רבים לא יודעים זאת, אך הונדה היא אחת מיצרניות הרכב הגדולות בעולם. למעשה, בשנים האחרונות תפסה הונדה מקום של כבוד בטבלת מכירות הרכב העולמית וכיום היא מדורגת כיצרנית הרכב השישית בגודלה בעולם. הונדה החלה את דרכה כיצרנית אופנועים וקטנועים. גם הרכב הראשון שבנתה, בשנת 1963, היה למעשה טנדר קטן עם מנוע בנפח 350 סמ"ק. לאחר מלחמת העולם השנייה החלה החברה להתפתח במהירות מרשימה והרחיבה את היקף ייצור המכוניות שלה. כיום משווקת הונדה בישראל שלוש משפחתיות (הונדה סיוויק, הונדה אינסייט והונדה אקורד), רכב פנאי אחד ושתי מכוניות קומפקטיות. בשנים האחרונות אף הרחיבה הונדה את מגוון המכוניות ההיברידיות שהיא מייצרת וכיום משווקת הונדה בישראל שלושה דגמים היברידיים – ג'אז, אינסייט וסיוויק.

מחירון הונדה
חדשה ויד שניה
התייעצו איתנו בחינם לגבי מחירים ומבצעים לרכבים חדשים ומשומשים
או 0538095000

דגמים משומשים של הונדה

מבחן דרך - הונדה ג'אז ידנית

לקטנה הגדולה של הונדה, הלא היא הג'אז יש גם גרסה ידנית. איתמר יצא ליומיים עם המכונית כדי לחזור עם חוות דעת על החלופה הידנית ולענות על השאלה האם החיסכון במחיר משנה את החבילה

הונדה ג'אז החדשה בישראל

הדור החדש והשלישי במספר של הונדה ג'אז ינחת בקרוב בישראל, עם ממדים נדיבים יותר ומחיר נמוך מבעבר. החל מ-90 אלף ש"ח לדגם ידני.

מחקר: הנהגים אומרים לא לבקרת סטייה מנתיב

מחקר שערך ה-IIHS בנוגע לממשק האדם-מכונה והשימוש במערכות התראה ברכב מלמד כי שני שליש מהנהגים מכבים את המערכת. לעומת זאת, מצבה של התראת ההתנגשות טוב בהרבה

מבחן דרך – הונדה גאז'

הונדה ג'אז היא שילוב בין מיקרוואן לסופר מיני, מציעה פתרונות שינוע ואריזה חכמים, עשירה במערכות בטיחות וגם זולה יותר מתמיד – גם לכם הג'אז הזה נשמע טוב?

close1 מבצע

close1
תודה על פניתך

נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם