור סקודה פיק אפ - בדגמים שלפני 96 לא מומלץ.

רנו אקספרס (במיוחד גירסת הבנזין ששווקה עד 96 או 97) מומלצת מאד.

גם סיטרואן C-15 או פיאט פיורינו יכולות להיות רכישה מעניינת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
הההההההההה וואלה, עד כדי כך הסקודה טנדר בלגנסטית!!!

אני לא אתקרב לאוטו הזה לעולם!:-D

אם לא שמת לב... Zvit דיבר על סקודה טנדר לפני 95, קרי הטנדרים שהתבססו על הפיבוריט ולא על הפליסיה בעוד שאתה שאלת על הטנדרים מ 96, שאלה טנדרים אחרים לגמרי מאלו עליהם דיבר.

הטנדרים שהתבססו על הפליסיה הראו אמינות טובה ובהחלט מהווים תמורה טובה לכסף אם אתה מוצא אחד כזה לא שחוט.

VW Jetta 2015 MK something :-)Kia Sportage 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...