יונדאי מוטור, יצרנית הרכב הקוריאנית והחמישית בגודלה מבין יצרניות הרכב, הוקמה בשנת 1967 כחלק מתאגיד יונדאי. בשנותיה הראשונות היא יצרה דגמי פורד אירופה, במסגרת שיתוף פעולה שנרקם בין השתיים. הדגם הראשון שיוצר תחת כנפי החברה (בעזרתם האדיבה של מהנדסי פורד) הוא היונדאי פוני אשר הוצג ב-1975 והיה מבוסס על הנעה אחורית ומנוע של מיצובישי היפנית. שנת 1991 היוותה פריצת דרך מבחינת יונדאי, אז הותקנה ברכבם לראשונה תיבת הילוכים ומנוע שתוכננה והונדסה על ידי יונדאי עצמה, וזאת בדגמי האלנטרה. בשנת 1997 ניצלה יונדאי את המשבר הפיננסי שהתרחש באסיה כדי לרכוש את קיה, שכיום הפכה אף היא ליצרנית רכב מובילה בתחומה. בישראל מהווה כיום יונדאי נתח מרכזי מסך מכירות הרכב, ולעתים אף עומדת בראש הטבלה.

מחירון יונדאי
חדשה ויד שניה
התייעצו איתנו בחינם לגבי מחירים ומבצעים לרכבים חדשים ומשומשים
או 0538095000

דגמים משומשים של יונדאי

יונדאי אקסנט החדשה נחשפת - שיפור קטן

יונדאי חושפת את הגרסה האמריקאית של האקסנט, הלוא היא i25 במחוזותינו, ומציגה שיפור קטן בממדים, במנוע, בעיצוב, ובעצם בהכל

יונדאי איוניק בישראל

כלמוביל, יבואנית יונדאי לישראל, הציגה הבוקר במסיבת עיתונאים את ההיברידית הייעודית הראשונה שלה – האיוניק. טכנולוגיה היברידית עם חבילת אבזור נוחות ובטיחות נדיבה במחיר של החל מ-136 אלף שקלים

יונדאי 2018 - משיקה i30 חדשה ועוד

יונדאי משיקה את דגמי 2018 עם דור חדש ל-i30, טוסון טורבו, סונטה מחודשת ובקרוב גם איוניק חשמלית

מבחן השוואתי - מכוניות עירוניות

ארבע מכוניות מיני - שלוש בוגרות ואחת שובבה ומגניבה - נכנסות למבחן השוואתי. מי הכי מרווחת? מי הכי מתנהגת ומה חשבו עליהן הגולשים שלנו? מבחן השוואתי בשיתוף וואלה! רכב.

close1 מבצע

close1
תודה על פניתך

נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם