Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדוע מכסי הביוב עגולים?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 6566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלי בשכונה יש מכסים עגולים של מים זכים, ושל חשמל, וגם של בזק.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו התשובות אכן מענינות, אבל אף אחד לא הביא "הוכחה" או ציטוט של איזה שהוא מכון תקנים או משהו דומה. אני שואל כי אני לא יודע, לא בגלל שאני מנסה אתכם. שאלו אותי בארוחת ערב שישי וממש לא ידעתי מה לענות. גם אני עניתי משהו בסגנון של נפילת המיכסה פנימה...אבל אם זאת הסיבה - מדוע רק מכסי הביוב? חוץ מזה - הרי הם כול כך כבדים ומרימים אותם בעזרת מוטות, כך שזה די פוסל את התשובה הכי מענינית עד כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, מכסי כלל אינם כה כבדים.

כמו כן, חתך צד שלהם הוא טרפזי (בערך).

לעניין למה דווקא הם עגולים ושאר המכסים אינם?! תשובה ברורה ומדוייקת והשארה שלי טובה בדיוק כמו כל השארה שלך כך שלא אדבר סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שיש הרבה אנשים עם ראש מרובע אז עשו פתחים עגולים שלא יצליחו ליפול לגמריי.

לא יפה לצחוק על גרוזינים

חשבתם פעם כמה ילדים נתנו לצבים שלהם לאכול פיצה אחרי שצפו בצבי הנינג'ה?

לא! :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השערה שלי (מתבססת על הסבר שפעם שמעתי בקשר לצורה של דבר אחר) :

הלחץ המופעל על כל נקודה בעיגול (כמו גם בכדור) הוא שווה.

במילים אחרות, אם "נושיב" מכסה ביוב במקומו ונעמיד עליו חפץ כלשהו, הלחץ שיפעיל המשקל של אותו חפץ על המכסה יהיה זהה בכל הנקודות בגלל שמדובר בעיגול וככה אפשר למנוע היווצרות של נקודות שיהיו באופן יחסי לאחרות חלשות יותר.

שוב, רק השערה שלי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השערה לא נכונה, המכסה יצטרך להיות בצורת המיספירה, וגם אז יש שטח קטן מאוד שבו זה יכול לקרות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...