יצרן הרכב מרצדס, כפי שאנו מכירים אותו היום, הוקם כשותפות של שתי חברות: "דיימלר-מרצדס" וחברת "בנץ". ההסכם נחתם בשנת 1926, אך קדמו לו המצאות רבות מבית שני היצרנים, ביניהם מה שנחשב למכונית הראשונה בעולם – התלת אופן הממונע, פרי מוחו של קרל בנץ, אותו הציג בשנת 1886. סמל החברה מורכב משלושה חצים לשלושה כיוונים – לאוויר, לים וליבשה. מקור השם 'מרצדס' בבתו של יהודי אוסטרי, בעלים של קבוצת המרוצים, שביקש להזמין כמות גדולה מרכבי החברה בתנאי שיקראו להם על שמה – מרצדס. לאורך השנים צברה החברה מוניטין של מכוניות אמינות ואיכותיות המצוידות במיטב הטכנולוגיה באותה תקופה. זו גם הסיבה שמספר רב של בכירים בשלטון הגרמני בחרו בתוצרתה, ביניהם גם הקאנצלר הנאצי אדולף היטלר. כלמוביל, יבואן מרצדס, משווק בישראל את כל הדגמים מתוצרת החברה, ומתחייבת להביא כל דגם באשר ימצא לו קונה – ועל כך מגיע לה שאפו.

מחירון מרצדס
חדשה ויד שניה
התייעצו איתנו בחינם לגבי מחירים ומבצעים לרכבים חדשים ומשומשים
או 0538095000

דגמים משומשים של מרצדס

מתחשמלת: חמישה דגמי פלאג-אין למרצדס

מרצדס ישראל מרחיבה אל ליין הדגמים עם חמישה דגמי פלאג-אין הייבריד. החל מ-320,00 ש"ח

מרצדס S קלאס קבריולט נחשפת

מרצדס חושפת את גרסת הקבריולט של ה-S קלאס החדשה. תגיע לאולמות התצוגה בתחילת 2016 ותהיה "מכונית הקבריולט הנוחה ביותר בעולם"

שמן ומים? מרצדס חושפת X קלאס

מרצדס רוצה חלק מהאקשן של הטנדרים היוקרתיים. קבלו את ה-X קלאס

מרצדס GLC, GLE ו-GLE קופה בישראל

מרצדס משיקה בישראל ארבעה רכבי פנאי-שטח חדשים - GLC (מחליפו של ה-GLK), ה-GLE (מחליפו של ה-ML), ה-GLE קופה החדש וה-G קלאס המחודש.

close1 מבצע

close1
תודה על פניתך

נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם