Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מניע.. לא מניע, לא מניע... (אלף מצתים לא יצליחו להדליק אותי)

retro21
שימו לב! השרשור הזה בן 6678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז שאלה לי...

פונטו אס75 שנת 97 הייתה יום אחד בודד מקורקעת (יום קר יש לומר) ואז שאני מנסה להתניע האוטו לא מניע... אחרי התנעה רביעית בערך (עם לחיצת גז כמובן) האוטו מניע...

יש מקום לדאגה?

לאחר הנסיעה הזאת הייתה עוד נסיעה באותו יום שלקח לאוטו 3 פעמים להניע.

אז לחשוש או שזה רק מנוע קר וזה אוטו ישן?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניתך צריכה להניע בקלות ללא קשר לגילה וכנראה שמשהוא פגום בה.

יש להתחיל מהדברים הפשוטים כבדיקת מצתים (פלגים) ואם לא זאת הסיבה אז להתחבר עם מחשב/סורק אבחון ולבצע סריקת נתונים וביחוד של חיישן טמפ' מנוע שיתכן ומזייף ולכן אין פעולת העשרת דלק כשהמנוע קר, שזה כעין פעולת משנק (צ'וק).

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי תודה על התגובה.

סתם כדי שאני אדע לאן אני נכנס. במידה ואכן יש בעיה עם הצ'וק, אני נכנס כאן להוצאות רבות?

כי אם כן אז אני אבדוק טוב שלא מסבנים אותי במוסך.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת, אין צ'וק וקרבורטורבמכוניתך אתל מע' הזרקת דלק.

לא תוכל לאבחן את מצב המצתים בעצמך כי אינך יודע להבדיל בין טוב וגרוע ללא נסיון קודם.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...