Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט לפני קניית רכב חדש בטיחותי ב-130K (נערך)

lebovitz
שימו לב! השרשור הזה בן 6668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לקנות רכב חדש לאישתי.

הדבר שהכי חשוב לי ברכב הוא הבטיחות (יש לי גם 2 ילדים קטנים מאחורה), ולכן כרגע נראה לי שהאפשרויות הצטמצמו לפוקוס TRENDX או רנו מגאן או כל רכב בטוח אחר (גם מאחור) באזור ה-130000 ש"ח

מה שמציק לי הוא עניין האמינות. לי היתה פוקוס 2003 מליסינג שהלך לה הגיר לפני חצי שנה, ולפי בירורים שעשיתי, מצאתי עוד שני אנשים לפחות עם הבעיה הזאת. האם זו בעיה ידועה בפוקוסים? אולי רק בדגמי 2003?

מה עם האמינות של מגאן? (זה רכב צרפתי...)

בקיצור, בהנחה שמבחינת בטיחות הן פחות או יותר זהות, מה עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- RunX נבחנה במבחני הריסוק: http://www.euroncap.com/content/safety_ratings/details.php?id1=2&id2=134

ניתן לרכוש אותה עם 4 כריות אויר בלבד , ללא כריות וילון.

מלבד זאת, היא אינה מצויידת במותחני חגורות קדמיים כפולים לנוסעים הקדמיים, ובמותחני חגורות לנוסעים האחוריים.

כמובן שקיימם הבדלי אבזור בטיחות נוספים, אך אלו הם העיקריים.

אפי.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא הגירים של הפוקוס מהשנים שציינת:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=98550

לפוקוס החדשה יש גיר שונה בכול מקרה אם הייתי דואג בקשר לבעיות גיר זה דווקא היה בא מהכיוון של המגאן.

אם אין בעיה לרכוש מגאן ידנית זהו רכב מעולה(אנחנו הבעלים של מגאן 2 ידנית), אם ידנית לא באה בחשבון הייתי בוחר בפוקוס.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בטיחות היא אכן בראש סדר העדיפויות (ובמקרה שלך מאוד בצדק), המגאן כנראה תהיה האופציה הכי טובה, אם כי ככל הנראה יהיו אמינות ממנה.

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבטיחות היא החשובה ביותר, תתחיל מלבדוק את הציונים ב-Euro Ncap כמו שכבר עשית. קח את הדגם עם מספר הכריות המירבי (לדוגמא C4 לא קיבלה את הציון שלה עם 2 כריות אוויר בלבד כמו שניתן לקנות אותה אצל לובינסקי). ולסיום, אם יש שני רכבים עם ציון זהה (שים לב לציון הגנה גם על ילדים, ולא רק על מבוגרים) תכניס למשוואה גם ESP, שיכול לעזור במניעת התאונה, מדובר במערכת חשובה למי שהבטיחות במקום הראשון אצלו.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...