Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת שיער בלייזר

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 5590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שנים שבהן חייתי באמונה כי גבר צריך להיות שעיר ומרופד, שיניתי קצת את דעתי מטעמי אסטתיות ואווירודינמיות :-P, והחלטתי להסיר שיער בלייזר.

בתור רוסי שהגיע מארץ קרה זכיתי בקצת יותר מדי ריפוד, ואני רוצה להסיר (אולי לדלל) שיער באיזור החזה והבטן.

בדקתי קצת באינטרנט וראיתי שיש די הרבה מכונים שמתעסקים בזה, חלק יותר גדולים, חלק יותר קטנים, ויש גם הרבה מכשירים שונים וכל העסק די בלבל אותי.

למישהו יש המלצה אולי למכון/קליניקה/רשת (רצוי שיהיה להם סניף באיזור ב"ש) שמתעסקים בזה והם די טובים?

כמו כן אם אפשר לקבל קצת מידע על המכשירים המומלצים, מחירים, משך הטיפול, תופעות לוואי, אחוזי הצלחה וכדומה זה גם יעזור.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשירים המומלצים לא השתנו בשנים האחרונות, עד כמה שאני יודע. אני יודע שנכנסו לשוק כמה מכשירים נוספים, אני לא בטוח שהיעילות שלהם כבר הוכחה.

מחירים אכן משתנים כל הזמן. תעשה סקר, רצוי עכשיו בתקופת החורף כשהמכירות של המכונים האלו נמוכות והמבצעים בשיאם. בקיץ קשה יותר להשיג מחירים טובים. בגדול, צפה למשהו באזור ה3-4-5K ש"ח להסרה באזורי החזה-בטן.

משך הטיפול תלוי בצפיפות השיער שלך, הצבע שלו, צבע העור שלך ובצפיפות הטיפולים שתקבע. לרוב זה בין שנתיים לשלוש.

תופעות הלוואי כוללות בעיקר אדמומיות בעור בימים שלאחר הטיפול. כמו כן רצוי שלא להשתזף בין הטיפולים ובכל מקרה אסור לבצע טיפול שזופים.

אחוזי הצלחה? אין לי מושג. לרוב זה עובד :wink:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מדובר על משהו בסביבות העשרה טיפולים, בין טיפול לטיפול נהוג לחכות חודשיים-שלושה, כך שבמקרה הטוב ביותר מדובר על 20 חודשים. שוב, אני מדבר באופן כללי ביותר ויתכן שאצלך המקרה יהיה אחר. רוב המכונים מציעים פגישת ייעוץ בחינם ובמסגרתה גם יוכלו להעריך לכמה טיפולים אתה זקוק וכמה זמן תקח הפרוצדורה.

מכונים מומלצים בדרום אני לא מכיר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפנות למקומות שמציעים אך ורק טיפול רופא!

לא להכנע לכל מיני שטיקים של מכוני יופי!

וכמובן כדי שלא יעבדו עליך (כמו שאני מכירה הרבה מקרים שזה קרה שאנשים שילמו כסף והמכון נסגר), עדיף לשלם פר טיפול ולא כל הכסף במכה.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור מהעבודה שלי עשה את הטיפולים האילו (אם אני לא טועה באמריקן לייזר).

היינו עושים "ערבי חברה" על שפת הים, וכל פעם הוא היה מופיע עם סוודר וחולצה שחורים (או שזה היה שוודר שחור וחולצה לבנה, יש פרטים שהמוח לא מסוגל לקלוט ;))

בכל אופן, בפעם האחרונה הוא הופיע והוריד את החולצה בגאווה והשביץ ה"עניבה" הדקיקה שלו... כמו כן ה"דרגות" שהיו - נעלמו....

אם זה שווה לך, לך על זה. קח בחשבון שהיום זה מודרני להיות חלק. עוד כמה שנים אולי יהיה טרנד לבחורים גבריים יותר ואז תלך ותעשה השתלה? עושה רושם ששנות ה60 חוזרות ובגדול, ופרווה היתה חלק חשוב במערכות יחסים אז.

;)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה שווה לך, לך על זה. קח בחשבון שהיום זה מודרני להיות חלק. עוד כמה שנים אולי יהיה טרנד לבחורים גבריים יותר ואז תלך ותעשה השתלה? עושה רושם ששנות ה60 חוזרות ובגדול, ופרווה היתה חלק חשוב במערכות יחסים אז.

;)

גילי

שמע, לא ממש מעניין אותי מה טרנדי או לא, אני עושה את זה בעיקר כי זה מפריע לי.

בכל מקרה אם לעוד מישהו יש מידע בנושא אני אשמח לשמוע, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמריקן לייזר נחשבים מעולים והם קיימים המון שנים (יחסית)

לא להתפשר על שום דבר שהוא לא לייזר, לא קרן אור ולא חרטה ברטה. (במיוחד לא ברטה:lol:)

בכמה טיפולים הראשונים יש הפרשים של חודש וחצי בינהם ואחרי זה שלושה חודשים.

עד שבועיים אחרי הטיפול אי אפשר להשתזף וחודש וחצי לפני גם אסור.

שיער כהה על עור בהיר מעולה, שיער בהיר על עור בהיר, הם יגידו לך שזה בסדר, אבל זה לא! :idea:

אם יש לך שיער בהיר תוותר כבר עכשיו, או שתעשה אפילציה עם מחט (כואב פצצות).

בהצלחה.

ותעדכן אותנו בעוד שנתיים אם זה עבד. :lol:

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...