אייקון השטח ג'יפ נולד במהלך מלחמת העולם השנייה כאשר כוחות הצבא האמריקאי קיבלו לידיהם רכב סיור קל עם יכולת שטח גבוהה שהיה קל ונעים לשימוש. עד לסיומה של מלחמת העולם השנייה קנה לעצמו ג'יפ שם של רכב שטח עמיד, איכותי אך זול והפך לפופולארי בכל רחבי העולם. במהלך השנים התרחב המותג והחל לייצר גם רכבים נוספים מלבד הג'יפ המיתולוגי על מנת להגיע לשווקים נוספים. הדגם הראשון של ג'יפ צ'ירוקי שהושק בשנות ה-70 פרץ את הדרך למשפחה שלמה של דגמי ג'יפ דו-שימושיים שלהם יכולת שטח מצוינת אך גם יכולים לשנע בנוחות את המשפחה במהלך השבוע. המגמה הזאת המשיכה במהלך שנות ה-80 וה-90, כאשר כיום רוב הדגמים של היצרן, כגון ג'יפ פטריוט או ג'יפ קומפאס, הפכו למעשה לרכבי שטח רכים יחסית ללא יומרות רציניות בשטח. רק אייקון השטח המקורי, ג'יפ רנגלר, נותר נאמן למקור ומציע יכולת שטח גבוהה מאוד.

מחירון ג'יפ
חדשה ויד שניה
התייעצו איתנו בחינם לגבי מחירים ומבצעים לרכבים חדשים ומשומשים
או 0538095000

דגמים משומשים של ג'יפ

סמל"ת גדלה – מותגי ג'יפ, קרייזלר, דודג' וראם עוברים לידי סמל"ת

הודעה שפרסמה היום קבוצת סמל"ת מסמנת את סיום תהליך העברת זיכיון הייבוא של החטיבה האמריקנית של FCA. הקבוצה, שבבעלותה 12 מותגים היא מחזיקת זיכיונות הייבוא הגדולה בישראל

מנכ"ל פיאט רוצה איחוד עם GM

סרג'יו מרקיונה מנסה לשכנע את מנהלי ג'נרל מוטורס לאחד את שתי החברות על מנת לחסוך בעלויות

סמל"ת משיקה מחדש את ג'יפ וקרייזלר

שלושה חודשים אחרי ההכרזה, סמל"ת מודיעה על תחילת השיווק של דגמי ג'יפ וקרייזלר בישראל

מבחן דרך – ג'יפ צ'ירוקי Longitude

יצאנו לנסיעת מבחן בגרסת הכניסה של ג'יפ צירוקי ה-Longitude, איך מסתדר טיפוס שמגיע מבית גידול מחוספס כמו שלו בעולם המעודן של הג'יפונים המודרניים?

close1 מבצע

close1
תודה על פניתך

נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם