Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנושא ממיון לקנית רכב יד שניה

noami55
שימו לב! השרשור הזה בן 5354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני בעיצומו של חיפושים אחרי רכב , יש לי סכום קטן שבנוסף אליו אני רוצה לקחת מימון לקניית הרכב

אני מתכוון לרכב בשנתון 2004/2006 כנראה שזה יהיה יד שניה, שלישית

ברשותי עומד סכום של 60000 ש"ח ואני רוצה לקחת מימון שיגדיל לי את הסכום עד ל 150000

להוסיף עוד 90000 פלוס מינוס .

בנק בדקתי את התנאים שלהם , לא רע. השאלה שלי היא האם יש עוד חברות מימון שנותנות מימון לרכב שנתונים כאלה ולא חדש

[ואם מישהו יודע על חברה מסוימת שבתנאים שלה נוחים וטובים.

אני צריך סכום של 90000+-

אני עובד במקום מסודר , הגיל שלי הוא 30 בבנק אני לא מוגבל ולא חזרו צ'קים מעולם.

בבדיקה שעשיתי בבנק ההחזרים החודשיים שהם דורשים גבוההים מאוד . ויש להם בערך לפי מה שהבנתי ריבית שנתית שהם רוצים זה יוצא בערך 10%

אשמח לקבל כייון אם יש עוד מקורמות שנותנים ממימון ,לפי זכרוני יש כמה חברות כגון פאמה וממיון ישיר

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב150K ש"ח אפשר לרכוש יופי של רכב חדש, למה ללכת על משומש?

במקרה כזה גם לא תיהיה לך בעיה עם מימון. יבואן הרכב ישמח לקשר אותך עם הצעות למימון.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה חברה או גוף מוכר הכי ממולץ לקחת בו מימון לרכב

ואני מכתכוון לרכב יד שניה שנתון 2004/2006 על מי אתם ממליצים

יש מימון ישיר פאמה בנקים ומה עוד מה יש עוד אני לא כל כך מבין בזה לאן כדאי לי לפנות

תודה מראש........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מימון בנקאי יהיה הכי זול - אך אז תוכל לרכוש רכב מ-2006 ומעלה בלבד כי הבנקים (וגם הממנים האחרים) לא לוקחים רכב ישן יותר מ-3-4 שנים כבטוחה.

הדרך הבטוחה ביותר לקבל אשראי זול היא או לקנות רכב חדש, או לקנות משומש מחברת ליסינג שמסבסדת את האשראי במקום להוריד במחיר.

דעתי האישית: לקחת 90000 ש"ח הלוואה בשביל לרכוש רכב שכיש לך 60000 ביד - נראה לי לא חכם.

ב-60000 אתה יכול לקנות רכב חדש יחסית שישרת אותך מס' שנים חבל להשצעבד להלוואות.

עצתי לך- קנה רכב במה שיש, ותחסוך את הכסף בו רצית לכסות את ההלוואה. כשתגיע לסכום הדרוש קנה לך רכב כלבבך.

(למרות שלי נראה שאחרי שתחסוך את הכסף תמצא דברים טובים יותר לעשות איתו...)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מימון בנקאי יהיה הכי זול -

אין לך מושג על מה אתה מדבר, אם אתה חושב שבבנק הריבית נמוכה יותר מחברות המימון.

אני רציתי לפני 7 חודשים לקחת הלוואה של 25,000 ונדרשתי להחזיר בבנק מעל 40,000,השודדים האלו לא התביישו לבקש מעל 13.5 % ריבית שנתית.

לקחתי הלוואה דרך פמה (לא הכי מבסוט מהם אבל לא קשור) לפי החישוב של התשלומים הריבית עומדת על 7.64% ריבית שנתית

חישוב מדוייק.

לקחתי 25,000.

נדרשתי להחזיר 32,640.

סכום הריבית: 7640 ש"ח.

7640/25000 = 30.56 זה אחוז הריבית ואם תחלק אותו ל-4 שנים (תקופת ההלוואה תקבל את % הריבית השנתית שמה לעשות זול יותר מהבנק איך שלא תהפוך את זה).

לפי מה שהבנתי מימון ישיר זולים עוד יותר.

אני ממליץ לפותח השרשור לעשות סקר מול שתי חברות המימון :פמה ומימון ישיר ואז להשוות מול ההצעות המטורפות של הבנק

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...