Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת שברולט ספארק 2011 לרכב אוטומט

meirhasin
שימו לב! השרשור הזה בן 3799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי שבת שלום

ברשותי שברולט ספארק ידנית שנת 2011, אני מאוד מרוצה מהרכב אך אני נאלץ להחליף אותו לרכב אוטומט מסיבות אלו ואחרות :).

אני כמובן רוצה להישאר באותה קטגוריה של רכבים קטנים וחסכוניים, אני מוכן לרדת בשנתון על מנת לקבל רכב במחיר יחסית זהה למחיר שבו אמכור את השברולט.

הדברים האהובים עלי בשברולט ואני אחפש אותם ברכב החדש:

מרווח פנימי יחסית גדול, הרכב גבוה ואני מרגיש בנוח במושב הנהג.

זריזות וכוח, יחסית לגדול המנוע ולכוחות סוס, הרכב זריז וחזק.

צריכת דלק מאוד נמוכה, באיזור ה1/16.

אני אחד שנוסע המון והרכב יחסית נוח לנסיעה.

הרכב ברשותי מספר מועט של חודשים ולכן אין לי דעה לגבי אמינות הרכב אבל עד כה חוץ מטיפול 75K תקופתי לא היו שום תקלות בלתי צפויות.

האופציות שכרגע אני בודק הן דייהטסו סיריון שנתונים 2007-2009 וטויוטה יאריס שנת 2004-5, סוזוקי איגניס?.

כמובן שאני מעדיף שנתון גבוה, קילומטר נמוך ורכב אמין.

דרך אגב, מחיר הרכב שלי הוא באיזור ה40K ואני אמכור אותו אני מאמין באיזור ה30-35K ככה שהרכב החדש אמור להיות בערך באותו סכום, האמת עדיף זול יותר אבל אם אין ברירה אז אוסיף קצת ואפילו אם ניתן לשקול טרייד אין לרכב יקר יותר למרות שאני באמת מעדיף להישאר במסגרת התקציב.

אשמח לשמוע חוות דעת והמלצות על רכבים.

תודה רב לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה צריכה כזאת לדעתי הפיאט גרנדה תהיה הכי מתאימה,הסריון לא תקבל כזאת צריכה,היאריס מאוד חסכונית לפי מה שדיווחו וגם גם תקבל כניראה כזאת צריכה,אבל היא תהיה ישנה בערך ב 3-4 שנים מהגרנדה ופחות בטיחותית.

החיסרון של הגרנדה זה גיר רובוטי,הוא פחות חלק ולא אמין כמו תיבה של היאריס למשל,אבל בגלל זה הרכב מאוד חסכוני-רובוט.

הסריון מאוד אמינה,לא רואה סיבה לעדיף יאריס ישנה יותר מאשר סריון.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיריון בחירה מעולה.

מומלץ בחום,

אמינה מאוד,חלקי חילוף זולים,חסכונית יחסית (1:14),מרווח(יחסית) בפנים.

תוכל למצוא 2008 באיזורים של 32-35 אלף.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...