Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עם כמה ק"מ מקבלים רכב חדש מהחברה?

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 2178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

נניח שהלכתי לסוכנות רכב והזמנתי רכב חדש. אחרי זמן מסויים הלכתי לקבל אותו. עם כמה ק"מ על השעון מקבלים את הרכב?

אשמח לקבל תשובות מניסיון אישי או מידע כללי.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

את המרצדס קיבלנו עם 12

ואת ההונדה עם 7

ואת הגולף קיבלתי עם 77000

סתם, היא לא חדשה :-)

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

32 נדמה לי

אבל היא הגיעה בנסיעה עד המשרד (ובטח נסעה בדרך להתקנת קודנית, דלקן ושאר קשקושים)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי יותר היה מעניין כיצד נהגו על הרכב, ולא כמה.

הייתי מעדיף לקבל רכב שנסע 500 ק"מ באופן המתואר כמומלץ לתקופת ההרצה ולא רכב שנסע 4 ק"מ איך שקרוב לוודאי המכוניות ננהגות בכעשרת הק"מ שתיארתם.

בטוחני שבדרכן של המכוניות לחברה לא מכבדים שום כלל הנוגע לתקופת ההרצה, וסביר להניח שהמנוע מואץ לסל"ד גבוה מאוד כשהוא עדיין קר.

ממש מצער לחשוב על זה, ניתן רק להתפלל שברכבך לא מתעללים לפני שאתה מקבל אותו לידיך.

לילה טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני רוצה להוסיף שהאנשים שנוהגים במכוניות האלה - נוהגים בכל כך הרבה מהן שכל כך כל כך כל כך כל כך כל כך לא מעניין אותם בכלל לקרוע אותן - שאתם יכולים לישון בשקט - אף אחד לא התעלל לכם באוטו לפני שקיבלתם אותו.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי להניח שמעולם לא ראית 407 חדשה, עם הניילונים והכל, מזגזגת באמוק בגהה בשעת תנועת שיא, מערכת בפול ווליום, חלונות פתוחים, רק בשביל לפגוש עוד שלוש מחברותיה הזהות, בצורה שכמעט נגמרה בתאונת שרשרת.

כן, כך נמסרו ארבע 407 חדשות לבכירים בIBM (אני חושב) בפארק אזורים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהוצאנו את הקסארה מהחברה, קיבלנו אותה עם 40 ק"מ, ניילון קרוע ממושב הנהג, והסוכן נכנס לחניה איתה (ושתבינו - האוטו חדש חדש דנדש) בלי לעצור אפילו במהמורה שהיתה בכניסה , ובנוסף לכך, שהגיע אלינו בלם בעוצמה שהכניסה את ה ABS , נתן פניה ימינה לתוך החניון והרים אמברקס בפרעות.

רציתי להרוג אותו.

לא רק זה, הוא גם נזכר לי להגיד לי שהוא שכח את הכרטיס של המחשב במשרד, בלובינסקי, ויתר על כך, גם שכח להביא איתו את התעודת אחריות

שירות לשמו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאפשר לגרום נזק לרכב ב-7 ק"מ. ולפני שכל הוונדלאיסטים קופצים, אני לא מדבר על מקרים שבהם המטרה היא לבצע את הנזק.
צבי, איני מדבר על ואנדליזם בו אנשים בכוונה יתחילו למשוך המנוע עד המנתק כל רגע ולהרים בלם יד בכל פניה מהספינה עד החניה.

פשוט הק"מ הראשונים של הרכב קריטיים מאוד לעבודתו בהמשך - הרי תקופת ההרצה (בה מומלץ לא לפתוח מצערת במלואה ולעבור סל"ד מסויים) מיועדת לכך שחלקי המנוע השונים יעבדו לאט לאט וברוגע ו'יתרגלו' אחד לשני ע"מ שיוכלו לעבוד בהרמוניה בהמשך. כשהמנוע פועל בסל"ד גבוה (גם 5000 לצורך העניין זה גבוה), הדבר מקשה על חלקי המנוע השונים לשבת במקומם כמו שצריך והדבר עלול לפגוע בפעולת המנוע בהמשך חייו.

כמובן שהדברים מוקצנים, ואין לכך השפעה משמעותית ביותר, אך עדיין - היצרן ממליץ לבצע תקופת הרצה וישנם הרבה אנשים אשר אכן ירצו לבצע תקופת הרצה זו, אך האנשים אשר נוהגים ברכב לפניהם הורסים זאת, וחבל.

ואני רוצה להוסיף שהאנשים שנוהגים במכוניות האלה - נוהגים בכל כך הרבה מהן שכל כך כל כך כל כך כל כך כל כך לא מעניין אותם בכלל לקרוע אותן - שאתם יכולים לישון בשקט - אף אחד לא התעלל לכם באוטו לפני שקיבלתם אותו.

אכן יש הגיון בדבריך.

אך בכל זאת, ישנם אנשים אשר נוהגים בצורה מסוימת, שאינה מתאימה לתקופת הרצה, כדרך קבע, ולא למטרת הנאה אלא מכוחו של הרגל.

אותם אנשים, אשר ברגע שיתניעו הרכב על הספינה יחלו בנסיעה בו ימשכו כל הילוך עד כ-4000 סל"ד ויותר אפילו כשהמנוע קר, יכולים לפגוע במנוע במידת מה.

-עריכה: ממש לא הייתי רוצה להיות האדם שמקבל את הרכב בין הראשונים שהגיעו לארץ, כשהאנשים הנ"ל עדיין מתלהבים ממנו ומעוניינים לבחון אותו טיפה, או לחילופין שנהג עליו עובד חדש שעדיין מתלהב מהעבודה וגם מעוניין לבדוק כמה דברים מעניינים.

בברכה,

לילה טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה נראה לכם שאפשר לעשות כדי לשנות את התופעה... (אם קיימת בכלל???)

אם יש כאן מישהו שמכיר אנשים, או סוכנים שעובדים בחברות האלו, היינו שמחים לדעת אם זה נכון, ומה ההוראות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...